Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи

239 0 Новини високих технологій

Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль? Точна інструкція для кожного "Айфона" залежить від його конфігурації, коли мова йде про відновлення доступу. За замовчуванням пароль відсутній взагалі. Тим не менш Apple відзначає наступне щодо забутих даних

Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи

Як це працює?

Якщо ви неодноразово вводите неправильний пароль, ваш iPhone буде відключений на більш тривалий проміжок часу, перш ніж ви зможете повторити спробу. Після дуже багатьох невдалих спроб ви не зможете повторити їх, поки не підключіть смартфон до комп'ютера, з яким ви в останній раз синхронізували його (якщо він був підключений до нього раніше). Як розблоковувати iPhone 5s, якщо забув пароль? Ви можете настроїти пристрій таким чином, щоб воно саме стирало всю інформацію після десяти послідовних спроб введення невірного пароля. Ця настройка за замовчуванням відключена. Її можна активувати, натиснувши "загальні Налаштування" - "Блокування пароля".


Що потягне за собою процедура відновлення?

Як розблокувати iPhone 5 якщо забув пароль? Якщо ви не можете згадати пароль, вам потрібно буде відновити пристрій за допомогою комп'ютера, з яким ви в останній раз синхронізували його (або iCloud). Це дозволяє скинути код і виконати повторну синхронізацію даних з пристрою (або відновити з резервної копії). Якщо ви відновите інформацію на іншому комп'ютері, до якого ніколи не підключався це пристрій, ви зможете розблокувати його для використання і скинути пароль, але ваші дані не будуть присутні на ньому.
Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи
Також зверніть увагу, що представники Apple не можуть розблокувати iPhone для вас без відновлення смартфона. Процес відновлення зітре всі з його пам'яті.

Як розблокувати пристрій

Як розблоковувати iPhone 6 якщо забув пароль? Якщо ви забули код доступу на вашому "Айфоне", вам доведеться відновити пристрій. Якщо ви це зробите, на нього будуть видалені всі ваші дані (пісні, фотографії, відео, програми тощо) Для цього використовуйте наступні інструкції. Переконайтеся, що ви зробили резервну копію вмісту з вашого iPhone, перш ніж відновлювати його.


Якщо iPhone попередньо синхронізований з Mac або ПК

Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль? Якщо ви раніше синхронізували ваш девайс з iTunes на комп'ютері Mac або Windows, ви можете створювати резервні копії останніх доповнень до вашого смартфону, підключивши його до того ж ПК або ноутбука, який ви використовували раніше, без необхідності введення пароля. Після резервного копіювання вам просто потрібно відновити ваш iPhone і перенести резервну копію на нього за допомогою iTunes.

Що для цього потрібно зробити?

Як розблокувати телефон iPhone, якщо забув пароль? Офіційні інструкції Apple по відновленню iPhone за допомогою iTunes виглядають так:
 • Підключіть ваш iPhone до комп'ютера (який ви раніше використовували для синхронізації пристрою).
 • У iTunes виберіть "Айфон" в списку "Пристрої", потім знайдіть "Зведення" верхній частині екрана.
 • Якщо iTunes не синхронізує ваш iPhone автоматично, зробіть це вручну (і підтвердьте, що синхронізація та резервне копіювання були успішними).
 • Натисніть на "Перевірити наявність оновлень". "Айтюнс" повідомляє, є більш нова версія програмного забезпечення для "Айфона".
 • Натисніть "Відновити". Дотримуйтесь інструкцій на екрані для завершення процесу відновлення. При цьому рекомендується процесі повторно зробити резервну копію iPhone при появі відповідного запиту.
 • Коли iOS Setup Assistant попросить налаштувати ваш "Айфон", виберіть "Відновити з резервної копії iTunes".
 • Виберіть ваш пристрій в "Айтюнс" і знайдіть останню резервну копію вашого пристрою.
 • Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи
  Після цього процесу ваш iPhone повинен бути відновлений за інформацією з його останньої резервної копії, але на ньому більше не буде активований пароль. Після цього ретельно подумайте, перш ніж встановлювати інший пароль або знову використовувати цю функцію.

  Резервне копіювання iPhone з допомогою iCloud

  Як розблоковувати iPhone 4s, якщо забув пароль і підключення до "Айтюнс" не було? Apple пояснює, що якщо у вас включена функція "Знайти мій iPhone", то ви можете використовувати віддалене стирання, щоб видалити вміст вашого пристрою. Аналогічно, якщо ви використовували iCloud для резервного копіювання, ви можете відновити останню резервну копію, щоб скинути код доступу після видалення пристрою. Керівництво від виробника окремо пояснює простий процес для iCloud, що дозволяє стерти iPhone. Це головним чином призначене для телефону, який був втрачений або вкрадений, але цю інструкцію можна використовувати і при забутий пароль.
  Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи

  Як відбувається такий процес відновлення?

