Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів

528 0 Новини високих технологій

По мірі того, як телефони стають все більш досконалими, вибирати один бренд серед інших стає все складніше. Айфон або «Самсунг» - що краще? Відгуки про цих девайсах абсолютно різні. Вибір відповідного телефону для вас, залежить від декількох факторів.

Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів
Ви віддаєте перевагу великий екран або маленький? Ви дуже прискіпливі до фотографій, які робить камера, і ви переглядаєте знімки в пікселях у пошуках технічної досконалості? Ви граєте в ігри з інтенсивним використанням процесора або графіки, або в основному переглядаєте веб-сторінки, здійснюєте дзвінки і іноді дивіться фільми? Вам треба зберігати терабайт даних чи потрібно менше місця? Скільки ви готові заплатити, щоб мати останнє і найкраще пристрій?

Які новітні девайси пропонують ці бренди?

Який телефон хороший – Айфон або «Самсунг»? Щоб відповісти на це питання, необхідно порівняти останні пристрої Apple і Samsung і користувальницькі відгуки про них. Лінійка Apple включає в себе новий iPhone XS XS і Max. Samsung також пропонує Galaxy S9 S9+ і Note 9. Основні відмінності між телефонами Apple полягають у розмірі екрану і часу автономної роботи (XS Max має більший екран і більш ємну батарею). S9 приблизно відповідає розміру iPhone XS, а S9+ приблизно однаковий за розміром з iPhone XS Max. Note 9 також великий, але до нього в комплект доданий стилус для письма на екрані. Кожен варіант телефону має незначні відмінності в технічних характеристиках, але в цілому це загальний опис.

Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів

Фізичний розмір

Який телефон краще – Айфон або «Самсунг»? Відгуки покупців містять занадто багато протиріч. Найбільш очевидна відмінність між цими девайсами – розмір. Характеристики їх дисплеїв наступні:
 • iPhone XS: 58-дюймовий розмір екрана, дозвіл 2436x1125;
 • XS Max: 65 дюйма, 2688x1242;
 • Samsung S9: 58 дюйма, 2960x1440;
 • S9+: 62-дюймовий екран, 2960x1440;
 • Note 9: 64 дюйма, 2960x1440.
 • Розмір екрана впливає на багато аспектів цих телефонів. Рішення про використання смартфона меншого або більшого розміру суто особисте, все залежить від таких факторів, як портативність, розмір руки і ваш зір. Щоб визначитися, що краще – Айфон або "Самсунг S9" (або Note 9), просто подумайте про переваги та недоліки їх фізичних параметрів.

  Великий або маленький?

  Згідно відгуками багатьох користувачів, позитивні сторони великого екрану наступні:
 • Всі на екрані більше і легше для читання.
 • Великі клавіатури забезпечують більше місця для огрядних пальців при наборі тексту.
 • Фільми та фотографії виглядають більш красиво.
 • Айфон або «Самсунг»? Який краще девайс вибрати? Samsung дозволяє вам виконувати багатозадачні додатки в декількох вікнах. Цей програмний трюк відмінно підходить для перегляду вашого календаря разі надсилання електронного листа. Apple відстає в цій функціональності, коли справа доходить до використання великого екрану.

  Є і недоліки телефону більшого розміру:
 • Такі девайси не легко поміщаються в кишені.
 • Їх легше впустити і пошкодити, при цьому вартість ремонту екрану досить велика.
 • Вони важче і менш зручні в руці.
 • Незважаючи на те, що дозвіл екрана і розміри телефону Samsung і Apple розрізняються, на практиці малі та великі варіанти кожного бренду досить схожі. IPhone XS Max трохи ширший та важчий, ніж Samsung Galaxy S9+, а екраном Note 8 легше управляти, ніж XS Max.
  Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів
  Деякі відгуки кажуть, що Note 9 не такий зручний, як Note 8 але більшість оцінили його потужну батарею ємністю 4000 маг, Bluetooth S Pen, приголомшливий дисплей, практично необмежені можливості зберігання даних та багато іншого.

  Що ж вибрати?

