Телефонний код якого міста 351?

358 0 Новини високих технологій

Номер телефону абонента Росії має 10 цифр. Перші три - це код регіону, інші сім - номер абонента телефонної мережі. Він може складатися і менш ніж з семи цифр, якщо телефонна мережа обслуговує невелику кількість абонентів. Щоб дізнатися код якого міста - 351 - відобразився в номері вхідного дзвінка, слід відкрити телефонний довідник. Якщо формат номера +7(351)-***-**-**, значить, дзвонять з Челябінська, телефонний код цього регіону - 351.

Як правильно набрати номер для дзвінка в Челябінськ?

Телефонний код якого міста 351?
Челябінська присвоєно код міста 351. Якого формату номер потрібно набрати для виклику абонента з цього регіону? Їх три варіанти, в залежності від того, звідки здійснюється дзвінок:
 • Щоб зателефонувати в Челябінськ з Росії з мобільного або стаціонарного телефону слід набрати: +7(351)-номер абонента.
 • З республіки Білорусь та Казахстану в Челябінськ: 8-гудок-(351) - номер абонента.
 • З інших країн в Челябінськ: 007-(351)-номер абонента.
 • Навіщо набирати вісімку за дзвінок зі стаціонарного телефону?

  Телефонний код якого міста 351?
  Використання стаціонарних телефонів йде в минуле, зараз найбільш затребуваним видом зв'язку є мобільний. Але все одно не буде зайвим знати, як правильно набирати номер на стаціонарному телефоні. Щоб зателефонувати в інше місто, перш за все необхідно дізнатися, код якого міста потрібно набрати.


  Щоб зателефонувати по межгороду на території Росії, необхідно перед набором повного номера натиснути 8 - це код міжміського зв'язку. З урахуванням вісімки цифр в наборі має бути 11. Формат номеру буде такою: 8-(код міста)-(сім цифр телефонного номера). Отже, ми з'ясували код якого міста 351 - це Челябінськ. Але поверхневий пошук в мережі може дати інші варіанти відповіді. Справа в тому, що міжнародний код Португалії теж 351 тільки формат номера зовсім інший. Щоб зателефонувати в Португалію необхідно набрати наступну комбінацію: 8(гудок)10-351-(код міста)-(номер абонента). Міжнародний номер телефону легко відрізнити від російського. Побачивши довгу комбінацію цифр, що включає код міста 351 з якого номеру б не дзвонили, порахуйте кількість цифр. Якщо їх більше 11 значить, міжнародний дзвінок. Для користувачів мобільного зв'язку дзвінок може бути платним, подробиці можна дізнатися у оператора своєї мережі.

  Популярі новини
  Загрузка...