Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?

302 0 Новини високих технологій

Напевно кожен активний користувач інтернету помічав, що в оглядах на Youtube або в статтях про мобільних пристроях наводяться дані "Антуту" (AnTuTu). Іноді здається, що вони є чи не ключовим моментом при покупці апарату. Що таке "Антуту" і чим може знадобитися програма? Про це піде мова в статті.

Що таке "Антуту"?

В кожному мобільному пристрої, будь то телефон або планшет, існує безліч складових, які впливають на його продуктивність, допустиме навантаження на процесор, можливість вирішувати кілька завдань одночасно і так далі. Коротко кажучи, AnTuTu — це спеціальна програма для проведення аналізу і тестування вашого смартфона. Творцями даної програми є китайські підприємці. Додаток має велику популярність, адже після аналізу технічних характеристик апарату вашому смартфону буде присвоєна певна оцінка, завдяки якій можна порівняти його з сучасними флагманами. Більше того, результат тестування підкаже, наскільки "швидким" буде пристрій у програванні 2D - і 3D-графіки. Працездатність оперативної пам'яті, запас продуктивності девайса на наступні роки — саме це допоможе визначити, чи варто купувати його.


Що таке "Антуту" для Android

Цей додаток працює на всіх сучасних операційних системах: Android, Windows, iOS. Для пристроїв з OS Android необхідно завантажити AnTuTu в магазині ігор і додатків Google Play.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
Після запуску користувачеві будуть запропоновані тести смартфона на вибір: аналіз екрану, швидкість роботи браузера або імітування "стресовій ситуації при величезному навантаженні. Також можна подивитися рейтинг інших пристроїв.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
А для проведення повноцінного тестування свого смартфона програма запропонує завантажити AnTuTu 3DBench. За час проведення аналізу буде дана максимальне навантаження на «залізо» апарату.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
Програма імітує найбільш жорсткі можливі сценарії під час експлуатації девайса. Такий навантаження нелегко домогтися навіть під час запуску декількох ігор і програм одночасно.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
Як видно на фотографії вище, під час тесту додаток буде запускати ролики і картинки високої якості для аналізу роботи процесора, графічного прискорювача і оперативної пам'яті.

Результати тестування

Після аналізу програма покаже, скільки балів "запрацювало" ваше пристрій і кількість інших девайсів, яких вдалося обійти за результатами тесту.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
Якщо після проведення тестування ваш девайс отримав оцінку приблизно від 100 до 140 тисяч, значить він є представником смартфонів середнього сегмента: пристрій зможе виконувати всі стандартні задачі, запускати більшість ігор на середніх і високих налаштуваннях і володіти багатозадачністю в режимі двох вікон. Якщо приблизно 70-100 тисяч балів, значить, телефон бюджетного варіанту. Він не зможе запускати більшість сучасних ігор, враховуючи зростаючі вимоги до нових додатків, його продуктивності вистачить на рік або два. Якщо після проведення тесту ви побачите оцінку від 140000 до 200000 значить, у вас топовий смартфон, який може переглядати та записувати 4K-відео, а також запускати всі ігри з урахуванням максимальних налаштувань графіки.

Висновок

Отже, ми розглянули, що таке "Антуту" і як використовувати цю програму. Додаток дозволяє побачити межа можливостей пристрою і його реальний рівень продуктивності. У програмі вказана версія Bluetooth і OpenGL досліджуваного апарату, наявність або відсутність датчиків освітленості і наближення, температура акумулятора і багато іншого.
Що таке "Антуту", чим корисний додаток і як ним користуватися?
Як видно, додаток дуже корисно як для тих, хто в пошуках нового смартфона, так і для тих, хто хоче протестувати вже наявний. AnTuTu вкаже потужність процесора і рівень продуктивності. На підставі цих даних користувач зможе не помилитися при покупці.

Популярі новини
Загрузка...