Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

307 0 Новини високих технологій

Автомобілем стали користуватися практично всі жителі України. У деяких у володінні навіть два і більше авто. Кожен водій намагається максимально убезпечити поїздку, так як це найважливіше. Найбільш важливою частиною для забезпечення безпеки є гума автомобіля. Саме вона контактує з дорожнім покриттям. Від покришок залежить керування автомобіля, його динаміка і багато інших властивостей. Якщо шини підібрані неправильно, то після установки вони почнуть створювати додаткові шуми під час руху, що порушує комфорт водія. Він буде постійно відволікатися на ці звуки, з-за чого може не звернути уваги на щось більш важливе. Тому водії зі стажем у відгуках попереджають, що необхідно правильно вибрати гуму. Ця проблема особливо актуальна взимку, так і влітку умови для безпечної їзди більш сприятливі. У всіх регіонах Росії зими різні. Десь вони теплі, а десь холодні. Тому при виробництві покришок компанії також повинні це враховувати. Нижче будуть розглянуті покришки Nokian Nordman RS2 і відгуки про них.

Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Навіщо потрібно перевзувати свій автомобіль

В однакових умовах літні і зимові покришки поведуть себе по-різному. Це було доведено багатьма дослідженнями і підтверджується численними відгуками автовласників. Однак літня гума здатна зберігати свої властивості лише до -5 градусів. При русі по снігу літні покришки і зовсім втрачають свої характеристики: вже немає такого зчеплення з дорогою, а значить, їзда виходить небезпечною. Так відбувається з-за того, що літня гума починає тверднути при мінусовій температурі з-за свого складу. Якщо ж експлуатувати зимові покришки при плюсовій температурі, то вони теж почнуть втрачати свої властивості, але це буде проявлятися трохи інакше. Вони будуть занадто м'якими і почнуть прилипати до асфальту, а разом з цим і втрачати шипи, якщо вони є. Ось чому необхідно міняти гуму на автомобілі з настанням холодів і навпаки.


Деякі автомобілісти пишуть на тематичних форумах, що в цілях економії встановлюють на свої машини всесезонні шини. "Так можна робити, - відповідають досвідчені автомобілісти, - але тільки в тому випадку, якщо авто буде експлуатуватися в регіоні, де тепла зима з температурою повітря не менше -10 градусів". Якщо температура опуститься ще нижче, то покришки почнуть тверднути. Справа в тому, що для виробництва такої гуми використовується спеціальний склад, який здатний зберігати свої властивості тільки при певних температурах. Влітку такі покришки можна використовувати, тільки якщо температура повітря не більше +25 градусів, так як потім у них почнеться підвищений знос і зайва м'якість. Загалом, така гума підходить тільки для районів з помірним кліматом.

Також в цілях економії деякі автомобілісти змінюють гуму тільки на провідній осі своєї машини. Цього ні в якому разі не можна робити. Якщо автомобіль передньопривідний, то при проходженні поворотів задню вісь почне заносити навіть при невеликому натисканні педалі газу, що може призвести до сумних наслідків. Якщо ж натиснути гальмо, то занос не припиниться. А коли на задньопривідному автомобілі встановлюються покришки тільки на провідну вісь, то наслідки можуть бути ще гіршими, і заносити буде передню вісь.
Зустрічаються автомобілісти, які встановлюють на передню вісь одну модель зимової гуми, а на задню вісь - іншу. Це не може забезпечення безпечної їзди, так як у кожної покришки різні характеристики, якась модель має краще зчеплення з дорогою, а інша - найгірше. Все це може призвести до заносу. Також всі моделі по-різному стійкі до аквапланування. При розробці покришок виробники проводять дослідження, де перевіряються характеристики і властивості відразу на 4 шинах. Тому всі ці показники здатні зберегтися і забезпечити безпечну їзду тільки при встановленні однієї і тієї ж моделі на всі 4 колеса автомобіля.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Історія Nokian

Всім відома компанія Nokia. Виробник автомобільних покришок "Nokian" також пов'язаний з нею. Компанія була названа із-за того, що спочатку її підприємство знаходилося у Фінляндії, місті Нокіа. Там у 1904 році зародилася компанія Nokian. Тоді ще вона не займалася виробництвом покришок. З гумових виробів тут виготовляли тільки захист на дроти. Також тут займалися обробкою деревини і виробленням електроенергії. Поступово компанія набирала обертів, і вже в 1925 році почала виробництво перших покришок, тоді ще тільки для велосипедів. Лише в 1932 році компанія стала виготовляти продукцію, завдяки якій отримала основну популярність. Тоді почалося виробництво автомобільних покришок. Одразу ж багато автомобілістів оцінили якість продукції, і вона почала користуватися попитом. На сьогоднішній день про компанії Nokian знають практично всі. Продукцію фірми використовують для різних цілей – як для спокійної експлуатації по місту, так і для проходження траси на автоперегонах.

