Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців

64 0 Новини високих технологій

Сучасна людина, мабуть, вже не може уявити своє існування в приміщенні без кондиціонера. Спліт-системи встановлюються в житлових квартирах і будинках, а також в офісах. У продажу сьогодні зустрічається спліт-система інвертор, а одними з найпопулярніших є ті, що поставляються на ринок компаніями LG і Samsung. Перш ніж придбати ту чи іншу модель, необхідно ближче ознайомитися з думками фахівців - вони повинні допомогти вам зробити правильний вибір. Для здійснення покупки важливо ще і порівняти кілька моделей, які мають приблизно однаковий набір функцій. Можливо, зовнішній вигляд або вартість виявляться вирішальними.


Відгуки фахівців про спліт-системі марки LG CS12AWV

Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
Вищезгадана спліт-система інвертор являє собою обладнання, заплатити за яке доведеться 50000 руб. Фахівці підкреслюють, що в даному пристрої є плавне регулювання потужності. Що стосується максимальної довжини комунікацій, то вона становить 15 м. Професіонали радять вибирати дану техніку ще і з тієї причини, що вона відноситься до А класу енергоспоживання, це вказує на те, що прилад дуже економічний. Працювати він може у одному з двох режимів:
 • охолодження;
 • обігрів.
 • Максимальний повітряний потік досягає 10 м 3 /хв. На думку фахівців, у даного устаткування досить висока потужність в режимі охолодження, яка становить 3680 Вт, це ж можна сказати і про потужність у режимі обігріву: даний параметр еквівалентний 3800 Вт. При обігріві і охолодженні споживана потужність становитиме 840-900 Вт відповідно.


  Додаткові опції

  Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
  Перед здійсненням покупки фахівці радять звернути увагу на відсутність функції режиму припливної вентиляції. Можливо, дана опція вам необхідна. В якості додаткових режимів можна виділити:
 • вентиляцію;
 • автоматичне підтримання температури;
 • самостійну діагностику несправностей.
 • Що стосується першої опції, то вона може підтримуватися тільки без обігріву і охолодження. Дана спліт система LG-інвертор, відгуки про яку позитивні, на думку фахівців, радує ще й тим, що має режим осушення. У комплекті поставляється пульт дистанційного керування є таймер виключення і включення, що можна назвати додатковими перевагами.

  Відгуки про основні особливості моделі

  Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
  Перед тим як зробити вибір, фахівці радять споживачам звертати увагу на рівень шуму. Що стосується внутрішнього блоку, то даний параметр буде дорівнює 19 дБ. Це значення мінімально, тоді як при залученні максимальної потужності, рівень шуму підвищиться до 39 дБ. Є в комплекті ще й фільтр тонкої очистки повітря. Це, як стверджують фахівці, є важливою перевагою перед безліччю інших моделей, які представлені на ринку. Варто звернути увагу ще й на наявність регулювання швидкості обертання вентилятора: кількість швидкостей в обладнання 4. Що стосується інших функцій і особливостей, то слід виділити наявність:
 • генератор аніонів;
 • дезодоруючий фільтр;
 • можливості регулювання напрямку потоку повітря;
 • системи проти утворення льоду;
 • функцію пам'яті налаштувань.
 • Температурний діапазон і параметри блоку

  Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
  Описувана спліт система LG-інвертор, відгуки фахівців про яку варто врахувати перед здійсненням покупки, може працювати при мінімальній температурі зовнішнього повітря до -5 °С. Фахівці підкреслюють, що є в конструкції ще й голосове керування російською мовою, що дуже зручно при експлуатації. Перед монтажем важливо звернути увагу на розміри внутрішнього блоку, які становлять 88 5 х 28 5 х 21 см Що стосується зовнішнього блоку, то його параметри дорівнюють 717 x483 x 23 див.

  Відгуки про технічні характеристики спліт-системи марки Samsung AR09HSFSRWK

  Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
  У продажу представлена ще й спліт-система (інвертор) Samsung - моделі, яка була згадана у підзаголовку. На думку фахівців, вартість цієї техніки не така велика і становить 12000 грн. Якщо розглядати основні характеристики, то слід виділити наявність опцій охолодження, осушення та нагріву. Дане пристрій, як стверджують професіонали, можна встановити в приміщенні, загальна площа якого становить 23 м 2 . Важливо враховувати ще і продуктивність, що стосується режиму охолодження, то даний параметр становить 25 кВт, а ось продуктивність по теплу досягає 32 кВт. Дана спліт-система інвертор, відгуки фахівців про яку представлено в статті, працює при рівні шуму 36 дБ. А ось зовнішній блок видає шум на рівні 45 дБ. Ефективної роботи можна домогтися при температурі зовнішнього середовища від -10 до +46 °С, що стосується нагріву, то діапазон варіюється в межах від -15 до +24 °С. Повітряний потік, як стверджують фахівці, споживач зможе регулювати в 3 режимах. Є в конструкції ще й опція розподілу повітряних потоків. Покупці досить часто цікавляться можливостями фільтрації спліт-системи. В даному випадку вони виражені в наявності повітряного фільтра і антиалергенне захисту.

  Список режимів та основні особливості

  Дана настінна спліт-система (інвертор), на думку професіоналів, дуже функціональна, адже має наступні режими:
 • нічний;
 • режим швидкого охолодження;
 • автоочистку;
 • таймер включення;
 • таймер вимкнення.
 • У комплекті поставляється пульт дистанційного керування. При установці фахівці рекомендують звернути увагу на максимальний перепад висот внутрішнього та зовнішнього блоку: він становить 8 м. Максимальна довжина комунікацій досягає 15 м. Коли споживачами розглядається спліт-система інвертор, вони досить часто звертають увагу на клас енергоефективності. Описувана модель відповідає класу А. Споживана потужність обладнання складає 610 Вт.
  Спліт-система інвертор LG, Samsung: відгуки фахівців
  Розмір внутрішнього блоку дуже важливий при установці в обмеженому просторі, у даної моделі параметри конструкції складають 26 x 83 x 28 див. Внутрішній блок важить 10 кг, тому він не передбачає необхідності його монтажу на укріплену стіну.

  Відгуки фахівців про спліт-системі марки LG S12NF

  Дана модель має невисоку вартість, яка становить 8000 грн. На мотор виробник надає десятирічну гарантію, що, на думку фахівців, є відмінною рисою компанії. Важливо звернути увагу на кілька важливих функцій при покупці даного пристрою. Серед них слід виділити:
 • індикацію включення;
 • режим нагрівання;
 • режим охолодження;
 • режим осушення.
 • Всіма цими особливостями володіє описувана модель. Важливо враховувати ще й продуктивність по холоду і тепла вона становить 368 і 38 кВт. А для комфортної експлуатації, на думку покупців, важливо звернути увагу на рівень шуму. Внутрішній блок працює при 25 дБ, тоді як зовнішній – при 47 дБ. Встановити обладнання в режим охолодження ви зможете, коли зовнішня температура змінюється в межах від +18 до +48 °С. Що стосується нагріву, то цей режим може бути задіяний, коли температура зовнішнього середовища дорівнює межі від -5 до +24 °С.

  Висновок

  Спліт-система інвертор – це обладнання нового покоління, яке забезпечує можливість плавного регулювання потужності. Крім цього, в обладнанні такого типу є безліч інших корисних опцій, серед них обов'язково слід виділити розподіл повітряних потоків, а також функцію антиалергенне очищення.
  Джерело Кондиціонери.cv.ua