Як змінити колір тексту на HTML-сторінці?

123 0 Новини високих технологій

При створенні веб-сторінки доводиться стикатися з різними проблемами дизайну. Одним з найпоширеніших є питання, як змінити колір тексту в HTML. Вирішити її досить просто, при цьому існує два різних способи.

Завдання атрибута вбудованого стилю тексту

Щоб зрозуміти, як змінити колір тексту в HTML, досить поглянути на список атрибутів текстового поля. Серед них є ряд значень, які визначають стиль тексту, укладеного в дані теги, які зазначаються всередині ключового слова style. Для зміни кольору тексту достатньо в обраному ділянці текстового поля всередині цього тега ввести слово style= ". Всередині цього атрибута можна вказувати різні значення параметрів - за зміну колірного відтінку тексту відповідає значення атрибута color. Вказавши цей параметр, після знака двокрапки необхідно вказати колір, в який пофарбовані всі символи даного поля. При цьому, визначаючи відтінок, можна вказати як явне значення кольору, наприклад, red або yellow, так і його шіснадцяткове значення, або rgb.

Як змінити колір тексту на HTML-сторінці?
Незалежно від обраного способу визначення кольору, результат буде однаковим у випадку однакового відтінку. Таким чином, всі наступні три приклади виконають однакові зміни тексту - забарвлять його в жовтий колір. 1.

текст

2.

текст

3.

текст

Зміна кольору з використанням CSS

Використання таблиць стилів також дозволяє вирішити, як змінити колір тексту в HTML. CSS повністю підтримується всіма сучасними версіями HTML, а також дозволяє змінювати стиль відразу декількох елементів сторінки.
Як змінити колір тексту на HTML-сторінці?
Щоб зрозуміти, як змінити колір тексту в HTML з допомогою CSS, не обов'язково розбиратися у формальній мові визначення зовнішнього вигляду. Для визначення атрибутів деякого елемента, необхідно створити CSS-опис, який записується внутру тега і визначається тегом

Як вибрати більш відповідний спосіб?

Ознайомившись з тим, як змінити колір тексту в HTML, слід визначитися, яким способом у яких випадках краще і зручніше користуватися. Якщо зміни стосуватимуться кількох елементів документа, то варто скористатися варіантом з використанням таблиці стилів - у цьому випадку сторінка не буде містити зайвого коду і можна буде з легкістю змінити стиль кожного з елементів, просто відобразивши їх у самій таблиці. У разі роботи лише з одним елементом можна обійтися і зміною атрибута вбудованого стилю тексту - цей метод дещо простіше в розумінні і більше таки зрозумілій.