Як вставити сімку в "Самсунг", "Леново", "Хуавей" та інші популярні брендові смартфони, не наживши при цьому неприємностей

235 0 Новини високих технологій

Купуючи новий смартфон, далеко не кожен покупець просить продавця продемонструвати основні властивості пристрою і розповісти про тонкощі використання обраного телефону. А даремно. Першою трудністю, з якою може зіткнутися новоспечений власник сучасного і «нашпигованого» функціями смартфона в самому початку користування – це відсутність знання, як вставити сімку в "Самсунг", якщо до цього у нього була, приміром, кнопкова "Нокія".

Як вставити сімку в "Самсунг", "Леново", "Хуавей" та інші популярні брендові смартфони, не наживши при цьому неприємностей
Щоб не створювати собі зайвих проблем, потрібно заздалегідь дізнатися кілька тонкощів, які стосуються сім-карт.

Корисний рада: вставляємо до покупки

Без сімки не вдасться перевірити мікрофон і розмовний динамік, а заодно і якість зв'язку при розмові. Роботу саме цих функцій найкраще перевірити ще до моменти оплати новенького телефону. Адже після того, як пробитий чек і щасливий покупець залишив територію магазину, повернути апарат без проведення експертизи або ремонту вже не вийде.


Вставити сім-карту в телефон не так складно, і абсолютна більшість власників справляються з цим завданням без сторонньої допомоги. Але деякі труднощі все ж трапляються. Як правило, проблем виникає лише два питання, що стосуються слоти, або проблеми з розмірами сімки.
Як вставити сімку в "Самсунг", "Леново", "Хуавей" та інші популярні брендові смартфони, не наживши при цьому неприємностей

Подвійний слот

Зустрічається в основному в останніх більш потужних моделях. Наприклад, у флагманах "Леново", "Хуавей" і "Самсунг Галаксі". Як вставити сімку в подвійний слот?
 • Потрібно обов'язково звернути увагу на маркування виробника. Як правило, вона знаходиться на самому слоті. Сім-карта в такому роз'ємі повинна строго відповідати формату і розміру, інакше проблеми практично неминучі.
 • Побачити маркування слота можна тільки витягнувши деталь з корпусу спеціальною шпилькою, яка йде в комплекті. Не рекомендується намагатися використовувати підручні засоби для цього маленького отвору – занадто велика ймовірність залишити подряпини на корпусі апарату.
 • Потрібний отвір підписано Nano-sim, рідше – Micro-sim. Важливо! Не плутати з MicroSD! Це місце призначене для установки карти пам'яті.
 • Як вставити сімку в "Самсунг", "Леново", "Хуавей" та інші популярні брендові смартфони, не наживши при цьому неприємностей

  Розмір sim

  На даний момент зустрічається три формату сімок: міні, мікро-і нано. Практично всі виробники смартфонів вже відмовилися від формату міні, замінивши їх більш компактними варіантами.


 • Важливо упевнитися, що формат сім-карти відповідає формату слота! Інакше можна пошкодити і її, і деякі деталі смартфона.
 • Якщо сімка більше слоти, то вставити її просто не вийде. Доведеться звернутися до оператора за заміною карти. Самостійно обрізати її не рекомендується, занадто велика ймовірність помилитися і зіпсувати сімку.
 • Якщо ж ситуація зворотна, то можна придбати комплект адаптерів або, знову ж таки, замінити в абонентському відділі стільникового оператора. Можна спробувати вставити сім, навіть якщо вона меншого розміру, якщо роз'єм в апарата повністю відкритий для огляду і знаходиться на задній стороні смартфона. У такому випадку потрібно підняти затискач слоти, прикласти мікросхему чіпа до контактів апарату, і акуратно зачинивши верхнім затиском, таким чином вставити сімку. Як "Самсунг", так і "Леново", "Флай" та інших апаратах, які мають розбірний корпус, такий трюк цілком припустимо.
 • Несподіваний порада наостанок: читаємо інструкцію

  Так. Саме так. Банально, правда? Історія показує, що це досі один з найбільш дієвих способів уникнути неприємностей з будь-якими пристроями.

  Популярі новини
  Загрузка...