HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

65 0 Новини високих технологій

Бренд HTC випускає прекрасну гарнітуру, яка являє собою невелике, легке, зручне і компактне пристрій. Хоч асортимент компанії невеликий, вона все ж пропонує чудові вкладиші і затички. Деякі з них несумісні з телефонами інших марок, проте всі вони універсальні для HTC Desire. Навушники компанії на цьому пристрої працюють просто чудово, причому кожна з наявних моделей.

Коротко про компанію

Описуваний бренд вже давно вважається лідером на вітчизняному ринку. Раніше компанія випускала лише одні смартфони, зараз же проводяться ще й навушники, про яких йде мова в статті. У 2012 році бренд володів понад 50% акцій Beats. Остання за рахунок свого небувалого успіху стала синонімом прекрасного звуку. Ще тоді HTC навіть не висувала натяки на те, що коли-небудь її телефони та смартфони будуть випускатися із спорідненою гарнітурою. Багато покупців і експерти вважали, що таким чином компанія «показувала, що ЦАП і програмне забезпечення пристроїв здатні розкрити хороший потенціал більш дорогих і якісних навушників, ніж комплектних.


Хоча зараз компанія з Beats вже звела співробітництво, з колишніх відносин був витягнутий досвід. Звук в смартфонах HTC став набагато якісніше, він має більше фарб. Потрібно помітити, що він краще, ніж в айфонах і «Соні». А навушники Beats*HTC користуються попитом.
HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

Вкладиші HTC

Перед тим як вибрати собі модель навушників, необхідно визначитися, якого форм-фактору вони потрібні. Вкладиші користуються гарною популярністю, нарікань на них практично немає. Самі по собі вони є досить специфічними. Проте це абсолютно не турбує керівництво HTC. Навушники такого типу не мають достатньої звукоізоляцією, а це дозволяє говорити про те, що такі прилади на виході дають звук гірше, чим затички. Однак багатьом вакуумні пристрої не підходить в силу яких-небудь причин, тому такий варіант буде цілком стерпним.


Гарнітура HTC RC E160

Цей варіант підійде тим, хто хоче отримати нормальну гарнітуру за невеликі гроші. Це пристрій є простим, бюджетним і практично одним з найкращих приладів даної цінової категорії. Гарнітура HTC – навушники, які мають хороший звук. Він досить м'який, за ті гроші, які вони стоять, покупець отримує дуже вартісне відтворення. «Легкі» жанри добре сприймаються навушниками. Мова йде про джаз, класику та електронної музики. Стерпні баси легко відтворюються без найменших спотворень, чого не можна сказати про рок-треках. Реалізація звучання зроблена настільки добре, наскільки цього можна домогтися від вкладишів. Амбушюри виконані з поролону. Дискомфорт при тривалому носінні не виникає. Мікрофон має статичне розташування, що не заважає при розмові по телефону. Середня вартість: 500 рублів.
HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

Відгуки про RC E160

Вищеописані навушники моделі RC E160 йдуть в комплекті з телефоном HTC Mozart. Плюси, які призводять покупці, полягають у наступному:
 • звук досить якісний, як і обіцяє виробник;
 • гучність середня, тобто вуха не травмує;
 • вбудований мікрофон.
 • Однак пристрій також має і мінуси. Навушники іноді натискають, і з'являється біль, вони швидко ламаються. Непрацездатний слуховий апарат у цієї гарнітури – дуже часта проблема. Спершу ламається провід, який відповідає за роботу мікрофона, потім же він надломлюється у штекера.

