Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

148 0 Новини високих технологій

Сфера освіти постійно розвивається і прагне підвищити рівень навчання школярів і студентів. Якщо раніше подібне було простіше, то тепер, коли у кожного є доступ в інтернет, відстежувати якість знань стає складним завданням. Особливо якщо мова йде про студентів, які скачують роботи і видають їх за свої, порушуючи рівень освіти і загальне уявлення про інтелектуальну працю. Але цю проблему не стали залишати без уваги і вирішили звернутися до творців програм, які можуть відстежити неякісно складену роботу і вказати джерело, звідки вона була отримана. Тому останнім часом серед студентів все частіше виникає питання: як пройти антиплагіат? Щоб розібратися в цьому питанні, досить прочитати нашу статтю, де зібрано всю необхідну інформацію і ми готові поділитися нею з читачами. Вона дозволить пізнати всі сторони даної проблеми і отримати важливі рекомендації.

Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Що таке антиплагіат?

Але перш ніж ми розберемо, як пройти антиплагіат, слід зрозуміти, що являє собою цей сервіс. Дана програма була розроблена порівняно недавно і відразу набула широкого використання. Спочатку був доступний всього лише один сайт для перевірки тексту, а тепер є величезна кількість програм, які мають свої формули обчислення та аналізу тексту, пропонують самі різні результати і більш докладні дані, включаючи особливі і навіть специфічні показники "води", "нудоти" і т. д. Але це вже комплексний аналіз тексту, нам цікава сама унікальність, яка, власне, і визначається за допомогою даної програми. Головне, знати, як пройти антиплагіат, маючи певні умови для позитивного результату. Не варто хвилюватися, оскільки зробити це не дуже складно - просто слід бути готовим до кропіткої редагування тексту.
Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Навіщо він потрібен?

Нас цікавить значення цієї програми: невже вона така корисна? Насправді антиплагіат – це спеціальний фільтр тексту, який дає можливість перевірити написане щодо якості, визначити, наскільки добре він складений і чи варто його використовувати у подальшому. Але це сторона стосується комерційної сфери, а що належить до освітньої сторону питання, то в цьому випадку програма дозволяє не тільки виконати всі необхідні умови, але й перевірити, як добре студент володіє інформацією і наскільки якісний подає матеріал. Тому багато студентів цікавляться, як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат. Не дивно, що більшість користувачів стикаються з даною проблемою і просто не розуміють, як можна написати текст, щоб відповідати умовам і йти в правильному напрямку.

Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Що показує дана програма?

"Антиплагіат" – універсальна програма, що дозволяє визначити, чи писав текст сам автор або просто скачав з інтернету, а можливо, склав з допомогою різних шматків інформації з різних джерел. Головним параметром аналізу є унікальність, що показує наскільки авторським є текст. Як пройти перевірку на антиплагіат? Для цього достатньо докласти власних зусиль і постаратися правильно відредагувати текст, який не буде втрачати глузду, але зазвучить по-іншому. Зробити це можна шляхом постійної практики і поліпшення особистого словникового запасу. Тому якщо ви хочете універсально володіти цим навиком, то слід просто працювати над собою.
Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Складання курсової

Курсова – наукова робота студента, що проводиться на основі вивченого курсу. Людині дають спеціальну тему і пропонують описати теоритическую і практичну сторону даного напрямку. Ця наукова робота схожа на дипломну, правда, має декілька знижені вимоги. Наприклад, головним показником і умовою якісного матеріалу є показник унікальності 50 %. Виходить, що робота повинна складатися з 50 % теоретичного матеріалу і 50 % унікального, відредагованого тексту. Тому особливо хвилюватися не варто, так як подальші рекомендації в плані збільшення унікальності дозволять вам максимально швидко розібратися з цим напрямком.
Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Складання диплома

Що стосується диплома, то його співвіднести з вимогами набагато складніше. Тому, зрозуміти, як пройти антиплагіат диплома, дуже важливо, оскільки дана наукова робота вимагає показник унікальності 70-75 %, а досягти його не так просто. В принципі, у цьому випадку ми рекомендуємо просто серйозніше поставитися до написання диплома і намагатися редагувати весь текст, який доступний для перевірки. Особливу увагу варто приділити практичній частині, так як вона повинна бути саме вашого авторства, а ось теорію можна не чіпати. Хоча іноді можна відредагувати і її. Диплом – важливий етап у навчанні, який є останнім кроком до отримання документів про вищу освіту. Постарайтеся поставитися до цього моменту з усією серйозністю.


Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

Поради щодо анти плагіат

Розберемо, як пройти антиплагіат і отримати потрібний результат. Не варто очікувати чогось незвичайного і несподіваного - поради цілком зрозумілі і логічні по відношенню до наукової роботи:
 • Ознайомтеся з тематикою вашої роботи, щоб добре в ній розбиратися і вміти відповідати на питання - в такому випадку ви зможете адекватно викладати текст і редагувати матеріал для перевірки.
 • Перед тим як почати редагувати уривки, запозичені з інтернету (в разі, якщо ви не самостійно пишіть роботу), необхідно розділити весь текст на абзаци і по шматочках починати редагування. Така методика не дозволить втомитися і ви краще будете концентрувати увагу на змісті тексту.
 • Використовуйте таблиці і більше цифр, щоб підвищити унікальність. Дана методика має менш жорстке оцінювання, крім того, частини тексту в таблиці відредагувати легше. Вони входять в облік символів, але при цьому не особливо розглядаються програмою "Антиплагіат".
 • Розширюйте словниковий запас з обраної теми і намагайтеся вносити нові слова у текст - так ви значно підвищите загальну унікальність.
 • Використовуйте програму "Синонмайзинг" - вона в автоматичному режимі замінює слова на синоніми, тільки варто бути готовим до того, що доведеться потім привести текст у нормальний вигляд, оскільки після автоматичного редагування програмою, текст втрачає природний вигляд.
 • Перефразуйте речення. Якщо ви будете використовувати власні думки з приводу прочитаного і виражати їх своїми словами, це значно підвищить унікальність тексту.
 • Намагайтеся зберігати і змішувати речення й абзаци в іншому порядку. Чим більше тексту співпадає з варіантом в інтернеті, тим нижче унікальність, а якщо переставити і перефразувати абзаци в іншому порядку, то це підвищить унікальність тексту.
 • Як пройти перевірку на антиплагіат? Все просто: досить скористатися нашими рекомендаціями і проблем не буде. Це вимагає часу і часом досить важко, але тільки так ви підженете унікальність тексту, зможете добре його вивчити і добре захистити дипломну або курсову роботу.
  Як пройти антиплагіат? Як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат

  Відмінності програм

  Ми розглянули питання: як пройти антиплагіат, поради для роботи і деякі нюанси. Що стосується програм, то яка використовується для перевірки наукових робіт? Насправді є всього лише одна версія для загальної перевірки наукових робіт типу курсових і дипломних. Вони мають деякі винятки, володіють певними послабленнями, значно відрізняються від комерційних версій, які в свою чергу досить жорсткі і вимогливі. Тому можете сміливо починати редагування, так як результат роботи здатна приємно здивувати.

  Варіанти обходу перевірки

  Як пройти тест на антиплагіат з допомогою обхідних способів? Подібні існують і вони реалізуються шляхом заміни символів, накладанням зображення та інших моментів стилізованої підробки тексту. Перераховувати способи можна довго, але варто розуміти, що всі вони давно відомі і люди, які проводять контроль тексту, знайомі з даним напрямком, тому з легкістю розкриють вашу аферу. Крім того, сама програма постійно оновлюється і вчиться розпізнавати подібні обмани, тому ризикувати не рекомендується. Але тим не менш ми розглянемо способи підвищення унікальності:
 • Заміна букв. Цей спосіб передбачає, що російські слова мають схожі по зовнішньому вигляду англомовні букви, наприклад, "з", "а", "т" і т. д. В цьому випадку плагіат погано розпізнає слово і вважає його унікальним.
 • Є можливість накладати текст на текст, тобто спочатку писати набір символів, який використовується для підвищеної унікальності (зазвичай такий текст не має сенсу і являє собою набір почергових символів), а зверху накладається спеціальна таблиця з невидимими кордонами, в яку поміщається вже сама робота. Такий спосіб плутає програму перевірки і дозволяє значно підвищити унікальність. Варто розуміти, що у кількісному плані текст, який знаходиться під таблицею, повинен бути приблизно в два рази більше оригіналу. У цьому вам допоможе зменшення шрифту.
 • Невидимі рядки - спеціальний спосіб вставки рядків між рядками основного тексту. Якщо закинути подібне в програму перевірки, то набір символів між рядками будуть враховуватися як зноски, а в освітніх програмах перевірки таке не вважається в якісному плані, але грає роль в кількісному. Відповідно, чим більше тексту з унікальним обсягом, тим вище унікальність роботи.
 • Чи корисна унікальність?

  Освіта – важливий процес в житті будь-якої людини, який формує світогляд і робить людину розумнішою. Вимоги унікальності для багатьох стали спонукальним сигналом до розумової діяльності і це позитивно позначилося на результаті. Багато студентів почали користуватися редагуванням тексту і при цьому думати, а це багато чого коштує. Ми розглянули способи обійти антиплагіат, але замість цього краще всерйоз зайнятися науковою роботою. Це дозволить чесно пройти всі етапи освіти, не використовуючи сумнівних способів. Але в будь-якому разі тепер ви знаєте, як написати курсову, щоб вона пройшла антиплагіат, а також як уникализировать дипломну роботу, підвищуючи відсоток перевірки для проходження контролю.