Кращі графічні планшети для малювання з екраном

676 0 Новини високих технологій

Для повноцінного творчості митців часто потрібен електронний графічний планшет для малювання, який значно полегшує роботу з digital-малюнками. Сучасний ринок пропонує широкий асортимент такого обладнання різних брендів. Як правильно вибрати графічний планшет для малювання - розповімо у статті.

Wacom Intuos Paper Pro Medium

Рейтинг кращих графічних планшетів для малювання відкриває гаджет від компанії Wacom. Модель відноситься до категорії бюджетних, незважаючи на те, що зустріти на ринку дешевий графічний планшет фактично нереально.


У чому переваги недорогого планшета з екраном для малювання Wacom Intuos Paper Pro? Варто відзначити саму лінійку Intuos, планшети, якою оснащені великою кількістю різних можливостей, що дозволяють регулювати ступінь натиснення пера і, відповідно, товщину штрихів, а також розміщувати на ручці і самому гаджеті допоміжні клавіші. Дана версія гаджета ідеально підходить для новачків: графічний планшет дозволить швидко перейти від скетчбуков і альбомів до комп'ютерної графіки. Крім того, унікальна технологія дозволяє продовжити малювання безпосередньо на папері: гаджет підтримує аркуші формату А5 а модифікація Large - формат А4. Планшет комплектується спеціальною гелевою ручкою, якій можна малювати на звичайному папері: лист досить покласти поверх пристрою і приступити до роботи з ручкою Finetip Pen. Функціонал графічного планшета для малювання з екраном дозволяє переводити зображення в комп'ютерну графіку у високому дозволі, запам'ятовуючи кожен рух у файлі. Об'єм вбудованої пам'яті дозволяє зберігати до тисячі графічних документів, які згодом можна використовувати в комп'ютерних програмах для малювання. Завдяки тому, що цей вид графічного планшета для малювання оснащений унікальним цифровим пером Wacom Pro Pen 2 для роботи з ним необов'язково використовувати папір. Плюси:
 • наявність допоміжних клавіш на гаджеті і пере;
 • невисока ціна для графічного планшета з екраном для малювання з широким набором функцій (приблизно 25 тисяч рублів);
 • можливість малювати на звичайному папері.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном  Wacom Cintiq DTH-2200

  Наступний в списку кращих планшетів для малювання - гаджет від Wacom для професійних художників. Випущену модель складно назвати повноцінним планшетом більше вона підходить під визначення екрану для малювання. Гаджет являє собою монітор з клавішами Express Key. Підключається гаджет до графічних планшетів або персонального комп'ютера, що дозволяє відображати в HD процес малювання і ретельно проробляти кожну деталь зображення. Графічний планшет для малювання на комп'ютері підтримує більшість пера Wacom. Екран може замінити будь-який пристрій для малювання, оскільки можна малювати прямо на ньому. Планшет можна підключити до комп'ютера або ноутбука на будь-якій операційній системі. Досить великі розміри - 47х27 сантиметрів - дозволяють ретельно і детально опрацьовувати усі малюнки. Графічний планшет для малювання з екраном Wacom ідеально підходить професійним художникам. Незважаючи на те, що вартість гаджета досить висока (150 тисяч рублів), він підійде як професіоналам, так і новачкам-артерам.
  Плюси:
 • висока якість графіки;
 • розміри екрану;
 • сумісність і функціональність.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Cintiq 22HD DTK-2200

  Наступна модель графічного планшета для малювання на комп'ютері від компанії Wacom, яка, незважаючи на схожість назв, відрізняється від попередньої функціональністю. Гаджет значно дешевше моделі DTH-2200 проте відносно доступна вартість - 140 тисяч рублів - не позначається негативно на якості його роботи і можливостях. Відносно дешевий графічний планшет для малювання з екраном оснащений спеціальною підставкою, завдяки якій його можна встановлювати в будь-яке положення, нахиляти і повертати, що робить процес творчості комфортним і зручним. Вбудована система Touch Strips у вигляді сенсорних смуг на задній стороні планшета дозволяє художнику змінювати розміри зображення, повертати його, відображати, виконувати багато інших опцій. На сенсорні смуги можна запрограмувати більшість функцій такого софту, як Photoshop або SAI. Розташовані збоку кнопки Express Key укупі з сенсорними смугами значно полегшують управління графічним планшетом з екраном для малювання: на клавіші можна запрограмувати виклик будь-якого інструменту. Планшет Wacom Cintiq зайняв бронзову позицію рейтингу завдяки високій якості та дозволу зображень, простоті роботи з ним і досить великому екрану. Плюси:
 • регульована підставка;
 • система сенсорних клавіш Touch Strips;
 • функціональність і сумісність.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Mobile Studio Pro DTH-W1320L-UA 13" 128 Gb

