Skyrim. Відкриття Невидимого. Армиллярная Сфера.

224 0 Новини високих технологій

Армиллярная сфера — невід'ємний елемент завдання «Відкриття Невидимого» від Колегії Вінтерхолда у грі The Elder Scrolls V: Skyrim. Це лише один компонент із вітіюватого лінійки квестів вищевказаної фракції, мета якого - розгадати таємницю Ока Магнуса.

Skyrim. Відкриття Невидимого. Армиллярная Сфера.

Проходження

Сама по собі армиллярная сфера не представляє ніякої ігрової цінності. То робочі, неробочі версії такої періодично трапляються на просторах "Висування". Події відбуваються вже після того, як Довакин виявив Око Магнуса і таке було невідомим чином транспортовано в головний зал Колегії Вінтерхолда. Періодично тут снує настирливий талморский ельф Анкано, пристающий з питаннями до героя. Гравець повинен вийти у двір і поговорити з Мирабеллой Ервін. Вона знаходиться біля статуї. Дівчина розповість про нещодавно навещавшей ці місця делегації магів Синоду, які займаються пошуком артефактів, які сприяють посиленню їх влади. Переслідують вони лише політичні інтереси, бо доброго від них краще не чекати.

Мірабелла згадує про Посох Магнуса. Маги Синоду займалися пошуком такого на руїнах Мзулфта, тому Довакину краще почати пошуки саме звідти, так як ніхто не знає точного місцезнаходження палиці.

Мзулфт

Біля входу герой наткнеться на одного з членів дослідної групи Синоду — Гавроса Плінія. Маг помирає від отриманих ран. З його тіла Довакин може забрати ключ і щоденник - і вперед в загублене місто. Руїни населені корусами, всюди зустрічаються двемерские пастки і вороже налаштовані механізми. Але це лише початок. Наступна локація наповнена двемерскими винаходами, робота яких ґрунтується на енергії пари. Третій рівень — «Окулатория». Але пройти сюди буде непросто. Ключ знаходиться під охороною могутнього двемерского центуріона в попередній локації — «Парові Машини», а щоб вхід був відкритий зсередини одним з дослідників, Довакин повинен перебити всіх фалмеров. Парат Декимий — останній уцілілий член експедиції. Щоб проект був завершений, герой повинен добути фокусуючий кристал — елемент, необхідний для активації двемерской армиллярной сфери.

Skyrim. Відкриття Невидимого. Армиллярная Сфера.

Кристал

Особливість артефакту в тому, що окремо від вищевказаної сфери він не представляє ніякої цінності. А знаючи пристрасть фалмеров до збиральництва, не виключено, що Довакин може підняти його з тіла вбитого ворога ще до того, як дійде до заповітної двері. Якщо ж цього не станеться, то після отримання завдання від Параті Декимия, що б'ється над питанням, як активувати двемерскую армілярную сферу, на карті з'явиться позначка. Прийшовши до неї, герой виявить труп власника артефакту.

Окулатория

Дослідник розповість, що цю систему двемеры використовували, щоб збирати світло зірок, а потім для чогось розщеплювати його. Більш точних версій про призначення пристрою немає. Багато гравців, опинившись у цій кімнаті, не відразу розуміють, як активувати армілярную сферу. Все із-за того, що багато припускають, ніби кристал потрібно помістити на п'єдестал, що підноситься в лівій частині кімнати. Ні, це всього лише пульт управління, на якому три кнопки. Достатньо лише простежити за позначкою, щоб зрозуміти, куди потрібно вмонтувати артефакт. Армиллярная сфера (фото нижче) розташована в центрі кімнати над круглою пластиною. Гравцеві достатньо поставити свого персонажа в центр і «дивитися» вгору.
Skyrim. Відкриття Невидимого. Армиллярная Сфера.
Після активації армиллярная сфера здійснить оберт на 180 градусів і зловить промінь світла. Далі з допомогою заклинання вогню і холоду Довакин повинен налаштувати механізм. Якщо раптом протагоніст не володіє цими стихіями, тут можна знайти дві книги, за допомогою яких можна навчитися «Обмороження» і «Займання». Застосовувати заклинання, потрібно безпосередньо на армілярную сферу, а після спостерігати за положенням променів. «Холод» опускає потоки, а «полум'я» — порушує. За допомогою пульта управління обертаються лінзи. Потрібно налаштувати систему так, щоб кожен промінь вказував на зеленувату лінзу. Коли справу буде зроблено, світло вычертит карту Тамріеля на стіні. Прочитавши таку, Парат прийде до висновку, що Посох Магнуса знаходиться в Лабиринтиане. А також дослідник обуриться, що в Колегії Вінтерхолда є якийсь артефакт, що створює перешкоди з'явилася на карті. Дослідник доповість про це в Синод. А Довакину потрібно повернутися до Савосу Арену в Колегію.
Skyrim. Відкриття Невидимого. Армиллярная Сфера.

Око Магнуса

Доигравшийся з Оком талморец зробив щось не так. Його дії призвели до виникнення примарних аномалій у самому Винтерхолде. Довакину належить захистити мирних жителів. Вцілілі маги пояснять, що Анкано оточив будівлю щитом, утворюваним сферою, що знаходиться в головному залі. Герою потрібно дістати-таки Посох Магнуса, щоб подолати бар'єр, проникнути в Колегію і вступити в сутичку з ельфом. Посох використовується, щоб втихомирити Око. Періодично щит, вкриває талморца, буде слабшати, що дасть можливість Довакину нанести удар. Зрештою з'являються хлопці з «Ордену Псиджиков», про яких раніше випитував ельф. Вони заберуть Око з Колегії.

Популярі новини
Загрузка...