Зрозуміло про те, як у "ВК" зробити голосування

15 0 Новини високих технологій

Багато людей щодня користуються соціальними мережами, де вони пізнають щось нове, спілкуються з друзями, намагаються організувати свій бізнес або ж розповісти про нього всьому світу. Деякі великі виробники прислухаються до думки своїх споживачів, влаштовують різні заходи, але часом існує кілька шляхів розвитку, і хочеться дізнатися думку споживача. Для такого проводяться голосування в соціальних мережах, тому тема даної статті полягає в тому, як у «ВК» зробити голосування.

Що собою представляють групи "ВК"

Поява соціальних мереж дуже зблизила людей один з одним по всьому світу. У когось з'явилися сотні друзів по всьому світу, інші ж захотіли займатися підприємництвом у соціальних мережах, продаючи інтелектуальну власність, треті намагаються поділитися знаннями, знайденими в Інтернеті. У кожного своя особлива мета, яку люди переслідують, нагородою ж може бути покупка реклами в співтоваристві, яке ви створили, або пожертвування, а в деяких випадках і слава може наздогнати.


Зрозуміло про те, як у "ВК" зробити голосування
Регламент «ВКонтакте» попереджає, що різка зміна тематики групи може спричинити за собою блокування, іноді назавжди. Це може говорити про дві речі: за контентом ретельно стежать, щоб не порушувати тендітну психіку дітей, які можуть бути читачами групи, а також те, що людина завжди може сподіватися на групу, що вона не змінить своєї тематики, і не доведеться шукати нову. Зроблено людьми для людей, як говориться. У даній статті мова піде про те, як зробити в «ВК» голосування за допомогою групи, а також про всі нюанси.

Способи: як у "ВК" зробити голосування в групі

Для того щоб зробити голосування, ви обов'язково повинні бути адміністратором або модератором групи, в якій бажаєте розмістити його. Голосування являє собою одне питання і безліч відповідей на нього. Після того як людина вибрав вподобаний відповідь, який ближче до його душі, він натискає на одну з відповідей. Система автоматично підраховує всі відповіді і видає табличку в процентному співвідношенні, де можна подивитися абсолютно всіх людей, які взяли участь у цьому голосуванні.

Зрозуміло про те, як у "ВК" зробити голосування
Голосування не є обов'язковим, читачі групи можуть його просто проігнорувати. Або ж адміністратори створюють додатковий пункт «Хочу знати відповіді», якщо аудиторія не може точно визначитися зі своєю відповіддю. Після натискання на одну з відповідей своє рішення змінити не можна, такі правила соціальної мережі «ВКонтакте», щоб користувачі були максимально чесними у виборі чого-небудь і не змінювали своє початкове рішення. Інструкція про те, як у «ВК» зробити голосування в групі:
 • Авторизуйтеся на своїй сторінці «ВКонтакте», де ви є модератором або адміністратором групи.
 • Зайдіть в групу і в самому верху побачите поле «Додати запис», після натискання на яку з'являється панель, де буде кнопка «Ще».
 • При натисканні на цю кнопку буде кілька варіантів того, що бажаєте опублікувати, будь то «Аудіозапис» або ж «Опитування», який якраз потрібен.
 • Заповніть поля голосування і натисніть кнопку «Надіслати», після чого голосування буде розміщуватися в групі, і кожен зможе проголосувати.
 • Також варто пам'ятати, що подібне голосування може створити будь-передплатник, якщо в групі дозволено пропозицію новин. У статті пропонується зайти з-під адміністратора або модератора тому, що голосування опубліковуватиметься обов'язково, а ось опублікуватися пропозицію передплатника може виключно від бажання адміністратора.

  Як зробити відгуки голосування у «ВК»

  У «ВКонтакте» не існує такого поняття, як «Відгуки», воно замінено словом «Коментарі». Дана опція притаманна будь записи, голосування, картинки і т. п. Але також варто пам'ятати, що адміністрація групи право відключити коментарі. При цьому запис на стіні можна буде виключно оцінити або ж ігнорувати, а в разі екстремістського змісту - поскаржитися. Тому відгуками до голосування є коментарі, де люди мають повне право обговорювати його, намагатися знайти правильну відповідь, роздумувати про логічність і багато іншого.
  Зрозуміло про те, як у "ВК" зробити голосування

  Висновок

  Сподіваємося, що читачі даної статті тепер зрозуміли принцип того, як у «ВК» зробити голосування.
  Зрозуміло про те, як у "ВК" зробити голосування
  Але варто попередити ще раз: опублікувати подібне голосування, як і інший контент, може виключно адміністрація групи.