  Якщо ви хочете телефон меншого розміру, придбайте iPhone XS або Galaxy S9. Якщо ви віддаєте перевагу щось велике, вам підійдуть XS Max або більш великі пристрої Samsung. Невеликі відмінності у характеристиках телефонів мало впливають на щоденне використання, тому не турбуйтеся про них. Висновок про те, що краще (Айфон або «Самсунг Галаксі» або «Самсунг Нот») можна зробити наступний. Хоча розміри девайсів приблизно порівнянні, Samsung використовує багатозадачність великого екрану значно краще, ніж Apple.
  Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів

  Камера

  Який телефон краще – Айфон або «Самсунг»? Відгуки багатьох покупців і фахівців говорять про наступне. Для більшості людей, що роблять рідкісні знімки, Samsung і Apple пропонують якість фотографії, достатню для заміни собою окремого фотоапарата. Тим не менше кожен бренд має свої сильні і слабкі сторони, коли справа доходить до створення фотографій і відео. Загалом, телефони Samsung мають два об'єктива (один ширококутний і інший для відстані), в той час як нові пристрої Apple мають кращий динамічний діапазон. У деяких випадках Айфон може досягти хорошої якості зображень за рахунок візуального вирівнювання тону і контрастності зображень.

  Динамічний діапазон в порівнянні

  Айфон або «Самсунг» - що краще? Відгуки користувачів найкраще підкріпити наочним прикладом. На фото ви можете побачити знімки, зроблені камерами iPhone X Max і Samsung Galaxy Note 9. На знімку «Самсунга» небо повністю переэкспонированно без будь-яких хмарних деталей, в той час як пристрій Apple зберігає колір на деревах з меншою загальною контрастністю, а хмари видно на яскравому небі.
  Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів
  В портретному режимі на цих телефонах використовуються методи комп'ютерної фотографії для налаштування боке або розмиття фону. Таким чином, отримане зображення є результатом апаратного захоплення разом з програмної обробкою. Як користувачі ми дбаємо тільки про результат, але корисно знати, що відбувається всередині цих пристроїв. Нові Айфони оснащені великим датчиком, який збирає світло більш ефективно, ніж у минулому. В результаті продуктивність серії XS при слабкому освітленні покращилася, порівняно з оригінальним iPhone X. Однак пристрої Samsung мають велику апертуру, тому вони пропускають більше світла сенсор, що значно покращує якість фотографій, знятих при слабкому освітленні. Висновки наступні: iPhone XS пропонує значне поліпшення камери в порівнянні з попередником X, тим більше з минулими поколіннями гаджета. Тим не менш пристрої Samsung продовжують зберігати свої власні достоїнства. В залежності від того, що ви фотографуєте, один телефон може дати чудові результати в порівнянні з іншим, і ви не помилитеся в будь-якому випадку. Звичайно, якщо порівнювати, що краще – Айфон 6 або «Самсунг» нового покоління, перевага буде у другого, а девайси, випущені одночасно, рівноцінні.

  Швидкість роботи

  При оцінці швидкості роботи найбільш важливим критерієм є суб'єктивність: достатньо швидкий телефон для вас? Перегляд веб-сайтів, написання документів, перегляд фільмів, прослуховування музики, використання електронних таблиць і аналогічні дії не потребують найвищих швидкостей як на комп'ютерах, так і на мобільних пристроях.
  Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів
  З іншого боку, редагування відео і екшн-ігри дійсно виграють від більш високої швидкості процесора і графіки. Отже, якщо ви створюєте фільми або хочете вичавити з ігор та симуляцій максимально можливу частоту кадрів, тоді ця характеристика важлива. Що краще – Айфон або «Самсунг»? Відгуки вельми різні. Щоб провести порівняння, що краще – iPhone XS і Galaxy S9+, фахівцями було проведено тестування цих девайсів з використанням популярного програмного забезпечення Antutu. Це проводить різні тести для вимірювання швидкості роботи декількох підсистем на мобільному пристрої. Це випробування показує, що iPhone значно випередив свого конкурента. Але на практиці ці тести не несуть користі. Тоді що краще – «Айфон» або «Самсунг»? Відгуки говорять про те, що ви можете просто не помітити, що iPhone працює швидше, ніж Samsung. Тому головним критерієм вибору має стати ваш суб'єктивний досвід. Якщо ваш телефон здається чуйним і швидким при відкритті додатків, перегляду сайтів, відправки електронної пошти або перегляді фільму, то, ймовірно, він досить хороший для ваших потреб. Звичайно, ви можете заплатити більше, щоб отримати більш досконалі характеристики, але це буде виключно ваша ініціатива.

