Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

88 0 Новини високих технологій

У боротьбі за споживача виробники сучасних смартфонів, намагаючись знизити ціну, часто економлять на продуктивності, або на автономності. В результаті виходять досить непогані бюджетники, але все ж доводиться вибирати, що буде важливіше – довгий час роботи або ж підтримка всіх доступних сьогодні ігор. Цей огляд присвячений моделі, яка дає можливість забувати про розетки надовго, а саме про "Філіпс V377". Характеристики, відгуки та багато іншого знайти в Інтернеті нескладно, але розібратися, що з цього є правдою, а що ні, досить непросто. Ми спробуємо трохи прояснити цю ситуацію.


Зовнішній вигляд і ергономіка

Смартфон "Філіпс Ксениум V377" вийшов досить міцним, якість матеріалів, з яких виконаний корпус, порадувало. Пластик м'який, але при цьому абсолютно не слизький. Враховуючи велику вагу пристрою, обумовлений ємним, а відповідно, важким акумулятором, цей момент важливий, адже падіння вкрай небажані. Задня кришка знімна, тримається на засувках добре і не бовтається. В цілому, якість збірки на висоті, гаджет не створює враження простої «дешевки». Щодо різноманітності колірної гами виробник не замислювався, тому існує всього одна варіація з чорним корпусом, який обрамляє червона рамка. Розташування елементів управління багато в чому стандартне для бюджетників, кнопки гучності і включення розташовані на правій грані. Софт-кнопки, розташовані в нижній частині сенсора, не мають підсвічування. І якщо для одних це може здаватися мінусом, то інші дякують виробника за те, що яскрава підсвічування клавіш не заважає користуватися гаджетом в нічний час. На лівій грані смартфон "Філіпс V377" має ще одну кнопку, заслуговує окремої уваги. Про неї поговоримо трішки пізніше.


Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

Програмне забезпечення

Оболонка прошивки мало відрізняється від стокового варіанту Android 5.1 хіба що іконки деяких додатків замінені у відповідності з фірмовим стилем. При бажанні зовнішній вигляд робочого столу і меню додатків можна змінити, встановивши сторонній лаунчер з "Маркету", але при цьому варто пам'ятати, що найчастіше такі програми досить ресурсномісткі, і це може призвести до більш швидкого розряду акумулятора, а також зниження продуктивності смартфона "Філіпс Ксениум V377", характеристики якого і так невисокі. Прошивка досить непогано оптимізована, завдяки чому знижено навантаження на акумулятор, а продуктивність зберігається на рівні, достатньо високому для виконання повсякденних завдань, незважаючи на залізо, яке ніяк не можна назвати топовим.

«Залізні» характеристики гаджета

В даному питанні телефон "Філіпс V377", характеристики якого ми зараз розглянемо, що являє собою класичне бюджетне рішення. Цими параметрами володіє більшість сучасних недорогих гаджетів. В якості центрального виробника передбачений чіп MT6580. У ньому присутні 4 однакових ядра по 13 ГГц кожне. На цьому ж кристалі знаходиться графічний прискорювач Mali-400MP, що забезпечує роботу користувача і нескладних ігор. Незважаючи на досить низькі показники, саме в застосуванні даного чіпа криється частина пояснення хорошою автономності пристрою.
Для зберігання системних файлів, а також документів, встановлена вбудована флеш-пам'ять об'ємом 8 Гб. Однак, реально з коробки покупець побачить всього близько 38 Гб. Така велика різниця пов'язана з тим, що інший обсяг зайнятий встановленим програмним забезпеченням, яке входить сама операційна система і базовий набір програм, що дозволяє вже з коробки використовувати телефон "Філіпс V377". Характеристики, відгуки цього гаджета часто зустрічаються на форумах, і багато рекомендують не чекати необхідності, яка, швидше за все, виникне, а відразу доповнити пам'ять стандартної картою пам'яті MicroSD. Бажано брати їх з високим класом не нижче 10 щоб не з'явилися зайві підвисання системи, пов'язані з довгим зчитуванням або записом даних. Оперативної пам'яті за сучасними мірками небагато – усього 1 Гб. Але для роботи з декількома поштовими програмами, а також браузером з двома-трьома вкладками, її буде цілком достатньо. В іграх смартфон не показує карколомних результатів, але без проблем справляється з більшістю головоломок, казуальних додатків і інших варіантів з "Маркету".
Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

