Nexen (шини): відгуки власників

165 0 Новини високих технологій

Якщо ви є власником авто, то для вас навряд чи буде секретом те, що вибір шин часто буває одним з найбільш складних. По-перше, вам завжди потрібно мати на увазі сезони, тобто вчасно набувати як річну, так і зимову гуму. По-друге, зараз є величезна кількість виробників, що пропонують найрізноманітніші варіації, серед яких вибрати щось конкретне буде складно. Ну і, по-третє, якщо мова йде про зимову гуму, то вам потрібно зробити ще й вибір між перевіреною шиповану та експериментальної нешипованной гумі. У кожного з цих видів є свої переваги і недоліки, проте вибору між ними це не полегшує. Саме тому вам варто ознайомитися з цією статтею – тут ви дізнаєтеся про продукцію однієї з найбільш популярних і відомих компаній. Спеціалізація компанії Nexen – шини, відгуки про яких практично всі є позитивними. Однак навіть в рамках однієї марки можна знайти десятки різних моделей, і зробити вибір все одно непросто. Саме тому тут будуть розглянуті тільки кращі вироблені компанією Nexen шини. Відгуки користувачів про ці моделі будуть підкріплювати базову інформацію, надану виробником.

Nexen Classe Premiere

Перша модель, про яку піде мова, – Classe Premiere від Nexen – шини, відгуки про яких є найбільш вражаючими. На думку користувачів, які вже встигли випробувати дану гуму, вона заслуговує найвищої оцінки, тобто десять з десяти. Але чому ж? Що в ній такого хорошого?
Nexen (шини): відгуки власників
Отже, в першу чергу варто визначити, що це взагалі за модель, а потім вже заглиблюватися в деталі. Це літня радіальна гума, спосіб герметизації якої є безкамерні. Шини призначені для легкових автомобілів. Враховуючи те, що це літня гума, у неї виразно відсутні зубці, крім того, не є і технологією RunFlat, яка дозволяла б автомобілю деякий час рухатися навіть з пробитою шиною.

Це шини преміум-класу для автомобілів, які були випущені відносно недавно – вони забезпечені неймовірно ефективним малюнком протектора, що гарантує вам максимально можливу керованість і стовідсоткову стійкість на курсі. Ця гума також прекрасно підходить для використання на мокрій дорозі – знову ж таки, завдяки унікальному малюнку протектора вода відводиться з шини швидко і ефективно. Що ще гарантує цей чудовий малюнок протектора? Він дозволяє знизити опір коченню, підвищити силу тяги, тим самим значно знижуючи витрати на бензин. Окремо варто сказати про уразливому ділянці багатьох шин – плечовій зоні. В даному випадку вона є дуже міцною, що дозволять підвищити термін служби виробу, а також поліпшити керованість автомобіля і забезпечити абсолютно безпечне гальмування. Згодні з позитивним описом, поданим вище, ті люди, які вже встигли в реальному житті використовувати дану гуму Nexen? Шини, відгуки про яких є виключно позитивними і в підсумку дають результат у десять балів, відразу викликають довіру. У своїх відгуках люди підтверджують, що ця гума дійсно має найвищий клас і відповідає рівню провідних світових брендів. Якщо вся резина у цієї корейської компанії буде такою ж, то вона незабаром цілком може поповнити список світових брендів у сфері виробництва автомобільних шин.

Nexen Roadian H/T(SUV)

