Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

116 0 Новини високих технологій

Зараз контролери отримали особливе поширення на вітчизняному ринку, тому що сфера діджейства стала більш затребуваною. Виробники представляють величезний асортимент техніки, в якому будь-непрофесійний людина зможе загубитися. Звернути увагу потрібно на компанію «Піонер». Її товари не тільки входять в доступну цінову категорію, але і славляться хорошим якістю. Будь-контролер «Піонер» відрізняється від іншого масою факторів: матеріалами, функціональністю, дизайном. У статті розглянуто найбільш популярні моделі, описані характеристики і ціни. До контролера, як правило, завжди потрібно ноутбук. Без нього і вдалу професійну кар'єру не зробити. За рахунок того, що мінімальна ціна на портативні комп'ютери вже давно непристойно низька, цілком підійде навіть найдешевший варіант.


DDJ-SB

Контролер «Піонер» моделі DDJ-SB є найвідомішим і найбільш привабливим апаратом. На Заході він вже давно користується попитом. Це пов'язано з невеликою ціною, але значним потенціалом. Прилад зможе допомогти будь-якій людині реалізувати себе. Вартість і якість ідеально поєднуються. Зауважте, навіть з великим набором функцій клавіш і важелів встановлено мінімальну кількість. Такий дизайн сподобається любителям класики. Контролер «Піонер» поставляється з нотним зошитом, інструкцією (російської мови в ній немає), диском, на якому «лежить» інсталяційний файл програми Serato. На жаль, вона має спрощений функціонал (демо). Тому доведеться або купити ліцензійну версію, або встановити на контролер абсолютно іншу програму.


Середня вартість - $180.

DDJ-SZ

Наступний контролер – один з лідерів на ринку. Він єдиний з усього асортименту виробника має дисплей джогов. Це дозволяє взаємодіяти з приладом, незважаючи на екран ноутбука. Даний контролер «Піонер» дає можливість діджею працювати в різних режимах. Педи, які являють собою чутливі кнопки, що дозволяють додавати додаткові звуки і ефекти. За рахунок наявної підсвічування можна з легкістю визначити, в якому режимі включений апарат. Прилад DDJ-SZ має мікшером, який оснащений чотирма каналами. Є також мікрофонні (їх два). До семплери можна активувати кілька опцій, які є експериментальними в цій моделі. Змінюється трек за рахунок роботи з ручками на панелі. Контролер «Піонер» DDJ-SZ є професійним приладом. Середня вартість - $1500.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

DDJ-SP1

Наступний контролер SP1 розроблений для роботи лише з Serato. Встановити програмне забезпечення можна, однак воно буде функціонувати з помилками та збоями. Апарат невеликий, переносити його легко. Також є й інші переваги. Даний контролер «Піонер» (ціна написана нижче) дозволяє до невпізнання змінити музичний трек, оживити його і урізноманітнити. Цей прилад є «дитям», яке з'явилося завдяки співпраці Pioneer і Serato. Він гарантовано полегшить роботу будь-якого діджея, а гостям подарує незабутні враження. Зовнішній вид контролера елегантний. Домінуючий матеріал – метал. Корпус міцний, використаний алюміній, який дозволяє домогтися невеликого ваги, але і гарної стійкості до пошкоджень. Маса – 1.4 кг
Середня ціна - $350.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

Порівняння DDJ-S1/P1

Пристрій S1/T1 нічим не відрізняється від будь-якої іншої моделі «Піонера». Об'єднують ці прилади також і габарити – у обох апаратів вони значні. Якщо подивитися на це з боку ергономіки, то неможливо отримати максимально функціональний пристрій, яке відрізнялося своєю компактністю. Контролер «Піонер» моделі DDJ-S1 має на мікшері кілька лінійок. У родинному приладі з індексом T1 їх чотири. Така відмінність говорить про те, що обидва апарати працюють з різними програмними забезпеченнями. Якість відтворення моделей на високому рівні, чого й слід було очікувати від «Піонера». Прилади оснащені вбудованою звуковою картою. Якщо вірити відгукам, то якість відтворення на рівень краще, ніж у конкурентів. Середня вартість моделей: S1 - $300 T1 - $400.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

DDJ-RB

Контролер працює з програмним забезпеченням, яке добре відомо кожному професіоналу, - Serato Dj. Однак інтерфейс панелі управління більше нагадує Recordbox. Відгуки про моделі дають зрозуміти, що таке розходження у зовнішньому вигляді не відволікає від сильних сторін пристрою. Звук на вищому рівні. Оформлення приємне, інтуїтивно зрозуміле управління, яке не потребує великого проміжку часу для звикання до нього. Контролер влаштований таким чином, що може використовувати одночасно як свою звукову карту, так і підключеного до неї комп'ютера. Це підвищує зручність при роботі. Середня ціна моделі - $300.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

DDJ-RR

Огляд контролера Pioneer DDJ-RR потрібно почати з того, що прилад володіє потужними характеристиками і приємним зовнішнім виглядом. Ціна повністю відповідає всім наявними показниками. Контролер можна впевнено назвати професійним, так як його функціонал не підійде для любителів або новачків.
Апарат важить небагато, сам він невеликий, легко переносити з місця на місце. З ним зручно виступати на сцені і проводити дискотеки. Відгуки користувачів такі, що з упевненістю можна говорити про максимального комфорту при роботі з приладом. Функціонувати контролер здатний як від мережі, так і від живлення ноутбука (можна підключити через USB). Середня ціна - $700.

