Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі

90 0 Новини високих технологій

Трохи раніше створенням сайтів займалися лише професійні програмісти і верстальники. Пізніше, з появою спеціальних оболонок – CMS–систем керування вмістом, з цим завданням міг впорається будь-який новачок у цій справі. Останнім зовсім необов'язково вивчати мови програмування і розбиратися з версткою. Досить підібрати шаблон і заповнити його контентом. Аналогічна ситуація відбувається і з платформою Android. Кілька років тому створити нормально функціонуючий софт для мобільних пристроїв було під силу тільки підкованому в мовах програмування фахівця. Сьогодні ж цю роль на себе взяли конструктори додатків для Android. Вони значною мірою полегшує весь процес верстки і не вимагають від користувача якихось специфічних знань. Достатньо, щоб нім, що називається, був в темі, і мав мінімальну теоретичну базу в цій галузі. Ну і знання англійської мови тут явно не будуть зайвими, бо добра половина софту не має російськомовної локалізації.


Подібних конструкторів для створення додатків на Android в Мережі досить багато. І якщо просунуті користувачі ще хоч якось орієнтуються у всьому цьому різноманітті, то новачки просто розводять руками і не знають на який софт звернути увагу. Ми ж спробуємо розібратися в цьому питанні і позначимо кращі конструктори додатків для Android, які відзначилися своєю якісної складової, ефективністю роботи і доступністю для рядових користувачів. Всі нижчеописані платформи можна знайти на офіційних ресурсах розробників, так що проблем з тестуванням виникнути не повинно.

Труднощі вибору

Для початку варто визначитися з критичними нюансами, які необхідно взяти до уваги, перед тим як вибрати конструктор додатків для Android. Добра половина подібного ЗА пропонує створення двох різновидів софта – HTML5 і нативне.


Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
У першому випадку ми маємо додаток адаптоване під якусь конкретну версію веб-сайту. Тобто на виході виходить додатковий софт, прикладений до головного сайту. Такі конструктори додатків для Android найменш популярні, але все ж користуються попитом у верстальників і програмістів. Яскравим прикладом тут буде сервіс «Ютуб» з масою «прив'язаного» до нього супутнього софту.

Нативні конструктори

Нативні або по-іншому незалежні від сайту конструктори користуються помітно більшою популярністю. Для подібних додатків не потрібен браузер або якісь керуючі веб-ресурси. Нативний софт володіє явною перевагою перед іншим. Одне з таких – це розсилка push-повідомлень, які користувачі вкрай рідко деактивують. В якості ложки дьогтю тут виступає вартість продукту. Якщо HTML5-конструктор додатків для Android і iOS обійдеться в середньому в 1000 рублів (місячне обслуговування), то за нативний рядовий варіант доведеться заплатити як мінімум тисячі дві-три. Розробники зумовлюють подібні витрати реєстрацією продукту в «Гугл Плее» і App Store.

Кращі конструктори

Далі розглянемо конкретних представників даного сегмента. Відразу варто уточнити, що конструктори додатків Android на ПК, тобто локальні, зустрічаються вкрай рідко. Працюють вони в основному в своєму середовищі – «Андроїд». Але практично всі програмісти і верстальники використовують емулятори платформ: NOX, BlueStacks, Andy і т. п. Вони прекрасно себе почувають у середовищі «Віндовс». Те ж правило вірно і для iOS.