До 1988 року фірма все ще була пов'язана з виробником стільникових телефонів Nokia. Після цього вона стала повністю самостійною. Компанія виробила безліч продукції за час свого існування. Однак найбільш здивувала вона моделлю зимової гуми з інноваційними висувними шипами. Спеціально для Росії була виготовлена лінійка покришок «Хаккапелитта». Її почали набувати не тільки в Росії, але і за кордоном, що говорить про її високу якість. Не так давно компанія почала виробництво шин Nokian Nordman RS2. Що ж вони собою представляють і які відгуки отримують від власників автомобілів? Про це нижче.

Виробництво

Основне підприємство Nokian знаходиться у Фінляндії. Воно досить велике і виробляє на рік близько 6 млн покришок. Компанія розуміє, що експортувати продукцію невигідно, так як доведеться переплачувати за митний збір. З-за цього вартість покришок вийде набагато вище, ніж у конкурентів. Для зниження вартості продукції в Росії було побудовано підприємство в місті Всеволожську, яка виробляє близько 14 млн покришок за рік. Також деякі моделі виробляються та в інших компаніях. Офіційними представниками Nokian в Росії є більше 2000 автомагазинів, в яких можна придбати покришки за вигідними цінами з наданням гарантії.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Чим пояснюється популярність компанії

У Росії компанія Nokian дуже популярна серед автомобілістів, що підтверджується численними відгуками. Це пояснюється тим, що всі розробки спрямовані на забезпечення максимально безпечної експлуатації автомобіля в будь-яких умовах. У Росії взимку клімат найчастіше суворий. Тому компанія при розробці зимових моделей враховує всі нюанси. Покришки повинні бути м'якими навіть при мінусовій температурі і при цьому не втрачати зчеплення з дорогою, а також мати величезний ресурс.

Модельний ряд

Компанія Nokian в даний час випускає наступні моделі покришок: «Хакка», «Хаккапелитта», «Нордман» та WR. У кожній з них присутні також різновиди. Покришки «Хакка» призначені для літньої експлуатації автомобіля. WR ідеально підійдуть для регіонів, де теплі зими. Відгуки власників підтверджують, що дані покришки мають ідеальне зчеплення на вологому покритті і пухкому снігу, але при дуже низькій температурі повітря вони втрачають свої властивості. Також у відгуках відзначають, що ці покришки отримали клас «А» за європейськими стандартами з-за зчеплення з дорожнім покриттям. «Хаккапелитта» і «Нордман» призначені для суворих зим. Ці моделі дуже схожі між собою. Деякі з них пропонуються без шипів, а деякі - з шипами. Також є примірники, на яких встановлені шипи різних розмірів і форми. Таким чином вийшло забезпечити зчеплення з дорогою і запобігання заносу на засніженій трасі або в інших умовах. Nokian Nordman RS2 також призначені для зимової експлуатації. Автомобілісти, які встановили дані покришки, часто залишають свої відгуки про Nokian Nordman RS2. Вони вказують, що гума має відмінне зчеплення як на снігу, так і на льоду або вологому покритті. Гальмування з ними відбувається максимально швидко.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Гарантія

Багато автомобілістів вибирають саме шини Nokian не тільки за високу якість, але і за надання додаткової гарантії на кожну модель. У відгуках це відзначається як безсумнівний плюс. При купівлі покришок клієнту надається гарантія. Виробник обіцяє, що у випадку, якщо під час експлуатації покришки проколятся, з'явиться надріз або шишка, то усунути їх зможуть досвідчені майстри за свій рахунок. Виробник зробить ремонт гуми або замінить її на нову. При цьому за все це клієнтові не доведеться платити. Після тесту Nokian Nordman RS2 на покришки також поширили гарантію, але терміном лише на 1 рік. Це пов'язано з тим, що дана гума виготовлена з високоміцного матеріалу і за останніми технологіями, тому повинна витримувати великі навантаження. Покришки Nokian Nordman RS2 XL найчастіше набувають автомобілісти з тих районів, де умови експлуатації суворі, тому гарантія видається на такий маленький термін. Якщо ж клієнт захоче придбати другий такий же комплект гуми, то йому буде надана знижка 50 відсотків.

