Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки

223 0 Новини високих технологій

Якщо ви стоїте перед вибором літніх шин для вашого автомобіля, то у вас точно можуть виникнути деякі проблеми. Особливо це стосується тих людей, які вже купували шини і не були ними задоволені. Як дізнатися, чи дійсно якісну модель ви купуєте? Для цього існують різні форуми за інтересами, на яких можна знайти як базову інформацію, так і власні думки щодо тієї чи іншої моделі. Однак цей пошук вимагає терпіння і часу – на сьогоднішній день існують сотні моделей шин від десятків виробників, і вам буде потрібно дуже багато посидючості, щоб їх уважно вивчити все, порівняти і прийти до якогось висновку. Тому вам краще просто довіритися досвідченим людям, які зможуть довести вам, що та чи інша модель краще, ніж всі інші.


Саме для цього й написана ця стаття – тут ви знайдете всю необхідну інформацію про шинах Pirelli Cinturato P7 які дійсно заслуговують вашої уваги. Ви дізнаєтеся як основну інформацію про цю модель, так і детальніші дані, які дозволять вам визначити, чи підходить ця модель конкретно вам. Також ви зможете ознайомитися з витягами з відгуків користувачів, які вже встигли випробувати дану модель – адже виробник може прикладати всі зусилля для того, щоб продати свій продукт, і тільки реальні користувачі зможуть підтвердити (або спростувати) інформацію виробника щодо того чи іншого товару. Що ж, настав час дізнатися все необхідне про шинах Pirelli Cinturato P7 щоб ви могли оцінити їх високу якість і зважитися на їх придбання.

Базова інформація

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Перш ніж детально вникати у всі особливості шин Pirelli Cinturato P7 вам варто дізнатися, що вони являють собою в принципі. Отже, це модель високої продуктивності, яка призначена як для середніх, так і для потужних сучасних автомобілів – в будь-яких умовах вона буде демонструвати відмінну ефективність. Що вам гарантує придбання даної гуми? По-перше, це низький опір коченню, що дозволяє вам їздити максимально ефективно і комфортно. По-друге, це акустичний комфорт, тобто шини не будуть виробляти великого рівня шуму при контакті з дорогою, таким чином забезпечуючи тишу в салоні і комфорт як водія. Так і пасажирів. По-третє, висока живучість – ви здивуєтеся тому, якого пробігу ви зможете досягти, перш ніж вам доведеться проводити зміну гуми. Ну і, нарешті, найголовніше – ідеальні показники гальмування і керованості, що робить використання даних шин абсолютно безпечним. Як бачите, модель Pirelli Cinturato P7 є більш ніж вражаючою, однак це тільки вступ. Насправді вам варто дізнатися про цих шинах ще більше, і ви гарантовано будете здивовані ще не один раз. Попереду вас чекає вивчення показників продуктивності гуми на різних поверхнях і в різних умовах, так і детальний розбір інноваційних особливостей, які роблять цю модель унікальною. Ну і, звичайно ж, ви зможете ознайомитися з відгуками користувачів, які зможуть підтвердити або спростувати всю інформацію, яку вам дає виробник.


Що це за шини?

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Почати варто з того, що шини Pirelli Cinturato P7 Blue позиціонуються як гума для довгострокових приємних вражень в процесі водіння. Слоган, під якими вони випускаються, так і звучить: «Емоції довгої поїздки». Але набагато важливіше дізнатися базові характеристики цих шин, щоб ви могли зрозуміти, чи потрібно вам читати цю статтю далі. По-перше, ця модель підходить для легкових автомобілів, так що якщо ви є власником позашляховика, вам варто розглянути інший варіант. Також, якщо ви шукаєте собі гуму на зимовий період, вам не підійде ця модель, так як вона є річною. Ну і, звичайно ж, варто відзначити, що найкраще вона підходить для їзди по асфальту, а не по пересіченій місцевості, а офіційним її призначенням варто «турінг», тобто подорожі на великі відстані – з цим завданням шини Pirelli Cinturato P7 справляються найкраще.

