Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки

454 0 Новини високих технологій

Що робити в ситуаціях, коли постійно телефонують рекламщики або неприємні вам люди? Правильним вибором буде внести цих персон у чорний список. Але далеко не кожен володар "яблучного" гаджета знає, де в айфоні подивитися заблоковані номери, більше того, не вміє користуватися цією функцією. У статті ми розглянемо, як заблокувати надокучливого абонента, подивитися список заблокованих і багато іншого.

Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки

Як заблокувати людини, який знаходиться у списку контактів

Відправити в чорний список будь-який номер з телефонної книги дуже просто. Потрібно відкрити меню "Телефон", а потім пройти в розділ "Контакти". Знайдіть у списку людину, якого ви хочете заблокувати, натисніть на її ім'я. Внизу картки абонента буде пункт "Заблокувати абонента". Залишається лише натиснути на цю кнопку для підтвердження дій. З цього моменту заблокований контакт не зможе ні дзвонити, ні відправляти СМС-повідомлення: вони просто не будуть доходити до вас. Навіть використовуючи додаток Face Time, абонент з чорного списку не добереться до вас.


Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки
Слід зазначити, що відкривати список контактів необхідно через "Телефон", так як якщо заходити в "Контакти", то там не буде опції "Заблокувати абонента".

Відправляємо в чорний список айфона невідомі номери

Майже щодня нам надзвонюють співробітники страхових компаній, банків, рекламних агентств. Вони настирні і їм властиво дзвонити з різних телефонних номерів. Для того щоб додати їх у список заблокованих, зовсім необов'язково зберігати в телефонну книгу. Блокувати можна навіть незнайомі номери. У меню "Телефон" зайдіть в "Нещодавні". Відшукайте в списку номер, з якого вас періодично турбують, натисніть на значок з латинською буквою i. Повинна з'явиться кнопка "Заблокувати абонента". Підтвердіть блокування. Цей спосіб не позбавить від проблеми повністю, адже у людей, працюючих у сфері послуг кілька телефонів, і вони щоразу можуть міняти номер.


Блокуємо номери з СМС-повідомлень

Позбутися від спаму в повідомленнях теж нескладно. Опція блокування знаходиться безпосередньо в меню "Повідомлення". Для початку зайдіть в "Повідомлення", а потім відкрийте діалог з номером, з якого розсилався спам і інше сміття. Виберіть "Контакт" вгорі дисплея. З'явиться все той же значок з латинською буквою i. Після цього в меню знайдіть "Заблокувати абонента". Після підтвердження контакт буде переміщений в список заблокованих.
Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки

Як на айфоні подивитися заблоковані номери

Якщо хтось з ваших друзів цікавиться, чому до вас додзвонитися нереально, можливо, ви помилково заблокували його номер. Розберемося, як подивитися список заблокованих номерів в айфоні. В налаштуваннях вашого смартфона зайдіть в розділ "Телефон". У меню "Виклики" натисніть на підрозділ "Заблоковані". Перед вами постануть всі контакти, які раніше були надіслані в бан. Ви можете поповнити список небажаних номерів, просто клацніть на "Додати новий". Якщо ж ви плануєте перемістити той чи інший номер назад в "Білий список", натисніть на пункт "Правка", а після цього на червоний кружок близько потрібного абонента. Потім натисніть на "Розблокувати". Розблокувати і подивитися заблоковані номери на айфоні, як бачите, дуже просто. Після цього ви знову будете на зв'язку зі своїми близькими та знайомими.
У багатьох виникає питання про те ,як подивитися заблоковані номери на "Айфон-5". Якої моделі смартфон, не має великого значення, важливо, щоб встановлена операційна система була не нижче iOS 7. В іншому випадку залишається лише користуватися платними програмами. На щастя, всі нові айфони мають вбудовану функцію блокування контактів, тому не доведеться ламати голову щодо того, де завантажити допоміжний софт. Тепер ви знаєте, як на айфоні подивитися заблоковані номери, незалежно від версії смартфона.
Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки

Режим "Не турбувати"

Якщо ви дуже зайняті на роботі і не бажаєте, щоб вам дзвонили сторонні особи, можна встановити режим, який не пропустить ні дзвінки та повідомлення. Вам зможуть дзвонити і писати лише ті, кого ви помістили в "Білий список".
Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки
Режим "Не турбувати" встановлюється у налаштуваннях айфона. Можна регулювати час, протягом якого буде активний режим. Коли ви у графі "Допуск викликів" вибираєте "Ні від кого", то заблокуються абсолютно всі номери. Якщо ж натиснути на "Від обраних", з вами зможуть зв'язуватися люди з вашого "Білого списку". Як додати потрібну персону в "Білий список"? Розшукайте в "Контактах" номер людину, з якою бажаєте завжди бути на зв'язку. Відкрийте його картку, потім клацніть на "Додати у вибране". Потім в "Допуск викликів" у меню "Не турбувати" встановіть галочку поруч із "Від обраних". Після виконаних маніпуляцій з вами на зв'язку будуть тільки ті, з ким вам треба спілкуватися.
Як на айфоні подивитися заблоковані номери: редагуємо чорний і білий списки

Висновок

Формувати чорний і білий список в айфоні можна без використання платних додатків. Хоча творці сторонніх програм і пропонують власникам "яблучних" гаджетів розширені можливості, для щоденного користування вбудованих опцій смартфона більш ніж достатньо. Подивитися заблоковані номери на айфоні як відомо, можна вищевказаним способом в "Налаштуваннях" і нічого для цього не доведеться скачувати. До того ж, навіть платний софт не здатний уберегти від телефонних спамерів і шахраїв, адже вони можуть здійснювати дзвінки через антивизначник. У цьому випадку "Чорний список" не допоможе.

Популярі новини
Загрузка...