Game Dev Tycoon: чіти, моди, трейнери

78 0 Новини високих технологій

Game Dev Tycoon – це досить незвичайна комп'ютерна гра, яка пропонує вам те, чого не зможуть дати інші проекти. Якщо сказати коротко, то вам належить стати розробником комп'ютерних ігор. Користувач починає як самотній розробник, який створює свої невеликі гри, але поступово офіс розростається, він наймає нових працівників, створює власний ігровий движок і так далі. Так що точно не доведеться нудьгувати. Однак якщо спостерігаються які-небудь труднощі, то вас можуть зацікавити чити Game Dev Tycoon. На жаль, розробник не додав подібної можливості в саму гру. Тому працювати над цим довелося хакерам. І вони придумали, як саме додати чити в Game Dev Tycoon. Про це і піде мова далі.

Чит-мод

Game Dev Tycoon: чіти, моди, трейнери
Якщо вас цікавлять чити Game Dev Tycoon, то перше, на що варто звернути увагу – це чит-мод. Це невелика латка, створена геймером, якому дуже хотілося додати в проект нові можливості. Саме тому варто почати саме з цього хака, оскільки його легко завантажити, встановити і використовувати. Після установки в грі з'являються відповідні кнопки, які дають велику кількість грошей на розробку нових ігор, а також ви можете отримати кілька тисяч очок дослідження, що дозволяють робити ваші ігри більш затребуваними і приносять більший прибуток. Відповідно, ви можете встановити дану модифікацію, і вона повністю замінить чіти для Game Dev Tycoon. Однак це не єдиний вихід із ситуації, тому варто також звернути увагу на інші варіанти.

Трейнер

Game Dev Tycoon: чіти, моди, трейнери
Трейнер є ще більш простим рішенням, ніж моди для Game Dev Tycoon. Чити в цій грі недоступні, тому варто просто проаналізувати кожен варіант і вибрати той, який підходить саме вам, але на думку більшості, саме трейнер робить гру набагато більш приємною і простий, не змушуючи витрачати багато часу на вирішення проблеми. Отже, необхідно лише завантажити будь трейнер і включити його паралельно з самою грою. Після цього ви можете натискати на клавіші, які зазначені в інструкції до конкретного трейнеру, щоб отримати той чи інший ефект. Самий простий і ефективний трейнер використовує всього одну клавішу, натискання на яку приводить до того, що гроші і окуляри досліджень стають нескінченними. Це саме те, до чого ви прагнете.

Редагування збережень

І ще один варіант є досить небезпечним і непростим. Ви можете відшукати збереження, відкрити його за допомогою «Блокнота» і редагувати ті чи інші показники. Проте в деяких випадках зміни можуть призводити до появи помилок.