Камера в айфоні 7: характеристики і можливості

172 0 Новини високих технологій

Моделі iPhone 7 і 7 Plus були значно оновлено у порівнянні з попередніми девайсами. Для любителів фотографії це особливо хороша новина, оскільки на цих девайсах ви можете робити кращі знімки, ніж коли-небудь раніше. Камера айфона 7 Plus має неймовірний подвійний об'єктив, який дозволяє створювати приголомшливі DSLR-подібні фотографії з невеликою глибиною різкості. В iPhone 7 теж є кілька фантастичних нових функцій для фотографування.

Камера в айфоні 7: характеристики і можливості

У чому нововведення?

Кілька років поспіль камера iPhone не сильно змінювалася, але в моделях iPhone 7 і 7 Plus були представлені значні її оновлення, які впливають на вид і якість фотографій, які ви можете зробити. Перш, ніж поглиблено вивчати нові функції камери айфона 7 (мегапікселі, додаткові опції і т. д.), слід дізнатися короткий перелік можливостей цього комплектуючого:
 • Об'єктив з діафрагмою f/1.8.
 • Оптична стабілізація зображення.
 • Об'єктив з шістьма елементами, що забезпечує ще кращу різкість і якість зображення.
 • Можливість широкого кольору» для досягнення стандартної кольору.
 • 4-світлодіодна спалах True Tone.
 • Датчик мерехтіння.
 • Високошвидкісний датчик зображення.
 • 12-мегапіксельна камера заднього виду (така ж, як iPhone 6s і 6s Plus).
 • 7-мегапіксельна фронтальна камера айфона 7 FaceTime HD (збільшена з 5MP).
 • Деякі інші чудові нові функції iPhone 7 включають в себе:

 • Збільшена потужність процесора (завдяки новому 4-ядерного чіпа A10).
 • Додаткові дві години автономної роботи.
 • Дисплей Retina HD на 25 % яскравіше (дозвіл, як у 6s і 6s плюс).
 • Водо - і пилонепроникний корпус.
 • Об'єм пам'яті подвоївся без збільшення ціни (32 Гб, 128 Гб, 256 Гб).
 • Ці оновлення здаються ніяк не пов'язаними з характеристиками камери "Айфона 7", але при цьому вони дозволяють створити кращі умови для фотографування і одержати більш цікаві знімки.
  Камера в айфоні 7: характеристики і можливості

  Особливості камери iPhone 7 Plus

  "Айфон 7 Plus" володіє всіма перерахованими вище функціями (хоча у нього доданий всього один год автономної роботи). Але у нього також присутні наступні додаткові цікаві функції камери:
 • Подвійна система лінз з двома 12-мегапіксельними камерами поруч.
 • Одна камера ідентична камері iPhone 7 (стандартний ширококутний об'єктив).
 • Інша – телеоб'єктив 2x.
 • Крім того, що дворазовий телеоб'єктив означає, що тепер у вас є дворазовий оптичний зум на iPhone, система подвійних об'єктивів означає, що тепер ви можете робити чудові фотографії з невеликою глибиною різкості, які ви зазвичай можете створювати тільки з допомогою дзеркальної фотокамери.

  Щоб зрозуміти, що означають зазначені поліпшення, слід більш докладно розглянути ці нові та покращені функції камери "Айфона 7". Це допоможе зрозуміти, чому цей смартфон на даний час вважається одним з кращих.

  Поліпшення сьомого айфона

  Яка камера у Iphone 7" і "7 плюс"? Ці моделі «яблучного» телефону наближають користувача до фотографії, зазвичай асоціюється з більш дорогими дзеркальними камерами. Чому так відбувається?
  Камера в айфоні 7: характеристики і можливості
  Камера оснащена новим шестиэлементным об'єктивом, який покращує чіткість зображення і зводить до мінімуму спотворення. Новий об'єктив з діафрагмою f/1.8 здатний захоплювати на 50 % більше світла, ніж діафрагма f/2.2 меншого розміру в моделях iPhone 6s. Це означає поліпшені можливості при слабкому освітленні, і дуже ефективно при зйомці фотографій і відео вночі або в темному приміщенні. IPhone 7 має затребувану функцію оптичної стабілізації зображення, вперше представлену в моделі 6s Plus. Це повинно призвести до отримання чітких зображень за слабкого освітлення і зйомці з рук, що дозволяє збільшити експозицію в три рази, в порівнянні з iPhone 6s. Обидві моделі айфона сьомого покоління оснащені 4-світлодіодним спалахом, яка дає на 50 % більше світла, ніж у моделі 6s. Спалах може бути корисна для мінімізації різких тіней при зйомці портретів при яскравому сонячному світлі, а також для зменшення часу експозиції і застигання при зйомці в умовах недостатньої освітленості.
  Також була розроблена функція запобігання мерехтіння. Вона повинна нейтралізувати ефект мерехтливого флуоресцентного освітлення. А завдяки новим розширеним опцій, таких як широка кольорова зйомка, ваші фотографії і «гифки» будуть виглядати ще яскравіше.
  Камера в айфоні 7: характеристики і можливості
  Покращений процесор обробки сигналів і датчик зображення забезпечать більш швидку роботу і більш низьке енергоспоживання - це означає, що ви можете робити більше фотографій за одну зарядку пристрою.