Бездротові можливості гаджета

Так як смартфон "Філіпс V377" в першу чергу є саме телефоном, варто відзначити підтримку роботи в мережах 3G. Прийом досить впевнений, перемикання між мережами другого і третього поколінь відбувається досить швидко, і користувачеві особливо не помітно. На жаль, у цього бюджетника немає підтримки 4G, але це логічно, адже вона відсутня на мікропроцесорному рівні. Крім основних функцій, в "Філіпс Ксениум V377" є підтримка Wi-Fi мереж в діапазонах b/g/n, що дозволяє користуватися Інтернетом на швидкості до 150 Мбіт/с, якщо ці стандарти підтримуються вашим роутером. З GPS-навігацією питань також не виникає. Вона, можливо, працює не так швидко, як хотілося б, але цілком достатньо для комфортного використання в дорозі.
Якщо ви не встигли завантажити улюблену музику в пам'яті пристрою або на картці пам'яті, то до ваших послуг звичайне FM-радіо, яке, щоправда, працює тільки з підключеною провідний гарнітурою або навушниками. Якщо ж музика у вас є, а плутатися в дротах не хочеться, то можете скористатися бездротової Bluetooth-гарнітурою, оскільки гаджет підтримує профіль підключення A2DP для якісної передачі стереозвуку. Цей момент неодмінно порадує всіх покупців "Філіпс V377". Інструкція з експлуатації телефону, де ви можете знайти всю цю інформацію, входить в базову комплектацію моделі.
Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

Продуктивність в живих і синтетичних тестах

Цікаво відзначити, що, незважаючи на занизькі характеристики, інтерфейс смартфона при закритих додатках працює досить плавно, без фризів та посмикувань. Однак, як вже зазначалося, краще не забувати вивантажувати вже не потрібні програми з оперативної пам'яті, щоб знизити витрата акумулятора і навантаження на процесор – таким чином ви будете рідше підключати до розетки свій "Філіпс V377 Блек". Характеристика, огляд функції енергозбереження та продуктивності при ній розглядається трохи нижче. У тесті Antutu гаджет набирає в залежності від умов тестування близько 23-25 тисяч балів. Досить високий результат як для бюджетника, спонукальний потестувати його з допомогою ігор. В якості прикладу була обрана досить поширена Real Racing 3. Само собою, ні про які максимальних налаштуваннях графіки мови бути не може. Але на «минималках» все виглядає цілком стерпно, і грати можна навіть з комфортом, при бажанні навіть підключивши бездротової джойстик або клавіатуру до "Філіпс V377". Відгуки часто згадують, що і інші ігри на ньому йдуть досить непогано, тому підібрати відповідний жанр серед безлічі додатків з магазину не складе праці.

Акумулятор і автономність

Мабуть, автономність даного апарату є ключовим показником, який свідчить на користь його покупки. І дійсно, значного за розмірами акумулятора з такою ж значною ємністю в 5000 маг вистачає на 2-3 дні використання телефону в активному режимі. Ви можете без остраху, що залишитеся з розрядженим апаратом у критичний момент, користуватися мобільним Інтернетом, навігацією, листуватися в месенджерах, грати в ігри і слухати музику. У середньому, за добу витрачається 30-50 відсотків ємності акумулятора. Однак якщо цього здається мало, а ви плануєте користуватися тільки телефонною мережею та СМС-повідомленнями, справа може набути та сама таємнича кнопка на лівій грані, про яку йшлося на початку статті. Вона відповідає за включення енергозберігаючого режиму. При перемиканні відбувається зниження яскравості дисплея до мінімальної, відключаються і зупиняються всі додатки, процесор переходить в режим зниженої частоти, а всі мережі і функції, крім мобільного зв'язку, відключаються. У такому режимі, як запевняє виробник, смартфон здатний виживати до 5-7 днів, залежно від кількості годин розмови. Якщо ж телефон буде просто лежати, заявам виробника, в увімкненому стані він зможе провести 29 днів без підзарядки. Все це виставляє гаджет у вигідному світлі для тих, хто в силу своїх робочих обов'язків завжди повинен залишатися на зв'язку або ж планує далекі поїздки і не хоче в них нудьгувати.
Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

Якість звуку

Виробник приділив цьому питанню пильну увагу, це відчувається як при прослуховуванні музики через поліфонічний динамік, так і через навушники. Динамік дає гучний, чіткий звук, в якому єдиним мінусом, якщо можна так висловитися, враховуючи низьку вартість апарату, є відсутність глибини звуку і слабке розкриття низьких частот. Навушники теж звучать непогано, тут має місце якісне розкриття всього звукового діапазону, і це вигідно виділяє серед інших бюджетників саме "Філіпс V377", відгуки, характеристики якого ми зараз розглядаємо. Рекомендується підбирати гарнітуру або навушники на слух. В залежності від улюбленого музичного стилю, тому що тільки так можна добитися максимально прийнятного результату. А ось з розмовною динаміком вийшла невелика осічка. Під час покупки краще всього перевірити, задовільний у нього рівень гучності. Складається таке відчуття, що ця проблема плаваюча, та на двох однакових пристроях з однієї партії динаміки можуть звучати з різною гучністю.

