Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

310 0 Новини високих технологій

Радість придбання айфона часто супроводжується різними проблемами і незручностями користування гаджетом. Справа в тому, що цей пристрій значною мірою відрізняється від усіх інших моделей смартфонів. Якщо в процесі користування все доходить до автоматизму, то в перші дні навіть поставити телефон на зарядку не у всіх виходить. У статті ви знайдете інформацію про нюанси зарядки і про те, як зрозуміти, що айфон зарядився.

Як поставити на зарядку?

Виробник девайса настійно рекомендує використовувати тільки оригінальні або сертифіковані розробниками аксесуари для мобільного пристрою. Поставити айфон на зарядку можна наступним чином:
 • гаджет підключається до USB кабелю через відповідний роз'єм, розташований у нижній частині екрану;
 • вільний кінець підключається до адаптера для електричної розетки, комп'ютера або іншого відповідного аксесуару (докстанція, концентратор тощо).
 • Коли кабель підключений, користувач помітить, що почалася зарядка. Дізнайтеся, як зрозуміти, що айфон зарядився повністю, прочитавши інформацію далі.


  Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

  Ознаки процесу зарядки

  Визначити процес зарядки можна за двома ознаками. Кожен з них відзначається в різних ситуаціях, коли айфон знаходиться у включеному або вимкненому стані:
 • Смартфон знаходиться у включеному стані. У момент приєднання кабелю чується характерний сигнал, що сповіщає про початок зарядці. Якщо пристрій перебуває в беззвучному режимі, користувач відчує короткочасну вібрацію. На екрані біля значка батареї з'явиться блискавка. Як зрозуміти, що айфон зарядився? Коли процес завершиться, зображення блискавки зникне.
 • Смартфон знаходиться у вимкненому стані. Тут процес проходить дещо інакше. Якщо девайс повністю розряджений, перші 15-20 хвилин він взагалі не подає ніяких ознак функціонування. Користувачам варто знати, що це не поломка - не треба кілька разів намагатися підключити заново кабель зарядки. Після закінчення цього часу на екрані повинно з'явитися зображенні порожній батареї з тонкою червоною смугою внизу, вказує на мінімальний рівень заряду. Якщо при цьому пристрій час від часу моргає, це в межах норми. Після того, як акумулятор повністю наповниться, то зображення стане зеленим.
 • В налаштуваннях «Айфона» є функція відображення рівня заряду в процентному співвідношенні. Якщо вона встановлена, зрозуміти, що айфон заряджений на 100 відсотків можна зрозуміти за відповідним показником. На фото нижче можна побачити, що заряд батареї становить 40 %. Також видно значок блискавки, який вказує на необхідність підключення девайса до мережі.


  Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

  Як зрозуміти, що смартфон заряджається?

  У разі блокування мобільного пристрою, при підключенні до зарядці в центрі екрана з'являється велике зображення акумулятора. Через деякий час при натисканні клавіші «Додому», можна побачити, що зелена частина на значку батареї збільшилася, отже, айфон заряджається. Якщо смартфон повністю розряджений, буває так, що екран спалахує і моментально гасне, відображається порожній акумулятор або USB-кабель, по закінченні якогось часу він, як правило, приводиться в дію. Якщо ж дисплей залишається чорним, навіть через деякий час нічого не відбувається, значить, є несправність в зарядному пристрої або самому гаджеті.
  Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

  Чому не заряджається айфон?

  Причин цьому може бути багато, деякі з них легко усунути самостійно:
 • Lighting порт забруднений. Навіть наявність чохла не здатне вберегти смартфон від забруднення. Носити його в кишені, сумці або недбале ставлення сприяють накопиченню в отворах пилу і сторонніх часток. З часом це призводить до того, що при підключенні кабелю пристрій не заряджається або відбувається це нестабільно. Щоб виправити проблему, необхідно взяти зубочистку і дбайливо без зусиль почистити роз'єм від бруду і пилу. Потім порт продувають і знову вставляють кабель.
 • Неполадки в зарядному пристрої. При тривалому використанні зарядного пристрою воно неминуче виходить з ладу. Для його перевірки девайс підключають до іншого кабелю зарядного, якщо айфон почав заряджатися, вся справа в кабелі. Замінивши його, проблема буде вирішена.
 • Проблема з USB-портом. Багато користувачів звикли заряджати смартфон в автомобілі або на робочому місці прямо з комп'ютера. Якщо пристрій перестав заряджатися таким чином, при цьому заряджається від мережі, значить, проблема пов'язана з USB-портом в машині або ПК. В деяких випадках допомагає установка драйверів.
 • Поломка компонентів айфона. Навіть саме високоякісне пристрій в процесі експлуатації і під впливом часу гірше працює: гріється, швидко розряджається, повільно заряджається та інше. Щоб визначити причину поломки, смартфон необхідно віднести в сервісний центр, зазвичай після заміни тієї чи іншої деталі все приходить в норму.
 • Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

  Чому виникає повідомлення «Немає зарядки» або гаджет не підтримується

  Якщо ви не можете зрозуміти, що айфон з iOS 10 зарядився повністю і бачите спливаюче вікно з повідомленням «Немає зарядки», це вказує на недолік потужності зарядного пристрою або USB-порту для забезпечення зарядки айфона. Комп'ютери з маленькою потужністю не можуть забезпечити повноцінну зарядку смартфона через USB-шнур. Аксесуари, придбані не у офіційного виробника, також часто приводять до цієї проблеми.
  Якщо спроба зарядити пристрій супроводжується повідомленням про те, що гаджет не підтримується, причиною може бути:
 • Поломка порту для зарядного кабелю або його забруднення.
 • Несправність USB-шнура.
 • Не сертифіковане зарядний пристрій.
 • Висновок тут такий: щоб у подальшому уникнути таких ситуацій та інших проблем, що впливають на роботу телефону, необхідно користуватися оригінальними аксесуарами.
  Як зрозуміти, що айфон зарядився повністю?

  Як зрозуміти, що смартфон зарядився?

  Щоб зрозуміти, що айфон з iOS 11 зарядився повністю, потрібно звернути увагу на екран після розблокування гаджета. Після завершення заряджання пристрою на екрані на мить з'явиться повідомлення «Заряд 100 %». Часто користувачі пропускають повідомлення і не знають. Необхідно залишати смартфон підключений до розетки. Щоб не пропустити повідомлення, необхідно встановити відповідні налаштування батареї: показ заряду у відсотковому еквіваленті. В інших випадках на дисплеї з'явиться зображення батарейки зеленого кольору. Так можна зрозуміти, що айфон зарядився. У різних версіях операційної системи iOS повідомлення про завершення заряджання може відрізнятися, але в будь-якому випадку в правому куті екрана відображається наповнений значок акумулятора.

  Популярі новини
  Загрузка...