  Система з двома об'єктивами на iPhone 7 Plus

  Камера "Айфона 7 плюс" з двома об'єктивами є одним з найбільших оновлення за всю історію бренду. Що ж означає ця система, і як вона вплине на вашу фотографію? Система з двома об'єктивами означає, що у iPhone є дві камери (а не одна). Вони розташовані поряд на задній панелі телефону. Перша - це той же 12-мегапіксельний ширококутний об'єктив, який присутній в моделі iPhone 7. Друга - 12-мегапіксельний 2-кратний телеоб'єктив. IPhone відомий своїм ширококутним об'єктивом. Він відмінно підходить для зйомки пейзажних фотографій. Але додатковий телеоб'єктив з 2-кратним збільшенням означає, що тепер ви можете знімати зображення у високій якості (це дозволяє вам наближати об'єкт зйомки без шкоди для якості).
  Камера в айфоні 7: характеристики і можливості

  У чому відмінність від інших пристроїв?

  Якщо провести порівняння камери "Айфона 7" і "7 плюс" з попередниками, різниця виходить наступне. На всіх інших моделях iPhone єдиним варіантом збільшення є використання функції цифрового зума. Але ця технологія створює зображення гіршої якості, тому що використовує тільки програмне забезпечення для розширення масштабу. Тому при зйомці фотографій краще уникати цифрового зума. З вбудованим 2-кратним телеоб'єктивом iPhone 7 Plus ви володієте повноцінним об'єктивом, а не програмним забезпеченням, яке збільшує масштаб. І це призводить до набагато більш високій якості зображення. Звичайно, з іншими моделями iPhone ви можете використовувати сторонні додатки на телеоб'єктив, щоб наблизитися до об'єкта. Однак вони часто створюють спотворення зображення і викликають проблеми з якістю, тому вбудований зум є фантастичним доповненням до айфону.

  Ефект малої глибини різкості

  Можливо, ще більш цікавим є те, що система подвійних лінз на iPhone 7 Plus дозволяє знімати зображення з ефектом малої глибини, який зазвичай можна створити тільки за допомогою дзеркальної камери.

  Мала глибина різкості ідеально підходить для зйомки портретних фотографій. Коли ви хочете, щоб особи були різкими, створюючи розмитий ефект на задньому плані. Щоб створити цей ефект, iPhone використовує як об'єктиви, так і сучасне машинне навчання для зйомки зображення, коли об'єкт знаходиться в фокусі, але фон виглядає розмитим - це називається «ефектом боке». Він буде видний у режимі реального часу, тому ви можете побачити передбачуваний результат до того, як зробити знімок.
  Камера в айфоні 7: характеристики і можливості
  Щоб створити фотографію з малою глибиною різкості, вам просто потрібно вибрати опцію «Портрет» в списку режимів зйомки в додатку камери iPhone.

  Інші поліпшені функції iPhone 7

  На додаток до конкретних функцій камери, про які зазначено вище, є кілька інших нових поліпшень iPhone, які стануть в нагоді вам як фотографу. Тепер екран на 25 % яскравіше (відмінно підходить для перегляду зображень при яскравому денному світлі), і можна отримати більш широкий діапазон кольорів, що дозволить зробити більш яскраві кольорові зображення. Новий корпус з поліпшеним захистом означає, що iPhone 7 стійкий до впливу води та пилу. Це робить камеру "Айфона 7" більш ефективною, оскільки тепер вона може використовуватися в більш суворих умовах, таких як дощ або курна середовище. Якщо ви звикли працювати з файлами зображень RAW з DSLR, вам буде приємно дізнатися, що в iPhone 7 тепер є можливість зберігати файли цього формату. В iPhone 7 і 7 Plus присутній чіп нового покоління під назвою A10 Fusion. Цей процесор працює на 40 % швидше, ніж чіп A9 в моделях 6s і 6s Plus. Це означає, що додатки камери і редагування фотографій будуть працювати краще і швидше. З-за підвищеної ефективності процесора термін служби батареї на нових айфонах збільшений, що призводить до додаткових двом годинам роботи для iPhone 7 і одного – для 7 Plus.

  Зміни фізичного та естетичного дизайну

  Не дивно, що нові моделі не сильно відрізняються від попередніх пропозицій. Apple воліє невеликі, поступові поліпшення, так що немає нічого дивного в тому, що iPhone 7 такого ж розміру, як 6s (екран 47 дюйма), а 7 Plus такого ж розміру, як 6s Plus (55 дюйма), хоч і трохи тонше. Естетично різниця дуже мала. Найбільш помітним візуальним зміною є те, що з'явилося два нових кольори - глянцевий Jet Black і матовий Black. Пристрої також доступні в сріблястому, золотому кольорі і «рожевому золоті».

  Популярі новини
  Загрузка...