Найімовірніше, більшість автолюбителів чули про те, що існують шини Nexen Roadian. Відгуки про цих виробах є у великій кількості. Але варто вам спробувати їх? Для цього потрібно дізнатися про те, що вони собою представляють. В першу чергу варто звернути увагу на те, що вони призначені не для легкових автомобілів, а для позашляховиків, про що повідомляє приставка SUV вже в назві.
Nexen (шини): відгуки власників
Як і у випадку з попередньою моделлю, ці шини є радіальними і безкамерними, але при цьому відносяться до класу всесезонної гуми. Як і у попередньої моделі, у цій гуми немає ні шпильок, ні технології «РанФлет». Однак, незважаючи на це, користувачам ця модель дуже подобається – більшість людей відзначають, що вона більше підходить для літа, а не для зими. На перший погляд малюнок може здатися не надто ефективним, однак з часом ви переконаєтеся в тому, що він більш ніж гарний – чудово справляється зі зчепленням з будь-якими поверхнями в суху погоду, відмінно відводить воду і бруд в мокру погоду. Таким чином, ці шини одночасно і прекрасно тримають дорогу, і не шумлять практично ні на якому покритті. Окремо люди відзначають прекрасні показники гальмування і, як і у випадку з попередньою моделлю, міцні боковини. Ну і ще один момент, який користувачі відзначають у своїх відгуках, полягає в тому, що співвідношення ціни і якості у цій моделі краще всяких похвал. І все це в результаті дає середню оцінку за відгуками, що дорівнює 98 з 10 що зовсім трохи менші, ніж у лідера цього списку. При цьому ви можете вибрати з широкого набору конфігурацій в тому числі і Nexen (шини) R15 – відгуки відзначають значну перевагу корейського виробника.

Nexen CP672

Настав час поглянути на ще одну модель літньої гуми – як можна судити з відгуків користувачів, літні шини у виробника виходять краще, ніж зимові, так як перші три місця займають саме літні та всесезонні шини. Що стосується конкретно цієї моделі, то вона за базовими даними мало відрізняється від першого варіанта – це радіальна безкамерна гума на легкові автомобілі. Однак при цьому варто звернути увагу на те, що користувачі відзначають у своїх відгуках: в Кореї ці шини проходять як всесезонні, і в тих же самих відгуках є цьому підтвердження.
Nexen (шини): відгуки власників
Багато людей, які «перевзули» свій автомобіль у цей «Нексен», відзначають, що навесні і восени на них їздити можна дуже комфортно. Більш того, деякі відгуки відзначають, що навіть коли раптово вдарили заморозки, «Нексен» впорався з кіркою льоду на дорозі. Так що якщо вам потрібні надійні шини, які будуть відмінно гальмувати і тримати дорогу в суху погоду, а також не втратять цей функціонал на мокрій дорозі або навіть під час заморозків, то вам варто звернути увагу на цю модель. Середня її оцінка на думку користувачів становить 91 бала з 10 що є дуже гарним результатом.

Nexen Winguard WinSpike

Якщо дивитися на загальну популярність виробів марки «Нексен», а не на оцінки, то саме шини Nexen Winguard WinSpike, відгуки про яких можна знайти у величезній кількості, є найбільш відомими і використовуються повсюдно. Це перша зимова модель в списку, але, як і попередні версії, вона є радіальної і безкамерної. Що стосується її специфікації, то почати варто, звичайно, з того, що вона є шиповану, що подобається багатьом російським автолюбителям, які не люблять корінних змін, тому не поспішають переходити на нешиповану гуму. Якщо ви ставитеся до таких пуристи, то вам дійсно варто звернути увагу на цю модель, тому що всі відгуки повідомляють: вона дійсно є однією з кращих у своєму ціновому сегменті. Люди зазначають, що одним з основних переваг цієї гуми є її безшумність, що рідко зустрічається серед шипованих зимових шин. Також багато користувачі відзначають, що шини є дуже м'якими, а це значно покращує враження від водіння. При цьому вони залишаються стійкими, на відміну від багатьох м'яких зимових варіантів.
Nexen (шини): відгуки власників
Яку оцінку отримали шини Nexen Winguard WinSpike? Відгуки користувачів є в основному позитивними, тому підсумкова оцінка становить 88 з 10 що є найкращим показником серед всіх зимових шин цього виробника.