Характеристики Nokian Nordman RS2

Покришки Nokian Nordman RS2 призначені для експлуатації взимку. Як радять досвідчені автовласники, краще всього встановлювати їх на легкові авто. Дана гума сприяє комфортному і безпечному водінню. Вона підходить як для теплої зими, так і для холодної з суворим кліматом. Покришки виготовлені за новою технологією і є фрикційними. Незважаючи на те, що вони призначені для зимового періоду, на покришках шипи відсутні. Проте це не стало причиною втрати зчеплення з дорогою. Покришки забезпечують комфортну експлуатацію автомобіля з тієї причини, що вони не створюють додаткових шумів, чого не можна сказати про моделі з шипами. Різні дослідження та відгуки автомобілістів показали, що рівень шуму від покришок мінімальний навіть у порівнянні з конкурентами. Склад гуми був розроблений спеціально для того, щоб при мінусових температурах вона залишалася м'якою. Вона м'якше, навіть якщо порівнювати з шипованими аналогами, так як останнім необхідна твердість для збереження шипів. Водії відзначають, що шиповані шини Нокіан" практично марні в умовах міста, так як там завжди очищають дороги, і снігу на них не залишається. «Шиповка» потрібна лише тим, хто часто їздить по трасі, льоду, снігу, так як вона забезпечує ідеальне зчеплення на такій поверхні. Покришки "Нордман РС2" здатні зберігати свої властивості навіть при температурі 25 градусів морозу. Вони відрізняються хорошим зчепленням навіть на льоду і засніжених ділянках доріг. Покришки представлені в різних розмірах: від R13 до R17.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник
Шини Нокіан" володіють хорошим ресурсом. Їх протектор був спеціально розроблений для того, щоб добитися ідеального зчеплення з дорогою. Розробка тривала довго і проводилася ретельно, що дозволило добитися ідеального результату. Блоки протектора мають спеціальну форму і трохи нерівну поверхню, яка, стикаючись з дорожнім покриттям, покращує зчеплення, так як контактує з поверхнею максимальна площа. Бічна частина трохи зменшена, що дозволило зменшити шуми при їзді на автомобілі.

Характеристики Nokian Nordman RS2 SUV

Дана модель схожа на вищеописану, але відрізняється тим, що її краще всього встановлювати на позашляховики і кросовери. Про це можна зрозуміти, дізнавшись розміри виготовляються примірників: від R15 до R18. Склад гуми не запозичений у попередньої моделі, а розроблений повністю з нуля. Так як покришки призначені для позашляховиків, то з'явилася необхідність у поліпшенні бічної частини, що і було зроблено, адже покришки випробовують велике навантаження. Ламелі протектора забезпечують ідеальне зчеплення з дорогою. У випадку занесення вони також вчепляться в дорожнє покриття, так як протектор розроблений з урахуванням не тільки рівного руху, але і поворотів. Всю цю інформацію підтверджують відгуки про Nokian Nordman RS2 SUV від реальних користувачів. Деякі автомобілісти встановлювали ці покришки навіть на легкові седани, які мають повний привід. Там покришки показали себе добре.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Відгуки

Практично всі користувачі у своїх відгуках про Nokian Nordman RS2 кажуть в позитивному ключі. При різних опитуваннях модель набирає величезну кількість балів. Гума забезпечує комфортне, а головне, безпечний рух в міських умовах, а також по трасі або ж снігу і льоду. Покришки мають величезний ресурс і не доставляють дискомфорту під час експлуатації автомобіля. Незважаючи на те, що шини Nokian Nordman RS2 призначені для зими, автовласники зізнаються, що влітку їх також використовують, але тоді ресурс значно зменшується. Лише один недолік покришок зазначається у відгуках – слабка бічна частина. Хоч це і мінус, але саме він і забезпечує придушення додаткових шумів.

Ціни

Які ж ціна Nokian Nordman RS2? Примірники розміру R13 коштують приблизно 1000 грн за одну покришку. Вартість R15 починається з позначки 1500 грн за одиницю. Nokian Nordman RS2 R17 можна придбати за 2000 грн. R18 є найдорожчим примірником, її вартість становить 2500 грн. Автомобілісти відзначають у відгуках, що порівняно з конкурентами вартість цих покришок більш ніж прийнятна.
Шини Nokian Nordman RS2: відгуки, характеристики, виробник

Підсумок

Зимові шини Nokian Nordman RS2 можна придбати для свого автомобіля. Дана модель досить надійна і відповідає заявленим характеристикам, як відзначають автовласники. Не варто економити на зимовій гумі і придбавати примірники від маловідомих компаній, так як від цього залежить поведінка машини на дорозі. Судячи з опису Nokian Nordman RS2 її можна сміливо вибирати для свого автомобіля.