Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі

330 0 Новини високих технологій

Смарт-годинник набувають все більшу популярність у суспільстві. Як відомо, вони допомагають стежити за активністю людини: вимірювати пульс, вважати пройдений шлях, з'їдені калорії і так далі. Однак ціни на оригінальні товари дуже високі, тому можна скористатися альтернативним варіантом - розумні годинник з Китаю. У цій статті буде розглянуто, як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспреса". Перед покупкою слід дуже добре задуматися про потреби цього девайса. Потрібно уважно ставитися до китайських товарів, особливо електронних. Якщо ж покупка зумовлена, то слід ретельно розглянути варіанти, а також звертати увагу на відгуки покупців та рейтинг продавця. Якщо все влаштовує - можна брати.

Можливості китайських годин

Хоч і відмінності як між смарт-годинником з Aliexpress і фірмовими гаджетами істотна, все-таки перші мають свої фішки:
 • Лічильник кроків і витрачених калорій.
 • Спостереження за якістю сну і відображення фаз.
 • Вимірювач висоти.
 • Плеєр для прослуховування музики.
 • Звичайні функції: календар, секундомір, дзвінок.
 • Як і фірмові моделі, китайські пристрої підключаються до смартфону. Таким чином відслідковується режим сну, денна активність, режим харчування. Також присутні звичні можливості телефону.
  Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі

  Налаштування годинника з "Аліекспреса"

  Багатьох власників хвилює питання, як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспреса". Він виникає з-за того, що в більшості випадків інструкції, що додаються до гаджетом, не російською мовою або переклад незрозумілий. Насправді настройка здійснюється просто, так як функції у всіх пристроїв схожі.

  У смарт-годин є основне меню, як і на смартфонах. Там є значки з підписами.
  Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі
  Наприклад, крокомір, секундомір, барометр, повідомлення та інші. Перед тим як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспресу", слід ознайомитися з цим меню, щоб добре в ньому орієнтуватися. Щоб підключити смарт-пристрій до телефону, потрібно запустити Bluetooth на смартфоні, а також в налаштуваннях годин. Коли телефон знайде мережу, слід зробити пару. Тепер залишилося завантажити потрібну програму і через нього керувати годинами. Для того щоб встановити дату і час, слід зайти в пункт "Налаштування", який також розташований у головному меню. В вікні слід вибрати відповідний розділ і виставити потрібний час.
  Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі
  Спеціальні функції, наприклад, крокомір або пульсометр працюють через телефон, тому розібратися з ними не складе проблем: необхідно зайти на телефоні відповідний додаток, що керує годинами, і вибрати "Крокомір" або "Пульсометр".

  Тепер питання, як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспреса", не викликає ніяких утруднень. Потрібно лише пам'ятати, що управління в основному відбувається через смартфон.

  Як налаштувати дитячі смарт-годинник з "Аліекспреса"

  Батьки дитини бажають мати з ним зв'язок, коли їхнє чадо гуляє або знаходиться не з ними. Однак якщо дитина ще маленька, то телефон йому не підійде. Відмінним варіантом стануть дитячі смарт-годинник. Вони можуть виконувати всі ті функції, які потрібні батькам: стеження за місцем розташування, дзвінки, моніторинг активності і так далі.
  Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі
  Як налаштувати дитячі смарт-годинник з "Аліекспреса"? Слід спочатку розглянути основні функції такого пристрою:
 • Послуги телефону. Тобто дитина може спілкуватися з мамою або татом через годинник, а також листуватися повідомленнями.
 • Крокомір. Батько може відстежувати, яку відстань пройшов його дитина.
 • Будильник.
 • SOS-сигнал. Можна сповістити батьків, якщо малюк потрапив у біду.
 • Визначення місця розташування. Налаштування дитячих смарт-годин включає і GPS, що дозволяє з телефону визначити, де знаходиться пристрій в даний момент.
 • Шпигун. Можна непомітно зателефонувати на дитячі годинник і прослуховувати звуки.
 • Це основні можливості такого гаджета. Звичайно, всі моделі різні і можуть володіти додатковими функціями.
  Тепер розглянемо, як, наприклад, налаштувати дитячі смарт-годинник Q50:
 • Насамперед варто синхронізувати смартфон і дитяче пристрій. Це робиться шляхом сканування штрих-коду на годиннику, який є в комплекті. Після цього відкриється сторінка завантаження спеціального додатка. Його необхідно встановити.
 • На правому боці гаджета є роз'єм під сим-карту, щоб можна було встановити зв'язок. Необхідно вставити карту, а потім переконатися, що номер є на смартфоні.
 • Меню на годиннику відкривається рухом екрану праворуч. Як і на звичайних смарт-пристроях, там присутні значки з відповідними підписами.
 • Меню "Контакти" буде відображати тільки ті номери, які вже є на сім-карті. Також вхідні дзвінки будуть показуватися тільки від записаних номерів.
 • У налаштуваннях розташування можна встановити період, через який будуть відправлятися дані на сервер, а потім на телефон батьків.
 • Інші ж додаткові можливості налаштовуються зі смартфона. Правильно налаштувавши дитячі годинники, мама або тато зможуть стежити за своєю дитиною на відстані.
  Як налаштувати смарт-годинник з "Аліекспрес": дитячі і звичайні моделі

  Висновок

  Налаштування китайського гаджета не викличе труднощів, якщо користувач розбирається в своєму смартфоні. Якщо потрібні смарт-годинник, але коштів не вистачає на гарне пристрій, то однозначно варто спробувати замовити його на Aliexpress, попередньо розглянувши всі варіанти та вибрати найкращий.

  Популярі новини
  Загрузка...