Nexen Winguard

На відміну від попередньої моделі, шини Nexen Winguard, відгуки від яких тільки позитивні, є якраз тим, чого багато водіїв прагнуть уникнути, а саме нешипованной гумі. Однак якщо ви ще не випробували такі вироби, то вам дійсно варто дати їм шанс – і почати можна з даної моделі, так як користувачі оцінюють її в середньому на 87 бала з 10. Це є дуже високим показником – другим із зимових і п'ятим серед всіх шин цього виробника. Однак у цьому випадку варто також відзначити, що деякі користувачі залишилися незадоволені результатом після того як пересів з шипованной гуми на нешиповану. Основна характеристика, яка вразила людей, які написали свої відгуки, – безшумність роботи таких виробів. Саме цим і виділяються нешиповані шини в першу чергу. Однак люди незадоволені тим, що гальмування та зчеплення на снігу і льоду залишають бажати кращого. У такій ситуації повною протилежністю є шини Nexen Winguard Spike, відгуки про яких взагалі не містили жодної негативної інформації.
Nexen (шини): відгуки власників
Ще один недолік, який люди виділяють, – неглибокі прорізи ламелей на малюнку протектора. Багато хто вважає, що саме ця недоробка сильно впливає на продуктивність шин. Таким чином, з відгуків зробимо висновок, що ви можете придбати цю гуму, якщо живете в більш теплій частині Росії. На півночі, де зими завжди суворі, вона навряд чи буде давати ті результати, на які ви розраховуєте. Але навіть при всіх цих негативних відмітках не можна сказати, що сильно поганими є зимові шини Nexen Winguard. Відгуки з позитивними оцінками переважають, тому вам варто звернути увагу на цю модель і випробувати її, але не судити строго, якщо ви тільки пересідаєте з шипованной гуми на нешиповану.

Nexen Roadian HP SUV

А ось і ще одні вироби, призначені не для легкових автомобілів, а для позашляховиків. Це досить цікаві літні шини Nexen, відгуки про які нехай і не такі хвалебні, як у випадку з попередніми, проте все ж досить хороші. Про це можна говорити вже на підставі того, що середня оцінка користувачів становить 85 бала з 10 і кожен чоловік, який писав відгук, порекомендував б цю гуму іншим.
Nexen (шини): відгуки власників
Це високошвидкісні шини підвищеної комфортності, які радують багатьох водіїв на території Росії. Звичайно, користувачі відразу ж відзначають, що чудес від бюджетної корейської гуми чекати не варто, але зі своїми завданнями він справляється відмінно. Ті автолюбителі, які її вже випробували, відзначають, що вона чудово справляється з роботою на різних поверхнях. Але якщо ви хочете вичавити з них максимум, то вам варто брати їх у тому випадку, якщо ви сімдесят відсотків часу збираєтеся проводити на асфальті, і тільки тридцять – на інших поверхнях, таких як земля, пісок або бруд.

Nexen N5000

Це ще одна модель літньої гуми для легкових автомобілів – даний сегмент у «Нексен» є дуже добре продуманою. Модель відрізняється своєю надзвичайно низькою вартістю, але і оцінки у неї вже трохи нижче, ніж у попередніх. Якщо говорити точніше, то в середньому ці шини отримували у відгуках 83 бала, причому далеко не кожен чоловік повідомляв, що порадив би цю гуму іншим автолюбителям. Описати вироби можна досить просто – це справжній ідеал бюджетних шин. Вони не сильно шумлять, добре тримають дорогу, можуть пару сезонів від'їздити зовсім без зносу. Але і неймовірних результатів вони не покажуть, так що вам не варто писати негативний відгук, якщо ви не отримаєте такий же результативності, яку демонструють фірмові шини, що стоять в два-три рази дорожче.
Nexen (шини): відгуки власників