  Вакуумні навушники від HTC

  Компанія змогла за рахунок використання покращеного типу конструкції створити цілком якісні вакуумні навушники. Особливо якщо порівнювати їх з вкладишами. Звукоізоляція та звук знаходяться на хорошому рівні. За рахунок конструкції подача хвиль відбувається безпосередньо вглиб вушної раковини, а значить, баси і гучність звучання глибокі і чіткі. Якщо людині подобається хороше відтворення, то затички HTC – навушники цілком підходять.
  HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

  Гарнітура HTC RC E190

  Дані навушники компанії є бюджетним варіантом. Їх цілком можна придбати, якщо ті, які йшли в комплекті, зламалися або загубилися. Навушники RC E190 являють собою зручне і комфортне пристрій, який відмінно сидить в вухах і виглядає досить добре. Шумоізоляція на відмінному рівні. В якості гарнітури навушники працюють відмінно. Багато хто кажуть, що цим пристроєм виправдала всі очікування покупців компанія HTC. Навушники мають невеликий «пульт», який дозволяє змінювати звук і перегортати композиції. Абсолютно будь-які стилі відтворюються добре. Тривалий час носіння навушників не впливає на стан вушної раковини. Вони не викликають дискомфорту і болю. Середня ціна – 400 рублів.
  HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

  Відгуки про RC E190

  Провід даних навушників товстий, тому покупці відносять це до плюсів. Він не плутається. Є комплект амбушюр. Звук потужний і якісний. З мінусів виділяють те, що ламається пристрій через півроку-рік. Часто надломи проводу трапляються у штекера, що викликає смерть одного з навушників. Перемикач працює погано і трохи «гальмує».

  Пристрій HTC RC E240

  Описувана модель найчастіше йде в комплекті зі смартфоном One від HTC. Стандартний роз'єм навушників, а значить – 3.5 мм. Він є універсальним для всіх телефонів цієї компанії. Звук у них хороший, не викликає негативних емоцій. Якість навушників на рівень вище, ніж у попередніх описаних, однак і коштують вони дорожче.
  Пристрій RC E240 має прекрасний дизайн, в якому переважає мінімалізм. Носити їх досить зручно, а звук вразить не тільки любителів, але і професійних музикантів. Той, хто є поціновувачем треків з глибокими басами, буде неймовірно вражений. Такого рівного і чистого відтворення досягти в даній ціновій категорії досить важко. Звукові відтінки дозволять почути всі деталі кожної композицій, наскільки б складними і насиченими вони ні були. Середня ціна – 650 рублів.
  HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

  Бездротові навушники HTC

  На жаль, бездротових навушників від HTC немає. В такому випадку, якщо є бажання для свого телефону тайванського виробника купити такий пристрій, можна звернути увагу на універсальні прилади. Поки що HTC не планують створювати бездротові навушники.

  Проблеми з непрацюючими навушниками

  Якщо не працює динамік HTC, тобто лише три вирішення даної проблеми. Розглянемо їх.
 • Слід віднести в сервісний центр. Найчастіше один навушник не працює в тому випадку, якщо був переламаний проводок. Залежно від того, в якому місці це сталося, шанси на «реабілітацію» підвищуються або знижуються відповідно. В сервісному центрі, якщо поломка підлягає усуненню, можуть полагодити навушник. Однак такий спосіб працює лише в 5 випадків з 10.
 • Спробувати зрозуміти, що з навушниками, вдома. Зараз неважко знайти інформацію за самостійним рішенням даної проблеми. Знову-таки, якщо був переламаний провід, все ж є шанс полагодити його, вдавшись до використання ізоляційної стрічки та інших предметів.
 • Придбати новий пристрій. Непрацездатний навушник – часта проблема бюджетних моделей пристроїв. Деякі прилади ламаються буквально за тиждень, інші ж здатні пропрацювати більше року. Все залежить від ставлення до навушників, якості збірки і матеріалів. Часто користувачі просто купують нову гарнітуру.
 • HTC (навушники): огляд, види, характеристики і відгуки власників

  Висновки

  Навушники з мікрофоном HTC – гарнітура, яка вразить будь-якого покупця. Крім якості звуку і збірки, пристрої відрізняються приємною ціною. Завдяки даному огляду можна визначитися, які навушники HTC краще і більше задовольняють вимогам потенційних покупців.