  Чергова модель планшета від компанії Wacom. Про те, як вибрати графічний планшет для малювання і створити ідеальні і багатофункціональні моделі гаджетів, дана компанія знає все. Планшет для малювання створений на базі ОС Windows 10 може виконувати функції стандартного планшетного ПК і використовуватися для найпростіших програм, ігор і малювання. Перевага такого роду залишає всіх конкурентів далеко позаду, оскільки за доступну вартість можна придбати пристрій, що поєднує в собі графічний планшет для малювання з екраном і планшетний комп'ютер.
  Wacom Mobile Studio Pro підтримує флеш-карти, володіє непоганим об'ємом вбудованої пам'яті і досить швидко працює, в тому числі і реагує на дотик пера. У комплекті з планшетом йде перо Wacom Pro Pen 2 підтримує понад 8 тисяч рівнів натискання. Потужності процесора планшета достатньо для підтримки складних програм на зразок софта для створення 3D-зображень і Adobe Illustrator, роботу з якими більшість інших пристроїв не підтримують. Для багатофункціонального гаджета планшет оснащений невеликим екраном — не більше 30 сантиметрів. Незважаючи на це, пристрій займає лідируючі позиції в рейтингах. В середньому вартість планшета складає 140 тисяч рублів. Плюси:
 • слоти для карт пам'яті;
 • працює на ОС Windows 10;
 • швидка реакція на перо.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Cintiq Touch Pro DTH-1320-EU

  Дана модифікація графічного планшета стала першою, в комплекті з якої йшло перо Wacom Pro Pen 2. Саме ця модель пера реагує на велику кількість ступенів натискання, чого не було в попередніх аналогах. Планшет невеликого розміру, завдяки чому працювати з ним можна в будь-якому місці. Велика кількість кнопок спрощує роботу з ним, а якість перенесення кольорів і високу роздільну здатність дозволяють створювати яскраві і опрацьовані зображення. Доступна вартість і зручність роботи роблять планшет DTH-1320 одним з найбільш затребуваних у художників. До переваг моделі можна віднести швидку реакцію на дотики, великий об'єм вбудованої пам'яті і високу точність, чим не можуть похвалитися конкуренти. З цієї причини цю модель часто радять тим, хто вирішує, якою графічний планшет для малювання краще вибрати. Плюси:
 • компактні розміри;
 • висока швидкість реакції;
 • доступна ціна - 75 тисяч рублів.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Cintiq 13HD DTK-1300–1

  Перевагами даної моделі графічного планшета є компактні розміри, функціональне перо і доступна ціна. Комплектується гаджет перо Wacom Pro Pen, швидко, чітко і точно передає всі торкання на оцифрований полотно і імітує чорнило, крейда, олівець та інші образотворчі засоби. У порівнянні з планшетами і Wacom лінійкою Cintiq зокрема дана модель досить дешева. Незважаючи на невисоку ціну, функцій і продуктивності пристрою вистачить професійним художникам для роботи за рахунок високої якості, відмінної передачі деталей і квітів. Гаджет відрізняється великим об'ємом пам'яті, компактними розмірами і трьома USB-портами. Модель DTK-1300 відмінно підійде тим, хто не потребує професійних планшетах з високою роздільною здатністю і максимально доступним кількістю функцій. Гаджет оснащений екстреними кнопками і високою швидкістю реакції, що робить його незамінним помічником для багатьох художників. Плюси:
 • доступна вартість - близько 60 тисяч рублів;
 • компактні розміри;
 • велика кількість функцій пера.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Intuos Paper Pro Large PTH-860p-N

  Планшети з серії Pro Paper справили справжній фурор серед аналогічних гаджетів завдяки можливості працювати одночасно на двох пристроях. Незважаючи на те, що Large має немаленькі розміри, працювати з ним дуже зручно: інтерфейс зрозумілий і легкий для сприйняття, багатофункціональний. На пере планшета є кнопки імітації комп'ютерної миші. Сам гаджет оснащений клавішами Express Key, які можна запрограмувати зручним чином. Підтримка стандартного офісного паперу формату А4 можливість роботи з перо-гелевою ручкою і режим автономного функціонування укупі з доступною вартістю роблять Paper Pro Large одним з кращих представників свого класу. Ціна планшета - 38 тисяч рублів. Плюси:
 • спеціальна ручка Finetip Pen;
 • зручність роботи;
 • можливість малювати на папері.
 • Wacom Cintiq 27HD Touch DTH-2700

