Найцікавіші лайфхаки з телефоном: огляд

7 0 Новини високих технологій

На сьогодні більша частина жителів планети не може уявити свого життя без телефону. Однак іноді цей прилад може абсолютно не радувати. Приміром, якщо людина збирається на важливу зустріч, а акумулятор розрядився. Як швидко зарядити його? Цей та інші лайфхаки - далі в нашій статті.

Чохол з кульки – лайфхак №1

Для того щоб зробити чохол для телефону з повітряної кульки, потрібно лише слідувати найпростішої інструкції. Розглянемо, що ж необхідно зробити. Для початку потрібно надути кульку. Помічник повинен закрити пальцями отвір, через яке може виходити повітря. На кульку потрібно покласти телефон. Тепер партнер повинен відпустити отвір. Повітря почне виходити, одночасно з цим слід натискати на пристрій. Після того як пристосування спустошиться, залишиться лише проробити отвори для динаміка і роз'ємів. Чохол для телефону з повітряної кульки сидить міцно і добре.

Спосіб швидко висушити телефон – лайфхак №2

Іноді власники телефонів стикаються з тим, що їх телефон потрапляє у воду. Неважко здогадатися, до яких наслідків це може призвести. Однак відразу ж списувати з рахунків свій гаджет не слід, так як ще є можливість його врятувати. Отже, як просушити телефон?


Для початку потрібно вийняти всі деталі за типом зовнішнього накопичувача, сім-карт, акумулятора. Якщо ж останній незнімного типу, то потрібно вимкнути прилад. Тепер слід протерти пристрій за допомогою серветок або рушники, які добре вбирають вологу. Останній крок – потрібно розмістити прилад в рис на 24 години. Бажано, щоб він лежав у пакеті. Якщо ж є силіконовий гель, який часто використовується в новій взуття і так далі, то рис можна замінити їм. Протягом доби потрібно кілька разів перевертати пристрій, щоб речовина повністю увібрав вологу. Більше ніж у 50 % ситуацій телефон залишається працездатним. Тепер власники знають, як просушити телефон швидко і безпечно.
Найцікавіші лайфхаки з телефоном: оглядСтилус в домашніх умовах – лайфхак №3

Зробити стилус можна за допомогою ручки і фольги. Потрібно трохи відірвати останнього матеріалу, обернути їм каламарна пристосування. Якщо є залишки, то їх потрібно обрізати. На верхньому кінці ручки слід закруглювати фольгу, тоді вона зможе бути звичайним стилусом. Завдяки такому пристосуванню можна навіть грати в ігри. Також власники повідомляють, що в якості стилуса можна використовувати батарею, торкаючись екрана її негативним кінцем.

Посилення звуку – лайфхак №4

Якщо є необхідність у збільшенні звуку смартфона, його можна поліпшити за допомогою спеціальної утиліти Volume Booster Plus. Однак вона здатна посилити відтворення приблизно на 20 %. Як же тоді бути? Гучність динаміків можна поліпшити за допомогою лайфхака. Під час прослуховування музики потрібно покласти пристрій у склянку або миску. Це дозволить звучанням стати голосніше, більш наповненими і набагато приємніше.
Найцікавіші лайфхаки з телефоном: огляд

Підставка для телефону – лайфхак №5

Багато власників смартфонів люблять дивитися відеоролики за обіднім столом, під час прийому їжі. Тому набагато зручніше було б з підставкою, яка не буде давати телефону падати. Ситуацію врятують звичайні сонцезахисні окуляри. Якщо їх скласти, то вони зможуть утримувати смартфон в певному положенні. Таким чином буде легко дивитися відео на мобільному телефоні.
Також можна використовувати звичайну шпильку у вигляді краба. Нею також можна з легкістю зафіксувати пристрій у потрібному положенні. Такий лайфхак з телефоном подобається багатьом власникам.
Найцікавіші лайфхаки з телефоном: огляд

Швидка зарядка – лайфхак №6

Їли людина кудись поспішає, а зарядка телефону невблаганно падає з кожною хвилиною, то тут дуже важливо, щоб пристрій мав функцію швидкої зарядки. Однак не у всіх приладах вона є. Що ж тоді робити? Необхідно вимкнути телефон або перевести його в режим польоту. Тоді прилад буде заряджатися набагато швидше. Цей лайфхак з телефоном досить популярний.

Створення лампи – лайфхак №7

Нескладно здогадатися, що цей цікавий лайфхак буде пов'язаний з телефоном. Буває так, що світло вимикають зовсім невідповідний час, але освітлювати приміщення як-то потрібно. Слід взяти телефон (знадобиться включена спалах) і пластикову пляшку. Її місткість може бути різною, але краще всього використовувати від 0.5 до 1 літра. Також до неї слід налити до половини воду. Залишилося включити ліхтарик і покласти на пристрій цю пляшку.

Микролинза – лайфхак №8

Опишемо наступний цікавий лайфхак з телефоном. Якщо потрібно створити фотографію в макрорежимі, використовуючи звичайний телефон, то можна зробити лінзу за допомогою краплі води. Виробляти цей процес слід максимально обережно, щоб рідина не потрапила в сам пристрій. Щоб не помилитися з пропорціями, можна взяти звичайну піпетку. Крапля не повинна мати великих розмірів, тоді сила поверхневого натягу не буде створювати тиск, і вона не скотиться з об'єктива, навіть якщо екран перевернути.
Найцікавіші лайфхаки з телефоном: огляд

Відбитки пальців – лайфхак №9

Ще один корисний лайфхак з телефоном. Велика кількість власників скаржиться на постійний бруд на екрані. Вона налипає навіть при обережному використанні із-за скупчення відбитків пальців. Для того щоб позбутися від проблеми, потрібно взяти ватний диск, занурити його в перекис водню і протерти дисплей. Незабаром екран перестане сильно забруднюватися.