Якість дисплея і сенсора

Незважаючи на те, що виробником даний смартфон позиціонується як недорогий пристрій для зв'язку, на дисплеї тут не поскупилися. П'ятидюймовий дисплей виконаний за технологією IPS, що забезпечує максимально можливі кути огляду і гарний запас яскравості. Він не вицвітає на сонці навіть у дуже яскраву погоду, і їм приємно користуватися. Крім того, роздільна здатність становить 1280х720 пікселів, чого цілком достатньо при такій діагоналі, щоб зображення не виглядало рваним або нечітким, а пікселі помітні тільки якщо скептично придивлятися до якості картинки. Передача кольору також порадувала, хоча дисплей і має невелике відхилення колірної гами в холодну сторону. Тому до дисплею "Філіпс V377", характеристики, відгуки якого ми зараз розглядаємо, ніяких суттєвих претензій немає. Чуйний Сенсор. Є мультитач на п'ять дотиків. Захищений він загартованим склом, яке здатне витримувати невеликі удари, а також захищене від подряпин. Хоча це і не «горила», але якість досить висока, тому потреба в захисній плівці досить сумнівна.
Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки

Основна і фронтальна камери

Ось на цьому етапі виявляється нюанс, на якому виробник зміг заощадити. Обидві камери досить невисокої якості, і знімки виходять відповідні. Хоча присутній автофокус, він повільний, і не особливо рятує, якщо освітлення стає трохи темніше, ніж яскравий сонячний день. Роздільна здатність матриці основної камери становить 5 мегапікселів, фронталка ж може похвалитися всього 2 мегапікселями. І якщо основною камерою ще можна зробити більш-менш прийнятне фото при хорошому освітленні, то фронтальна призначена тільки для спілкування по відеозв'язку, ні про які спроби зробити якісне селфи не може бути й мови. Мабуть, єдиним позитивним моментом стосовно камер може бути наявність досить потужною світлодіодним спалахом. Підвищити якість делаемой в сутінках фотографії вона навряд чи зможе, але з функцією ліхтарика справляється відмінно. Це добре, але як для ліхтарика вартість дорогувата, і за пунктом камер "Філіпс V377", огляд на який ви зараз читаєте, отримує один з найнижчих балів.

Позитивні і негативні сторони згідно з відгуками користувачів

Більшість інформації, наведеної в статті, все ж є сухою статистикою або суб'єктивною думкою. Більш конкретні висновки можна зробити на основі відгуків користувачів, які придбали цей смартфон вже якийсь час тому. Вони тонко помічають всі плюси і мінуси пристрою, даючи нам можливість зробити висновок на підставі їх думки. До позитивних сторін цього смартфона більшість відносять:
 • Акумулятор і автономність. Цей момент не намагався заперечити жоден користувач смартфона. Так, іноді індикатор акумулятора не завжди коректно відображає залишок заряду, але від цього смартфон не працює менше. Тверда п'ятірка за якісно опрацьовану енергозберігаючу функцію і довгий час роботи без підзарядки "Філіпс V377". Характеристики, відгуки на які іноді розходяться, наводяться нижче.
 • Якісний корпус. Радує відсутність люфтів, щільне кріплення задньої кришки, приємний на дотик пластик, неслизькою і не збирає відбитки пальців поверхню.
 • Потужний радіомодуль, що забезпечує якісний прийом в будь-якому місці, навіть на віддалі від базової станції.
 • Приємний інтерфейс, не обтяжений зайвими «красивостями» і доповненнями, мінімальний комплект встановлених програм.
 • Приємна картинка дисплея, якісне захисне скло, що витримує падіння і не дряпається при побутовому використанні.
 • Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки
  Серед мінусів можна виділити наступні моменти:
 • Низька якість знімків з основною і фронтальної камери. Користуватися телефоном в якості фотоапарата незручно навіть при хорошому освітленні.
 • Багато користувачів скаржаться на помилкові спрацьовування тачскріна в одному з нижніх кутів. Також в деяких апаратах з модельного ряду спостерігається знижена чутливість сенсора. Будь-які плівки або додаткові скла призводять також до зниження чутливості, внаслідок чого знижується комфортність набору на екранній клавіатурі.
 • Високий витрата заряду акумулятора при включенні роботи в мережі стандарту 3G, хоча схожа проблема спостерігається майже на всіх пристроях.
 • Висновок

  Як видно, смартфон "Філіпс V377", характеристики, відгуки на який ми зараз розглянули, може позиціонуватися як пристрій, призначений в першу чергу для спілкування за допомогою телефонного зв'язку або месенджерів, що володіє значним акумулятором, що дозволяє довгий час не згадувати про зарядний пристрій і розетку. Відмінно підійде тим, хто часто їздить у відрядження, а також діловим людям, для яких критично завжди бути на зв'язку.
  Телефон "Філіпс V377": характеристики, відгуки
  Може виконувати функції навігатора, досить швидко підхоплюючи сигнал із супутників. Продуктивності цілком вистачає для виконання цієї функції. Крім того, навіть сучасні ігри з "Маркету" працюють без проблем, якщо грати не на максимальних налаштуваннях графіки.