  Графічний планшет DTH-2700 вважається однією з досконалих і опрацьованих моделей серед всієї серії Cintiq. Призначений гаджет для професійних художників і, відповідно, володіє значною вартістю - близько 200 тисяч рублів. Планшет оснащений сенсорним екраном, можливості якого дозволяють працювати з полотном без додаткових систем: в кілька торкань можна відображати, перевертати і масштабувати зображення. Крім функціонального сенсора в даній моделі збереглися програмовані клавіші Express Key. Працювати з планшетом можна віддалено за допомогою інноваційної функції Touch Ring. Потужності процесора планшета вистачає для роботи з усіма відомими графічними програмами, в тому числі і з софтом для 3D-моделювання. Плюси:
 • великі розміри і висока чутливість екрану;
 • сенсорний екран;
 • унікальна технологія Touch Ring.
 • Кращі графічні планшети для малювання з екраном

  Wacom Cintiq Companion DTH-W1310P

  Версія графічного планшета Companion з лінійки Cintiq працює на операційній системі Windows 8.1 що дозволяє використовувати її одночасно як стільниковий телефон або планшет. Підтримка сім-карт дає можливість здійснювати дзвінки і користуватися відповідним софтом. Працювати з гаджетом легко і зручно завдяки оригінальному дизайну і ширококутному екрану з захистом від відблисків. Спеціальне покриття дисплея дозволяє уникнути нерівних ліній. Планшет оснащений Express Key клавішами, пером Wacon Pen і широким набором функцій, що вигідно виділяє його серед конкурентів. Модель 1310 є однією з найбільш доступних з усієї лінійки Cintiq, завдяки чому її можуть придбати і професійні художники, і новачки на цьому терені. Вартість гаджета - 150 тисяч рублів. Плюси:
 • операційна система;
 • ергономічний і зручний дизайн;
 • скло з захистом від відблисків.
 • Yiynova MVP22U (V3) + RH

  Компанія Yiynova випустила графічний планшет, який за своїми характеристиками може скласти гідну конкуренцію гаджетів від Wacom. Оновлена версія планшета значно підвищила свою потужність, завдяки чому підтримує різні графічні програми і «важкий» софт. У комплекті поставляється пульт для дистанційного управління гаджетом. Оснащений графічний планшет Yiynova і програмованими клавішами вкупі зі спеціальним кільцем для інструментів, необхідними професійною або починаючому художникові в роботі. Дисплей планшета закритий спеціальним склом, запобігає стрибки пера по поверхні, що вирівнює лінії малюнка і поліпшує якість зображення. Незважаючи на те, що планшет має досить широким функціоналом і немаленькими габаритами, він відноситься до категорії бюджетних, що можна віднести до його переваг. Вартість гаджета - 40 тисяч рублів. Комплектується пристрій відмінним пером з високою швидкістю реакції: воно підтримує понад 2 тисяч ступенів натискання. Плюси:
 • спеціальне скло;
 • пульт дистанційного керування;
 • велика робоча поверхня.
 • Apple iPad Pro

  Розвиток сучасних технологій дає художникам можливість користуватися у своїй роботі пристроями, що об'єднують в собі функції графічного планшета з екраном, ноутбука або планшетного комп'ютера. Першопрохідцем в цій області стала компанія Apple, випустила перший планшетний комп'ютер iPad, концепція якого покращувалось з року в рік. Останньою розробкою компанії став графічний планшет iPad Pro, який створювався з урахуванням побажань художників і відмінно підходить для створення зображень. Використовувати гаджет можна разом з інтерактивними Apple Pencil. Користувачеві доступні три режими роботи: планшетний комп'ютер, ноутбук і графічний планшет. Потужності гаджета вистачає для роботи з софтом для створення 3D-моделей і іншими програмами. Спеціальне програмне забезпечення можна завантажити в офіційному магазині App Store: такий софт значно розширює функціонал планшета і дозволяє створювати унікальні зображення, полегшуючи роботу художників. З графічним планшетом синхронізуються багато пристрою. Мінімальна вартість - 30 тисяч рублів.

  Підсумки

  Графічні планшети з екранами є чудовими багатофункціональними помічниками художників, оскільки дозволяють не тільки малювати, а й переглядати зображення під час роботи, не відриваючись від процесу. Можливості більшості моделей дозволяють працювати з полотном кількома дотиками допомогою сенсорного екрану, смужок, пера або додаткових кнопок. Колірна гамма графічних планшетів з екраном більше насичена, об'ємна і глибока в порівнянні з моніторами персональних комп'ютерів або звичайних планшетних комп'ютерів. Реакція на силу натискання і на саме перо у подібних гаджетів більш яскрава, ніж у стандартних графічних планшетів. Відмітною рисою є і висока швидкість роботи з зображенням. Широкий функціонал і спеціальні можливості роблять графічні планшети з екраном незамінними гаджетами для художників. Єдиним їх недоліком можна назвати високу вартість, проте професійні моделі того варті. При виборі планшета варто звертати увагу на його габарити, розміри робочої поверхні, основні і додаткові функції, наявність кнопок, сенсорних смужок, ручки або пера та інших атрибутів. Незалежно від функціональності вибір того чи іншого планшета повністю залежить від художника, його переваг і цілей в роботі.