Продуктивність

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Що ж, тепер настав час поглянути на дуже важливий розділ, а саме продуктивність шин Pirelli Cinturato P7225/50 – як раз на цьому розмірі проводилося тестування, проте, як досвідчені автовласники вже знають, розмір рідко чинить серйозний вплив на ефективність керування і, відповідно, використання гуми. Саме тому вам не обов'язково звертати увагу на розмір, так як він грає далеко не найважливішу роль. Краще звертати увагу безпосередньо на самі показники продуктивності. І почати варто з того, який був оцінений нижче інших. Це не означає, що він поганий – це означає лише, що всі інші набагато краще. Справа в тому, що навіть найгірший показник продуктивності цих шин був оцінений як «оптимальний». Що це за показник? Мова йде про контроль і зчеплення при спортивній їзді – однак якщо ви не збираєтеся їздити на великих швидкостях, то вас цей пункт не повинен сильно стосуватися. Набагато важливіше інші характеристики, такі як, наприклад, комфорт та живучість. Ці показники отримали однакову оцінку – «відмінно». Тепер варто розглянути кожен з них окремо. Під комфортом мається на увазі здатність шин поглинати вібрацію та інші ефекти, які можуть відчуватися водієм і пасажирами. Як бачите, шини Pirelli Cinturato P7 Blue 205/55 R16 чудово справляються з цим завданням. Що ж стосується живучості, то тут мається на увазі те, як довго шини зможуть прожити без заміни. І, як і у випадку з комфортом, живучість цієї моделі знаходиться на дуже високому рівні. Однак два інших показника продуктивності отримали ще краще, «ідеальні» оцінки. Це продуктивність на сухій і мокрій дорозі, тобто гальмування і контроль на дорозі в різних погодних умовах. Як ви вже могли зрозуміти, в будь-яких умовах ці шини зі своїм завданням справляються ідеально. У результаті виходить, що ви зможете при будь-якій погоді у літній період їздити без жодних проблем, адже саме це і є головним завданням якісної гуми. Однак що саме робить шини Pirelli Cinturato P7 Blie 205/55 такими дивовижними і ефективними? Саме про це і піде мова далі.

Дизайн протектора

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Ні для кого не секрет, що малюнок протектора є одним з визначальних факторів ефективності шини на дорозі. І у випадку з моделлю Pirelli Cinturato P7 Blue R16 малюнок протектора є унікальним і особливим – він не тільки забезпечує надійне зчеплення з дорогою і відвід рідини при вологому дорожньому покритті, але ще і неймовірно низький рівень шуму при русі. Як ви можете знати, деякі дешеві моделі шин можуть виробляти велику кількість шуму, і якщо ваш салон не є максимально звукоізольованим, то це може виявитися далеко не самим приємним враженням. Відповідно, унікальний малюнок протектора забезпечує низький вам показник шуму під час руху і разом з цим – набагато більш приємні відчуття при їзді. Нарешті і ви, і ваші пасажири зможете розслабитися по-справжньому і забути про те, що таке дорожній шум гуми. Саме тому вам варто вибрати шини Pirelli Cinturato P7 – однак це далеко не єдина причина, так як виробник при створенні цієї моделі використовував і інші цікаві інновації.

Центральні блоки і зовнішня зона

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Ще один момент, на який варто звернути увагу у випадку з шинами Pirelli Cinturato P7205/55 R16 – це центральні блоки, а також особлива зовнішня зона покришки. Справа в тому, що центральні блоки в даному випадку є неймовірно компактні, завдяки чому зовнішня зона отримує більше простору і, відповідно, більше міцності і надійності. Для чого це зроблено? Коли ви перший раз спробуєте зробити поворот на таких шинах, ви зрозумієте, в чому секрет. По-перше, така будова протектора та шини в цілому дозволяє значно знизити деформацію шини на поворотах. Хоча варто звернути увагу на те, що при акуратних і повільних поворотах шини зазвичай і не деформуються – відбувається це при швидких і різких поворотах, так що якщо у вас таке трапляється, то вам варто звернути увагу на цю модель. З нею ви зможете робити навіть самі неймовірні повороти, при цьому не турбуючись про те, що ваші шини можуть деформуватися. Підбиваючи підсумки, можна сказати, що ця інновація дає дві великі переваги: по-перше, це покращений відгук автомобіля на рухи рульового колеса, а по-друге – це відмінний контроль на поворотах разом з підвищеною стійкістю шин до деформації при різких поворотах. Все це виводить шини Pirelli Cinturato P7205/55 на абсолютно новий рівень.

Поздовжні канавки

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Ще одна особливість шин Pirelli Cinturato P7 R16 яка може відразу ж кинутися в очі – це поздовжні канавки на протекторі. Їх чотири штуки, і всі чотири є дуже широкими. Це зроблено для того, щоб у дощову погоду рідина максимально швидко і ефективно видалялася з малюнка проектора, тим самим забезпечуючи ту саму неймовірну продуктивність на мокрій дорозі, про яку було сказано раніше. Що ви отримуєте в результаті? Неймовірний рівень безпеки при водінні в дощову погоду і підвищений контроль над автомобілем в потенційних ситуаціях аквапланування. Таким чином, шини Pirelli Cinturato P7225/50 R17 ідеально підходять як для сухого дорожнього покриття, так і для мокрого – це означає, що ви можете спокійно купувати їх, якщо у вашому регіоні часто йдуть сильні дощі – вони не стануть для вас перешкодою.

