Новини високих технологій
» » Як відмінити голос в опитуванні ВК? Способи та поради

Як відмінити голос в опитуванні ВК? Способи та поради

12-03-2017, 18:31
1 137
Будь-якого користувача мережі може зацікавити, як відмінити голос в опитуванні ВК. Під час перегляду новин і пабликов кожен може відволіктися, невірно прочитати питання або варіанти відповідей, випадково натиснути не на той варіант. Через це може виникнути бажання все виправити, особливо, якщо голосування відкрите. А іноді і думка може змінитися на протилежне за якихось причин. У нашій статті ви дізнаєтеся про декілька способи, з допомогою яких можна вирішити цю проблему.

Навіщо потрібні опитування?

Навіщо потрібні опитування? Перш ніж дізнатися, як відмінити голос в опитуванні ВК, не зайвим буде згадати про те, для чого взагалі потрібні голосування. Існує величезна кількість причин, за якими адміни пабликов влаштовують опитування. Це дозволяє проаналізувати ринок, вивчити настрої народу, зробити прогноз або аналіз.

Деякі паблики обирають опитування як основного вмісту. Голосування з кількома варіантами – простий спосіб перевірки власних знань і запам'ятовування нової інформації. Одним словом, необхідність дізнатися, як відмінити голос в опитуванні "ВКонтакте" може виникнути у будь-якого користувача. Ну кому захочеться, щоб його вибір відображався під неправильною відповіддю в пізнавальному паблике? Тому варто запам'ятати способи вирішення цієї проблеми.

Як відмінити голос в опитуванні ВК за допомогою спеціальних сервісів?

Якщо ви вирішили вибрати інший результат у голосуванні, а то і зовсім передумали висловлювати свою думку з якогось питання, виправити ситуацію можна за допомогою одного з сайтів. Перш ніж взятися за справу, роздобудьте код опитування. На наступній ілюстрації видно, де його шукати:
Скопіюйте код у який з'явився вікні. Після цього відкрийте сайт, розташований за адресою www.hinw.ru/po, опустіть курсор, перейдіть вниз. Перед вами відкриється поле, в яке потрібно вставити наявний код. Ви побачите кнопку «Переголосування», на неї і треба натиснути. Після цього ваш голос анулюється. Є ще один популярний ресурс, який теж допоможе знайти відповідь на питання про те, як відмінити голос в опитуванні ВК з комп'ютера. Його назва – JS Bin . На сайті потрібно вставити у відповідне поле код опитування, скопійований ВК, і вибрати команду Run with JS , яка знаходиться праворуч. Цей сайт дозволяє не тільки скасувати відданий за один з варіантів відповіді голос, але і одразу ж обрати інший варіант.

Як бачимо, нічого складного в питанні про те, як відмінити голос в опитуванні ВК за допомогою зовнішніх сайтів, немає. Це завжди допоможе виправити ситуацію.

Власні додатки «ВКонтакте»

Ми розглянули окремі ресурси, але іноді зручніше використовувати кошти самої соціальної мережі. Якщо ви поки не знаєте, як переголосувати в опитуванні ВК, запам'ятайте, що зробити це можна ще й в додатку. Воно знаходиться на сервері самої соцмережі «ВКонтакте».
Спершу відкрийте власну сторінку. У рядок швидкого пошуку, розташовану зверху, впишіть слово «Переголосувати». Пошуковик запропонує кілька додатків. Вибирайте будь-який, в заголовку якого є слова «Переголосування в опитуванні». Натисніть на кнопку «Запустити» і слідуйте подальшим інструкціям. Зазвичай вони досить прості, навіть недосвідчений користувач зможе зрозуміти інтуїтивно.
Цікаво по темі
Як відновити пошкоджений файл за допомогою програми?
Як відновити пошкоджений файл за допомогою програми?
Не варто говорити, що при використанні комп'ютерів можна зустріти ситуацію, коли якісь документи внаслідок ...
Бульдозер ДТ-75 і його характеристики
Бульдозер ДТ-75 і його характеристики
Вже кілька десятиліть одним з найпопулярніших гусеничних тракторів є бульдозер ДТ-75. Він отримав широке ...
Секрети "ВКонтакте": як отримати голос
Секрети "ВКонтакте": як отримати голос
Соціальні мережі - те, без чого важко уявити сучасну людину. Наприклад, величезну популярність отримав ...
Як дізнатися ID «Стима» кількома способами
Як дізнатися ID «Стима» кількома способами
Кожній з облікових записів сервісу цифрової дистрибуції Steam присвоєний ідентифікаційний номер. Він ...
Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене і одного
Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене і одного
У цій статті отримають відповідь на своє запитання всі ті люди, які запитують: "Як налаштувати "Бандикам", щоб було чути мене?" Незважаючи на те що