Як перезавантажити Apple Watch: докладна інструкція

159 0 Новини високих технологій

Apple користуються неймовірною популярністю у всьому світі. Розумний гаджет здатний виконувати практично будь-які функції, достатньо лише встановити з'єднання з телефоном. Мало хто знає, що годинник може працювати навіть без смартфона. Незалежно від того, чи встановлено з'єднання з айфоном чи ні, годинник завжди будуть відображати час, погоду, час заходу і сходу сонця, і багато іншого. Крім того, для музичних файлів у пристрої виділено два гігабайти пам'яті. Також можна переглядати фотографії, стежити за своєю фізичною активністю. Пристрій має багатий функціонал. Але зрідка бувають випадки, коли годинник зависають через колосальне навантаження. Як перезавантажити Apple Watch? Детальніше про це далі.


Як перезавантажити Apple Watch: докладна інструкція

З чого складаються годинник

На годиннику знаходяться дві кнопки. Натискуючи на них, можна повністю контролювати роботу гаджета. Клавіші виконують ті ж функції, що і клавіші на айфоні: кнопка збоку - кнопка живлення, а коліщатко Digital Crown - аналог клавіші "Додому" на смартфоні. Перед починаючими користувачами часто постає питання, як перезавантажити Apple Watch? Зробити це легко, потрібно лише правильно виконувати всі дії.

Перезавантаження годин

Зазвичай для відновлення робочого стану пристрою достатньо поставити його на режим очікування. Після того, як екран розблокується, годинник повернуться до життя. Управління здійснюється з допомогою клавіш, жестів, сенсора. Ось ті способи, за допомогою яких можна розблокувати гаджет:
 • Натиснути на кнопку включення.
 • Здійснити жест «перегляд часу».
 • Доторкнутися до дисплея.
 • Якщо годинник так і не долучилися, підключіть їх до джерела живлення. Іноді пристрій зависає повністю і не реагує ні на які торкання. У цьому випадку можна піти трьома шляхами:
 • Відключити годинник звичайним способом.
 • Примусово перезавантажити їх.
 • Повернути пристрій до заводських налаштувань.
 • Дуже важливо пам'ятати, що примусова перезавантаження може зіпсувати годинник або вони будуть працювати неправильно. Вдаватися до цього методу перезапуску рекомендується тільки тоді, коли всі інші способи не дали результату.


  Як перезавантажити Apple Watch: докладна інструкція

  Звичайний спосіб перезавантаження

  Якщо Apple Watch зависли, як перезавантажити їх? Для початку спробуйте вимкнути пристрій, як зазвичай. Необхідно утримувати кнопку живлення протягом кількох секунд до появи команди "Вимикання" і емблеми із зображенням яблука. Включається пристрій за тією ж схемою, слід затиснути клавішу живлення.

  Примусова перезавантаження

  Коли гаджет завис і не відповідає ні на які дії, допомогти може тільки примусова перезавантаження. Як примусово перезавантажити Apple Watch? Необхідно одночасно натиснути Digital Crown і кнопку живлення. Не відпускаючи пальців, почекайте деякий час до повного завершення роботи (до тих пір, поки не з'явиться значок яблука). Після цієї кнопки можна відпускати.
  Як перезавантажити Apple Watch: докладна інструкція

  Висновок

  Тепер вам повинно бути зрозуміло, як перезавантажити Apple Watch. Необхідно діяти згідно вище зазначеної інструкції. Тільки тоді перезавантаження пройде успішно, і годинник повернуться в звичний робочий режим. От три основні правила, з якими слід ознайомитися ще до проведення перезавантаження годин. Під час підзарядки годин перезапустити їх не вийде. Тому перед тим, як перезавантажити Apple Watch, необхідно вимкнути гаджет від джерела живлення. Коли оновлюється операційна система годин, перезавантаження заборонена, це може стати причиною виходу годин з ладу. Почекайте, коли система закінчить процес оновлення, і тільки після цього приступайте до перезавантаження. Примусова перезавантаження призначена лише для форс-мажорних ситуацій. Якщо є можливість перезапустити годинник стандартним способом, про примусове краще забути. У системі будь-якого сучасного гаджета можуть траплятися помилки, це нормально. Важливо вміти правильно їх усунути.

  Популярі новини
  Загрузка...