  Як розблоковувати iPhone 6s, якщо забув пароль і використовується iCloud? Це робиться так:
 • Увійдіть в iCloud під своїм Apple ID (тим, який ви використовуєте з "Айклауд"), потім натисніть "Знайти мій iPhone".
 • Натисніть "Всі пристрої", потім виберіть "Айфон", який хочете стерти.
 • В інформаційному вікні виберіть пункт "Стерти iPhone".
 • Введіть свій пароль Apple ID для підтвердження. Якщо на пристрої, який ви перете, встановлена iOS 7 або більш пізня версія, введіть номер телефону і отримаєте повідомлення з підтвердженням. Це призначено для відображення будь-якого, хто знайшов ваш iPhone, якщо він втрачений або вкрадений. Щоб просто стерти iPhone, в цьому немає необхідності.
 • Тепер ви можете відновити інформацію на пристрої за допомогою iCloud Backup (якщо резервне копіювання було включено ще до того, як ви його видалили). Точно так само, як і у разі з процесом відновлення в iTunes, ваш iPhone повинен бути відновлений через iCloud з інформацією з його останньої резервної копії. При цьому смартфон вже не буде мати включений пароль.

  Якщо iPhone ніколи не синхронізувався і не копіювався

  Як розблоковувати iPhone, якщо забули пароль, якщо ви ніколи не синхронізували девайс з iTunes на комп'ютері або не виконували резервне копіювання за допомогою iCloud? Єдиний варіант - відновити телефон як новий, що призведе до видалення всієї вашої особистої інформації. Код доступу, який може бути отриманий ким-небудь стороннім, не принесе особливої користі, тому він призначений для цілей безпеки.

  Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи
  Якщо ви опинитеся в такій ситуації, постарайтеся не панікувати і не поспішайте. Просто заспокойтеся і зачекайте деякий час, не замислюючись про цю проблему. Трохи відпочивши, ви можете згадати забуті дані. Якщо ж згадати все одно не вдається, візьміть iPhone в руки і в ідеалі відвідайте місце, в якому ви багато разів вводили пароль. Якщо це не варіант, спробуйте пройтися в тому напрямку, в якому ви ходили, коли успішно вводили свій пароль раніше. Введіть дані без особливих зусиль, не зациклюючись на букви або цифри, а замість цього постарайтеся "відчути" їх. Можливо, вам вдасться активувати "м'язову пам'ять" руху, яку ви використовували раніше для введення коду. Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль і якщо нічого з цього не працює? На жаль, вам доведеться почати все спочатку, як ніби ви тільки що придбали новий iPhone. Якщо ви ним користувалися протягом всього лише декількох днів, ви не втратите багато даних. Користувачі, як правило, найчастіше забувають пароль нового пристрою.
  Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи
  Якщо ви нещодавно встановили пароль на iPhone з великою кількістю особистої інформації, який не синхронізувався з допомогою iTunes або з якого не була створена резервна копія з допомогою iCloud, і ця інформація дійсно важлива для вас, ви можете подумати про покупку нового смартфона без відновлення старого. Може статися так, що ви зможете згадати пароль в майбутньому.
  Тим не менш наступного разу або не використовуйте пароль, а замість цього застосуйте Touch ID з включеною ідентифікацією відбитків пальців на iPhone 5s, або обов'язково синхронізуйте свій iPhone до iTunes і/або iCloud.

  Після того, як ви скинете" свій iPhone

  Незалежно від того, яку з цих опцій ви використовуєте, ви отримаєте iPhone, який був у тому ж стані, в якому ви дістали його з коробки. У вас є три варіанти для вашого наступного кроку:
 • Настроювання iPhone з нуля: виберіть цей варіант, якщо ви хочете почати все заново на вашому пристрої і не хочете відновлювати будь-які дані (або у вас не зберігалося нічого важливого).
 • Відновлення з резервної копії. Краще всього, якщо у вас є резервна копія ваших даних в iTunes або iCloud і ви хочете повернути її на свій телефон. Вище представлена інструкція для цього дії.
 • Повторна завантаження контенту. Навіть якщо у вас немає резервної копії, практично все, що ви купили в магазинах iTunes, App і iBooks, можна повторно завантажити на ваш пристрій. Дізнайтеся, як повторно завантажити цей контент, звернувшись в підтримку потрібного сервісу.
 • Як розблоковувати iPhone, якщо забув пароль: дієві способи

  А як щодо пароля обмеження контенту?

  Існує ще один вид пароля, який ви можете мати на своєму пристрої iOS: код, який захищає вміст. Цей код доступу дозволяє власникам або ІТ-адміністраторам блокувати певні програми або функції і не дозволяє тим, хто не знає пароля, змінювати ці параметри. Як розблоковувати iPhone X, якщо забув пароль, коли ви батько або адміністратор? У цьому випадку будуть працювати згадані раніше варіанти видалення даних і відновлення з резервної копії. Якщо ви не хочете цього робити, вам потрібна програма iPhone Backup Extractor (вона доступна як для Mac і Windows). У процесі її використання, ви будете змушені переглядати багато файлів, які можуть здатися складними або неприємними, але це не повинно бути занадто складним для звичайного користувача.

  Заключне слово

  Щодо корисна функція пароля в iPhone хороша для безпеки, але погана, якщо ви забудете його. Не дозволяйте забутого кодом доступу заважати вам використовувати її в майбутньому, оскільки це дуже важливо для захисту даних. Просто переконайтеся, що наступного разу ви будете використовувати пароль, який буде легше запам'ятати (але не занадто легко вгадати!).

  Популярі новини
  Загрузка...