Nexen Winguard SUV

Ось ще одні призначені для позашляховиків зимові шини Nexen, відгуки про яких є позитивними. Дана модель в середньому отримує стільки ж балів, скільки і попередня, тобто 83. Це прекрасний приклад тих шин, які розроблені саме для використання не на асфальті, а на пересіченій місцевості. Багато людей, які придбали цю гуму, у відгуках писали, що на автостраді результат виходить не надто вражаючим, але на грунтовій дорозі вона працює просто блискуче. Що ще розповідають про шини Nexen Winguard SUV відгуки? Люди також відзначають, що відсутність шипів помітно на не самих простих ділянках, наприклад, на зледенілому підйомі, однак при грамотному підході і гарній коробці передач ви можете впоратися і з такими перешкодами, що виникають на вашому шляху. Загалом, це дуже хороші зимові шини Nexen, відгуки про яких все ще вражають і дозволяють цій моделі увійти в десятку кращих від зазначеного виробника.

Nexen Winspike

Останні дві моделі, які потрапили в десятку кращих від цього виробника, мають вже не такі вражаючі оцінки – 81 і 79 бала відповідно. Однак це не означає, що вони є поганими. Це все ще значний показник, якого не домагаються багато моделей інших виробників, що стоять при цьому набагато дорожче. Чому ж виділяються на тлі інших зимові шини Nexen Winspike? Відгуки користувачів проливають світло на те, чому ця модель отримала більше восьми балів. По-перше, її унікальним відмінністю є універсальність. Справа в тому, що ці шини підходять як для легкового автомобіля, так і для позашляховика. Модель на ринку вже п'ять років, і за цей час вона встигла завоювати дійсно значну популярність. Саме у неї є найбільше відгуків, якщо брати до уваги їх загальна кількість. Однак у самих відгуках є досить спірних моментів, оскільки багато користувачів не приходять до єдиної точки зору з питань властивостей зазначеної моделі. Це шиповані шини, тому багато звертають увагу на те, що в порівнянні хоча б з вже описаною вище моделлю Winguard WinSpike вони мають далеко не самі вражаючі властивості при пересуванні по зимовим поверхонь. Це не означає, що вони погано справляються зі своєю роботою, але і відмінними їх теж, на жаль, назвати не можна. Тому в більшості випадків користувачі їх радять, проте водночас уточнюють, що це далеко не ідеал, і на засніженій або зледенілій дорозі ви можете відчувати часом деякі труднощі, до яких варто бути готовим. Проте в цілому все ж можна похвалити шини Nexen Winspike – відгуки про них хоча і не на сто відсотків позитивні, але оцінку в районі восьми модель отримала більш ніж заслужено.

Nexen Winguard Ice

Ну, і остання модель гуми від даного виробника, яка закриває десятку кращих, – ешини Nexen Winguard Ice. Відгуки про цей товар вже не так вражають, як про перших десяти моделях. Це перша гума, яка була оцінена в середньому на бал, який опинився нижче вісімки. Якщо говорити більш точно, то користувачі у своїх відгуках дали цим виробам в середньому 78 бала, що не так багато в порівнянні з кращими моделями, але все ж не так погано, якщо брати до уваги шини, поступаються за різними показниками. Отже, це чергова модель зимової нешипованої гуми, призначена для легкових автомобілів. Що можуть запропонувати шини Nexen Winguard Ice? Відгуки користувачів дають дуже багато інформації про цю модель, так що ви можете уважно вивчити думки водіїв. Щоб заощадити час на пошуки думок споживачів, продовжуйте читати цю статтю. Нижче ви зможете дізнатися коротко, що саме виділяють у цих шинах користувачі, які вже встигли випробувати дану модель. В якості основних переваг автолюбителі відзначають безшумність і низьку вартість гуми. Що стосується недоліків, то до них люди відносять не найкращі показники зчеплення і гальмування на снігу і льоду, тобто ті характеристики, на які більшість водіїв звертають увагу в першу чергу. Окремо варто відзначити те, що надійність цієї гуми знаходиться на досить високому рівні, а найкращий час для її використання – коли асфальт є чистим. На жаль, в північних регіонах Росії такі випадки рідкісні, так що вам потрібно уважно підходити до вибору шин, звертаючи увагу на те, які погодні умови переважають у вашому регіоні.