DDJ-RX

Контролер моделі RX являє собою мікшер, який отримав 7-дюймовий екран і незалежні деки. Цей прилад позиціонується як повноцінний і самодостатній апарат. Він позбавить діджеїв від непотрібних рухів. Переносити лептоп не доведеться. Необхідно лише підключити будь-який пристрій або флешку з додатком Rekordbox до контролера, і музична бібліотека буде доступна. Прилад має пару USB-входів. Крім цього, є ще одна сильна сторона контролера – замість звичайних ефектів для треків виробник інтегрував в мікшер два апаратних набору. Мова йде про Beat FX і Color FX. Це дає можливість удосконалити будь-яку композицію. Завдяки встановленими програмами зводити треки досить легко. Їх меню зрозуміло навіть початківцям діджеям. Середня вартість пристрою - $850.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

DDJ-WeGO2

Апарат є мобільним. З ним легко працювати, враховуючи, що можна «переносити» музичну бібліотеку з будь-якого гаджета від Apple. Це відбувається завдяки підключенню з допомогою спеціального кабелю. Причому необов'язково скачувати всі треки на внутрішню пам'ять контролера, виконувати маніпуляції можна, відтворюючи пісні безпосередньо на iTunes. На прилад завантажені спеціальні програми, які допоможуть новачкам зрозуміти, наскільки синхронно грає пісня і працюють всі підключені ефекти. Апарат продається в трьох колірних оформленнях: білий, червоний і чорний. Відтінок підсвічування джога можна вибрати самостійно. Транспортувати WeGo2 легко, а ручка, за яку модель переносять, служить ще і підставкою для гаджетів. Середня ціна – $600.

DDJ-WeGo3

Вищеописане пристрій нічим практично не відрізняється від першого покоління. А ось WeGo3 отримало помітні зміни у зовнішньому вигляді. Дизайн має сучасні і стильні нотки. Кнопки витончені, не випирають, мають привабливий вигляд. Часто діджеї в своїх відгуках кажуть про те, що натискати потрібно м'яко і плавно. Корпус виконаний з металу і пластику. Як і вищеописана модель, дана також продається в трьох колірних оформленнях. Габарити контролера – 3.8 x 0.5 x 2.4 див. Вага невеликий – 1.8 кг Підставки і ручки для перенесення тут немає. Для iPad є спеціальний жолобок, який повністю відповідає розмірам гаджета. Середня вартість – $400.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

DDJ-WeGo4

Ця модель спеціально створена для починаючих діджеїв. Треки можна використовувати як з зовнішніх накопичувачів або бібліотеки iTunes, так і з внутрішньої пам'яті. Прилад виготовлявся на базі попередньої моделі WeGo-3. Різниця в них полягає лише в інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі, щоб початківці не зазнавали труднощів при «спілкуванні» з апаратом. Відгуки професіоналів і новачків позитивні. Пристрій невелике, його легко транспортувати. Звучання, звичайно ж, на високому рівні. У виробника «Піонер» по-іншому не буває. Панель управління лаконічна, зручна і зрозуміла. Всі клавіші підписані, натискаються легко. Середня ціна – $400.

Контролер «Піонер» DDJ-ERGO-V

Прилад має відмінне звучання. Він легко підключається до зовнішніх пристроїв, що спрощує роботу з ним. У комплекті з апаратом продається і програмне забезпечення. Воно відразу готовий до роботи, тому ніяких проблем з установкою потрібних пакетів не виникне. Світлові індикатори, які є на клавішах та інших деталях, дозволяють зрозуміти, в якому режимі працює контролер. Важить прилад багато – практично три кілограми. Працює разом з будь-якою операційною системою з родини «Віндовс». Це не може не радувати, так як автоматично розширюється список пристроїв. Середня вартість - $350.
Контролер "Піонер": опис, технічні характеристики, моделі та відгуки

Відгуки про DDJ-ERGO-V

В цілому, відгуки про Pioneer DDJ-ERGO-V хороші. Можна скласти невеличку характеристику, відштовхуючись від розповідей діджеїв. Отже, регулятори тугі, джога габаритні, пітч невизначений. Функцій багато, що не може не радувати. Клавіші трохи скриплять при натисканні. Якщо в домашній обстановці це напружує, то на дискотеці або на сцені не ріже слух. Звук на виході відмінний. Багато хто порівнює Ergo-V з WeGo, але краще Ergo. Це пов'язано з приблизно однаковою функціональністю, але більш зручним розташуванням клавіш у описуваного варіанти. На дотик корпус приємний, натискаються кнопки добре, всі важелі прогумовані. Не має майже мінусів контроллер Pioneer DDJ-ERGO-V. Відгуки дають зрозуміти, що з негативних рис є лише відсутність лампочок на фейдерах.

Цінова категорія

У статті написана середня вартість кожної моделі. Якщо брати конкуруючих виробників порівняння, то ціни відносно невисокі. Велика частина приладів купується в межах від $400 до $600. Для подібної техніки настільки гарне поєднання якості і вартості – рідкість.

На закінчення

Виробник «Піонер» створює багато високоякісної техніки. Будь-яка користується великим попитом, тому що за всі роки, які компанія радувала своїх споживачів, вона жодного разу не вдарила обличчям в бруд. Контролер для магнітоли «Піонер» часто встановлений у водіїв в автомобілі. Працює він більше 10 років при належному обслуговуванні. Експлуатаційний термін, функціональність, оформлення, зрозуміле управління і цінова категорія максимально відповідають один одному. Якщо є сумніви, чи купувати продукцію від «Піонера», то потрібно приймати позитивне рішення.