  Якість екрану

  Samsung і Apple використовують неймовірні OLED-екрани на своїх телефонах. Ви просто не зможете зробити неправильний вибір. Обидві компанії використовують яскраві, чіткі, высококалиброванные дисплеї. Навіть якщо порівнювати девайси не останнього покоління, а вийшли кілька років тому, результат буде тим же. Так, за якістю екрану можна виразно зробити вибір, що краще – «Айфон 8» або «Самсунг Галаксі J7».

  Розблокування головного екрану

  Швидка і надійна розблокування телефону – найважливіша особливість сучасного гаджета. Смартфони зберігають фінансові дані, ділову інформацію і всі види особистого контенту, тому безпека є ключовим аспектом при оцінці мобільних пристроїв. Face ID була однією з чудових інновацій iPhone X. Хоча початкове втілення опції в більшості випадків працювало добре, на нових Айфронах воно стало ще швидше. Коли ви використовуєте Face ID, стає природним способом розблокувати телефон: просто подивіться на екран, і він розблокується майже відразу. Пристрої Samsung пропонують розпізнавання осіб, сканування райдужної оболонки і датчик відбитків пальців. За відгуками, з цих трьох опцій датчик відбитка пальця працює швидко і надійно, в той час як інші методи здаються повільними і часто взагалі не працюють. Таким чином, Apple забезпечує безпеку і розблокування пристрою набагато краще і істотно обганяє Samsung в цьому питанні.

  Ємність накопичувача

  В залежності від ваших потреб ви можете захотіти багато місця для зберігання. Наприклад, якщо ви хочете копіювати багато фільмів з високою роздільною здатністю, вам потрібно більшу сховище, ніж тим, хто не дивиться фільми на своєму телефоні. Смартфони Samsung поставляються зі слотом для карт MicroSD, що дозволяє збільшити об'єм пам'яті понад те, що вбудований в телефон. Найкращим варіантом зберігання від цього бренду є версія Note 9 з об'ємом 512 Гб, яка може бути розширена до 1 Тб з MicroSD на 512 Гб.
  Айфон або «Самсунг» - що краще, відгуки покупців, порівняльна характеристика телефонів
  Максимальна місткість телефонів Apple становить 512 Гб, що не дозволяє розширювати внутрішню пам'ять. Що краще – Айфон або «Самсунг»? Відгуки 2018-2019 років говорять про наступне. Якщо вам потрібно 1 Тб сховища даних, зверніться до Samsung. В іншому випадку обидві компанії пропонують хороші варіанти, але ці пристрої дорогі.

  Управління паролями

  По мірі того як зростає потреба в надійних унікальних паролі, збільшується і складність запам'ятовування цих кодів. Менеджери паролів, такі як LastPass і Dashlane, допоможуть вам створити унікальні і надійні комбінації для кожного веб-сайту. Потім програма автоматично надає ці облікові дані при вході на сайти, додатки. Історично використання диспетчера паролів на Android і iOS було складним, ненадійним і дуже непростим у використанні. З виходом нової iOS 12 Apple значно поліпшила інтеграцію цих додатків до такої міри, що вони стали зручні і безпечні у використанні. Хоча це швидше проблема операційної системи, ніж апаратна функція, вона досить важлива.

  Зведені результати

  Так що краще – «Самсунг» або Айфон? Відгуки покупців найчастіше говорять про наступне:
 • Фізичні розміри: немає відмінностей у невеликих телефонах, але Samsung перемагає в більшому розмірі.
 • Швидкість: виграє продукція Apple.
 • Якість екрану: бренди не мають істотних відмінностей.
 • Камера: обидві лінійки пристроїв мають свої сильні і слабкі сторони.
 • Розблокування головного екрану: виграє «Айфон».
 • Ємність пам'яті: Samsung краще.
 • Управління паролями: девайси від Apple.
 • Як можна побачити, і Samsung і Apple роблять відмінні телефони. З'ясуйте, які аспекти пристрою більш важливі для вас, і робіть покупку на основі цих особистих критеріїв. Якщо ви віддаєте перевагу Android, вам краще вибрати Samsung. Якщо для вас важливіше зручність Face ID, купіть Айфон. Всі вищеперелічені телефони будуть відповідати вашим потребам, а основні програми будуть однаково працювати як на Android, так і на iOS. Останнє зауваження - купіть чохол: всі ці пристрої дорогі, тендітні, і їх легко упустити. Щоб забезпечити абсолютну безпеку вашому девайсу, зупиніть свій вибір на чохлі зі шкіри - це матеріал не ковзає в руках. Завдяки такій якості ви з більшою ймовірністю не розіб'єте телефон.

  Популярі новини
  Загрузка...