Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів

159 0 Новини високих технологій

Щодня на нас сиплеться нав'язливий смс-спам, а іноді і набридають дзвінками чужі люди. Відгородити себе від проблем дуже легко. Для цього не потрібно звертатися до послуг операторів стільникового зв'язку і встановлювати платні програми. Достатньо взяти телефон і заблокувати контакт в айфоні.

Загальна інформація

Раніше користувачам «Айфонів» доводилося встановлювати платні додатки для того, щоб додати певний номер у чорний список. Така необхідність зникла тільки з виходом iOS 7. Цей софт дозволяє обійтися без завантаження додаткових програм. Заблокувати контакт в айфоні можна кількома способами, які в рівній мірі прості.

Головні налаштування

Для того щоб відправити один із номерів в чорний список, необхідно дотримуватися певного алгоритму дій. Як заблокувати контакт на айфоні і позбутися від небажаних дзвінків? Користувачу потрібно відкрити додаток «Телефон» і тапнути по розділу «Контакти».
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Потім слід знайти певний номер телефону і клікнути по ньому. Система видасть картку, в якій з'явиться кнопка «Заблокувати». Після підтвердження надіслати контакт в чорний список, користувач не буде отримувати від небажаного абонента смс-повідомлення і телефонні дзвінки.

Як відправити невідомий номер в небажані?

Надокучливими дзвінками доводять не тільки співробітники банків, але і різні компанії, що пропонують свої послуги. Тому, багато користувачі цікавляться тим, як заблокувати контакт в айфоні 7 та інших моделях смартфонів. Дзвінки можуть надходити з різних номерів, тому додавати їх у контакти, просто недоцільно. В айфоні передбачена функція, яка дозволяє відправити у чорний список навіть незнайомий номер.
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Для цього слід відкрити додаток «Телефон» і клікнути по розділу «Нещодавні». Потім необхідно знайти номер і натиснути на іконку з буквою «i». У вікні потрібно відшукати кнопку «Заблокувати абонента». Після підтвердження цієї дії, номер автоматично потрапить у чорний список.

Як коригувати дані?

Якщо користувач помилково додав контакт в чорний список, все можна виправити. Досить зайти в розділ «Налаштування» і вибрати в пункті «Телефон» вкладку «Заблоковані». У разі необхідності список можна редагувати та додавати в нього інші номери.
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Якщо користувачеві потрібно додзвонитися до абонента, який занесений в чорний список, можна підключити функцію антивизначник. Дану опцію активує оператор зв'язку на платній основі.

Як додати в список небажаних контактів номер з повідомлень?

Можна заблокувати контакт в айфоні прямо в програмі «Повідомлення». Для цього потрібно відкрити листування з конкретним абонентом розповсюдники спам. Далі слід натиснути на кнопку «Контакт» і натиснути на іконку з літерою «i». Після цього, можна діяти за знайомою схемою і блокувати небажані повідомлення від контакту.

Де подивитися заблоковані контакти?

Часто люди додають в чорний список певні номери і забувають про це. Для того щоб подивитися заблоковані контакти, можна відкрити розділ «Налаштування» тапнути по пункту «Телефон». Система відкриє блок під назвою «Виклики», де необхідно вибрати підрозділ «Заблоковані». Тут міститься перелік небажаних номерів.
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Список можна доповнити іншими контактами через кнопку «Додати новий». Якщо користувач бажає видалити з чорного списку певного абонента, достатньо натиснути на пункт «Правка». Потім можна вивести номер з числа небажаних і клікнути на кнопку «Розблокувати».

Режим «Не турбувати»

Як заблокувати контакт в айфоні 5 і захистити себе від нав'язливих повідомлень і дзвінків? Можливості даного режиму дозволяють не пропускати дзвінки на мобільний пристрій у встановлені години. Як правило, цю опцію встановлюють під час робочого дня або в нічний час. Для активації функції потрібно зайти в розділ «Налаштування», в якому можна вибрати необхідний варіант. Режим «Заплановано» дозволяє відрегулювати час, протягом якого опція буде активована. «Допуск викликів» визначає абонентів, які можуть додзвонитися до користувача. Варіант «Від усіх» блокує абсолютно всі виклики.

Програми для створення чорного списку

Деякі користувачі цікавляться тим, як заблокувати контакт на айфоні 6 з допомогою додаткового програмного софта. Розроблено безліч програм, які пропонують власникам більше можливостей, ніж інтегровані інструменти Apple. Програма BlackList користується широкою популярністю, оскільки дозволяє швидко і легко формувати чорні списки абонентів.
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Даний софт має 10-денний безкоштовний період. За допомогою програми можна переглядати історію заблоковані повідомлень і дзвінків, створювати кілька профілів з різними налаштуваннями, ставити пароль на запуск програми і активувати функцію батьківського контролю.

Переваги чорного списку

Дана функція інтегрована в операційну систему iOS, тому заблокувати контакт в айфоні можна відразу ж. Перелік небажаних контактів зберігається при здійсненні резервного копіювання за допомогою iTunes або iCloud. Подібні операції можна робити абсолютно безкоштовно.

Блокування повідомлень і FaceTime

Користувач може не тільки заблокувати контакт в айфоні, але і вимкнути отримання повідомлень з певного номера. Для цього досить зайти на потрібну гілку розділу повідомлень і тапнути по вкладці «Докладно». Випав списку потрібно прокрутити вниз до розділу «Дані» і натиснути на кнопку «Заблокувати абонента».
Як заблокувати контакт в айфоні: все про блокування номерів
Власник пристрою може фільтрувати інформацію, що надходить з номерів, яких немає в списку контактів. Намагаючись заблокувати контакт в айфоні 5s, 6 6S, 7 потрібно чітко слідувати поданими інструкціями. Для цього потрібно встановити обмеження на вхідні повідомлення. Вони будуть зберігатися в окремому розділі від невідомих відправників. Крім цього, користувачі можуть заблокувати дзвінки FaceTime. Досить у налаштуваннях знайти відповідний пункт і номер мобільного телефону абонента.

Висновок

Як видно, Apple дбає про комфорт своїх користувачів. Тому власники гаджетів можуть вибрати оптимальний для себе режим блокування. Знаючи основні параметри, можна не переживати з приводу небажаних дзвінків і СМС-повідомлень. Звичайно, не можна повністю захистити себе від спілкування з небажаними абонентами. Проте створення чорного списку дозволить деякі контакти в айфоні заблокувати без праці.

Популярі новини
Загрузка...