Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки

129 0 Новини високих технологій

Алкотестер являє собою спеціальний прилад, який використовується для визначення рівня алкоголю в організмі людини. Виробники пропонують безліч моделей різного рівня, які відрізняються точністю вимірювань, якістю і ціною.

Загальна характеристика

Країна-виробник алкотестера Drivesafe - Канада. На території Росії використання алкотестера дозволено з 2006 року. Відмінною особливістю приладу є економічність, точність і зручність використання.
Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки
Пристрій поставляється з кейсом, 5 мундштуками, 2 батарейками і інструкцією. Алкотестер Drivesafe давно стоїть на озброєнні в інспекторів ДАІ, а також активно використовується на транспортних підприємствах і в медичних установах.


Особливості приладу

Пристрій володіє компактним розміром, тому його легко можна покласти в сумку або бардачок. Багато власники оцінили зручність використання і високу швидкість вимірювання. Алкотестер знаходиться в середньому ціновому сегменті, оскільки його вартість починається з 17000 рублів. В даній ціновій категорії пристрій вважається достатньо надійним і точним. Воно має вбудований електрохімічний датчик, а інтервал показань становить 0-999 проміле.
Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки
Гарантійний термін використання становить 1 рік. Алкотестер Drivesafe має 3-розрядний цифровий дисплей, який відображає той або інший колір, в залежності від ступеня сп'яніння. Пристрій можна використовувати в умовах обмеженої видимості, а також у нічний час.

Як користуватися

Даний прилад рекомендується використовувати в тому випадку, якщо прийом спиртного або їжі стався за півгодини до проведення перевірки. До проведення першого тестування пристрій здійснює налаштування протягом 30 секунд. Приладом досить просто користуватися, оскільки його застосування не вимагає особливих знань і навичок. Користувачеві досить включити пристрій і почекати закінчення підготовки. Потім потрібно протягом декількох секунд подути в мундштук. Успішна перевірка супроводжується звуковим сигналом. Через 10 секунд на пристрої з'явиться результат відобразиться відповідний колір. В залежності від кількості алкоголю в крові дисплей придбає зелену, жовту або червону підсвітку.


Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки
Зелений колір означає, що кількість алкоголю не перевищує норму. Жовтий колір означає, що чоловік вживав алкоголь і показник проміле трохи перевищує норму. Відображення червоного кольору свідчить про великий концентрації алкоголю в крові. Процес тестування не займає більше 1 хвилини, а через 45 секунд пристрій автоматично вимкнеться. Багато користувачі відзначають зручність застосування даного приладу. Якщо власник не впевнений у результатах показання, можна повторити процедуру заново.

Специфіка пристрою

Алкотестер Drivesafe дуже ергономічний, а управління приладом здійснюється за допомогою однієї кнопки. Спеціальний електрохімічний датчик забезпечує робочу здатність пристрою. Прилад містить спеціальний реагент, який реагує на молекули етилового спирту. Виникає імпульс електричного струму пропорційна кількості молекул етанолу, які беруть участь у реакції.
Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки
Результати тестування відображаються на трехрозрядному цифровому дисплеї. Виробник заклав деякі значення похибки, які можливі при видаються результаті. Фахівці рекомендують проводити перевірку і калібрування алкотестера Drivesafe раз в рік.

Переваги алкотестера

Алкотестер Drivesafe можна застосовувати для індивідуальних і офіційних перевірок. До основних переваг приладу можна віднести:
 • швидке відображення результату в наочному вигляді;
 • наявність підсвічування;
 • низьку похибку;
 • електрохімічний датчик;
 • отримання точного результату незалежно від температурних коливань;
 • відсутність збоїв у роботі;
 • широкий спектр налаштувань;
 • простий догляд, оскільки прилад не потребує частої калібрування;
 • автовимкнення;
 • наявність індикатора заряду;
 • Алкотестер Drivesafe відрізняється чудовою якістю і безперебійною роботою. Крім цього, пристрій отримує позитивні відгуки від користувачів. Прилад внесений до реєстру Моз РФ вимірювальних пристроїв Держстандарту і має сертифікат відповідності. У зв'язку з цим алкотестер може використовуватися в цілях проведення офіційних перевірок ступеня сп'яніння.

  Думка громадськості

  Сформувати об'єктивну думку з приводу даного приладу допоможуть відгуки реальних користувачів. Багато відзначають точність вимірювання і можливість використовувати прилад для офіційного медобстеження. Користувачі високо оцінили наочність приладу, оскільки алкотестер виділяє результат відповідним кольором, який можна легко ідентифікувати за будь-яких погодних умовах. Відгуки містять інформацію про те, що даний пристрій дозволяє виробити близько 1000 тестів на одному циклі двох батарейок АА.
  Алкотестер Drivesafe: технічні характеристики, інструкція та відгуки
  Користувачі розповідають про те, що штатний адаптер в автомобілі, забезпечує якісне харчування і повноцінну роботу алкотестера Drivesafe. Відгуки стверджують, що у вимірах виключена похибка, оскільки прилад має чітко визначений інтервал калібрування та повірки. Користувачі розповідають про те, що алкотестер Drivesafe обладнаний особливою системою "антиобман". Тому якщо інтенсивність вдиху недостатньо сильна, прилад подає характерний звуковий сигнал. Користувачі відзначають, що прилад не можна залишати включеним під час руху автомобіля. Відгуки містять інформацію про те, що періодичність обслуговування даного пристрою не залежить від частоти використання алкотестера. Тому якщо виникли сумніви щодо правильності показань приладу, рекомендується провести позачергову коригування роботи в спеціалізованому сервісному центрі.

  Короткий висновок

  Алкотестер Drivesafe являє собою ефективний засіб, який дозволяє провести кількісну оцінку вмісту алкоголю в крові. Прилад рекомендується використовувати для самоконтролю власників транспортних засобів. Користувачам важливо знати про те, що шкала проградуйована в проміле. Алкотестер Drivesafe працює зі спеціальними пластиковими мундштуками. Вони використовуються для вдиху. Таким чином, алкотестер Drivesafe являє собою ефективне і сучасне обладнання, яке відповідає своїй ціні і позитивних відгуків.

  Популярі новини
  Загрузка...