Матеріал

Шини Pirelli Cinturato P7: характеристики, фото і відгуки
Ну і, звичайно ж, необхідно сказати пару слів про матеріал, з якого зроблені ці шини. Виробник не ділиться секретом про те, з чого ж зроблена ця модель, проте він повідомляє деякі дані стосовно того, що цей матеріал вам гарантує. Найголовніше – це збалансований розподіл тиску під час їзди. Це великий плюс, який не варто списувати з рахунків як не дуже значний (так, багато людей роблять саме так). Чому? Все досить просто – грамотне розподіл тиску на всю поверхню шини може бути не занадто сильно помітно під час водіння, але коли пройде певний відрізок часу і ви поглянете на протектор, то ви зможете зрозуміти, про що йде мова. Справа в тому, що більшість моделей шин зношуються нерівномірно, то є певні зони гуми виявляються більш зношені. До чого це призводить? А це призводить до того, що вам доводиться робити заміну покришок не просто раніше, ніж вам хотілося б, але ще й викидати шину, яка в певних ділянках все ще виглядає більш ніж придатною для використання. Саме тому рівномірний знос – це саме той фактор, який дозволяє вам продовжити тривалість життя вашої гуми.

Ціна

Що стосується вартості даної моделі шин, то вона є цілком прийнятною для такої високої якості продукції. Отже, в середньому вартість на російському ринку складає близько семи тисяч рублів за штуку, але якщо ви докладете трохи більше зусиль, то зможете знайти і більш вигідні пропозиції. В деяких випадках вона може становити менше ніж сім тисяч рублів, однак такі пропозиції є вкрай рідкими, так що вам або доведеться чекати підходящий момент – або ж змиритися з тим, що вам доведеться заплатити за шину від семи до семи з половиною тисяч.

Позитивні відгуки

Що ж, тепер ви знаєте абсолютно все про дану модель літньої гуми – настав час розібратися, чи є ця інформація на сто відсотків правдивою. А зробити це можна тільки за допомогою відгуків, які в інтернеті залишають автолюбителі, які вже встигли скористатися даною моделлю, про шинах Pirelli Cinturato P7. Відгуки можна знайти найрізноманітніші, однак відразу варто відзначити, що більша частина з них - позитивні. Близько 43 відсотків користувачів, які залишили свої рецензії, вважають, що модель заслуговує максимальної оцінки «п'ять», 19 відсотків оцінюють модель на «четвірку», що є дуже гарним показником. Однак варто більш уважно вивчити, що людям подобається в цій моделі, а що викликає негативні емоції. Якщо говорити про позитивних відгуках, користувачі найчастіше відзначають відмінну керованість, неймовірну м'якість, яка гарантує дуже приємні враження від водіння, а також високу ефективність гуми як на сухому, так і на мокрому дорожньому покритті. Таким чином, інформація виробника повністю підтверджується як тестами, так і відгуками користувачів. Однак залишився один дуже важливий момент, який варто окремо розглянути, щоб всебічно оцінити шини Pirelli Cinturato P7 – відгуки з негативним відтінком. Як вже було сказано вище, їх є не так вже й багато, однак вони все ж є. Тому ігнорувати їх не можна ні в якому разі – якщо в моделі є недоліки, то краще дізнатися про них до того, як ви зробите покупку.

Негативні відгуки

На жаль, без недоліків не обійшлося – у шин все ж є певні мінуси. Деякі з них просто іноді виникають в окремих відгуках, інші з'являються досить часто. Отже, один із основних недоліків – це слабкий захист від нерівних доріг. Так, малюнок протектора ідеально справляється з невеликими ямками і вибоїнами, чудово поглинаючи всі негативні ефекти, вироблені при наїзді на них. Але якщо ж вам належить їздити по вибоїстих дорогах, то пошкодження шин наносяться дуже серйозні, так що вам доведеться передчасно їх міняти. Таким чином, якщо ви плануєте їздити не по рівній дорозі, а по вибоїнах, вам доведеться робити це дуже і дуже обережно. Навіть якщо ви не пошкодите шину настільки сильно, що її доведеться міняти, на боковині може залишитися неприємна позначка, яку естетичної назвати ніяк не вийде. Також не можна не відзначити, що в багатьох відгуках люди скаржаться на те, що шини зношуються набагато швидше, ніж багато інші подібні моделі, однак проблема тут виявляється дуже швидко, і вона полягає не в самих якісних дорогах. Як і в минулому випадку, з багатьма російськими дорогами модель просто не справляється, так що вам варто мати це на увазі, коли ви будете купувати цю гуму. Але при цьому в більшості відгуків недоліки взагалі не зазначаються, що говорить про найвищу якість моделі. Так що якщо вам потрібна високоякісна літня гума, яка дозволить вам їздити як на суху, так і в дощову погоду, то рекомендуємо увагу саме на цю модель. Єдине, про що вам не варто забувати – вона розрахована на рівні дороги такої ж високої якості, як і сама ця гума.

Популярі новини
Загрузка...