GoodBarber

Це один з найпопулярніших конструкторів від французьких розробників. Продукт в першу чергу вражає великою кількістю красивих і яскравих шаблонів. Платформа легко синергирует як з операційною системою Android, так і iOS.
Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
Конструктор пропонує масу корисної та актуальної нині функціоналу: інтеграцію з соціальними сервісами, чати, маячки iBeacon і геозонирование. За допомогою цієї платформи можна досить швидко створити додаток з нуля. Досить вибрати потрібний шаблон і зайнятися його наповненням. На виході виходять продукти, які дуже важко відрізнити від аналогічних програм, зроблених професіоналами. Також варто відзначити, що для роботи з базами даних, конструктор додатків для Android GoodBarber ідеально підходить, так що тут можна створювати складне і багаторівневе. Платформа гнучка, зрозуміла, зручна і володіє широкими можливостями.
Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
Що стосується порогу входження, то з конструктором цілком впорається новачок у цій справі. Докладні інструкції є в довідковому розділі, де крок за кроком пояснюються всі етапи створення додатків, починаючи від вибору шаблону і закінчуючи фінальною версткою. Єдине, варто згадати, що російськомовної локалізації, на жаль, немає, і розробник пропонує лише англійську, французьку і німецьку мови інтерфейсу.
Орієнтовна вартість продукту – близько 2000 руб. на місяць.

Shoutem

Платформа успішно функціонує з 2011 року і за цей час була, що називається, до блиску відполірована розробниками. Продукт пропонує широкий і досить потужний функціонал. Один з таких і найпопулярніший – це геолокализированный каталог місць. Це дозволяє використовувати конструктор в якості рекламного софта ресторанів, музеїв, розважальних центрів та інших точок, прив'язаних до карти.
Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
Крім того, платформа отримала тлумачні інструменти інтеграції зі сторонніми додатками для монетизації. Реклама повноцінно підтримується, причому непросто у форматі спливаючих вікон, а з грамотною синергією в інтерфейс.

Особливості продукту

В бібліотеці шаблонів можна провести не одну годину шукаючи потрібний варіант, але ви його знайдете, бо як розробник пропонує масу рішень на будь-який смак і колір. Поріг входження у платформи невисокий і ті, хто хоч раз стикався з такими продуктами, в самі короткі терміни освоять софт. Якщо виникнуть якісь складнощі, то довідкова система платформи до ваших послуг. Там поетапно описується верстка додатків: пошук відповідного шаблону з урахуванням напрямку, вибір способу монетизації, геолокаційні інструменти і т. д.

Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
З мінусів можна відзначити відсутність російськомовної локалізації, але проблема вирішується установкою сторонніх доповнень. Останні мінімальним чином впливають на юзабіліті, але зате у вас буде конструктор додатків для Android російською мовою, особливо якщо з англійською у вас зовсім туго. Приблизна вартість платформи – близько 1500 руб. на місяць.

Swiftic

Ще один потужний конструктор додатків для Android, запущений в 2010 році ізраїльськими розробниками. Платформа пропонує користувачі шикарний набір можливостей практично для будь-яких проектів. Багато просунуті користувачі називають цей конструктор кращим у своєму роді.
Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
Місцева бібліотека радує широким вибором будівельних блоків: маса шаблонів, інтеграція органайзерів, календарів, довідників, карти лояльності, електронна комерція і багато іншого. Розробники позиціонують свій продукт як ідеальний інструмент для верстки програм у сфері ресторанного обслуговування, музичних груп, кінотеатрів і інших розваг.

Відмінні риси платформи

Сервіс дозволяє публікувати готові додатки відразу в «Гугл Плей», причому з так званої гарантією успіху. Тобто якщо ви не досягнете скільки-небудь вагомих результатів у своїй діяльності, то розробники нададуть безкоштовні півроку користування платформою. А для новачків у цій справі – це серйозний аргумент на користь даного продукту.
Конструктор додатків для Android: огляд кращих додатків, можливості, інструкція по роботі
Що стосується порогу входження, то він тут мінімальний. До того ж конструктор буквально кишить всілякими підказками та інструкціями. Також є грамотний майстер-помічник, який розповість, що так як в загальних рисах, і проведе вас по всіх злачних місцях платформи: початок роботи, вибір шаблону оформлення колонок, титулів, а також добірка оптимальних інструментів для монетизації і місцеположення. Російськомовної локалізації так само як і в попередніх випадках, на жаль, не передбачено, але проблема вирішується з допомогою сторонніх русифікаторів. Орієнтовна вартість софта – близько 3500 руб. на місяць.

Популярі новини
Загрузка...