Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?

117 0 Новини високих технологій

Сучасні смартфони та інші гаджети оснащені різноманітними засобами захисту від крадіжки і втрати. Тільки далеко не завжди вони грають на руку населенню. Чоловік знайшов айфон 6? Як розблокувати його? І що взагалі робити, якщо чоловік виявив "яблучний" девайс? Як правило, доводиться відштовхуватися від ситуації. Тому далі постараємося розібрати всі можливі варіанти розвитку подій. Їх багато. І залишити у себе "яблучний" смартфон можна в одиничних випадках. Пов'язано це з тим, що компанія Apple забезпечує високий захист своїх пристроїв від крадіжки.

Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?

Ймовірність розблокування

Можна розблокувати айфон 6 якщо знайшов його на вулиці або в іншому місці? Взагалі, так. Тільки на практиці домогтися бажаного результату майже неможливо. Тому найчастіше розблокування iPhone - це не саме найкраще рішення.


У сервісних центрах подібні послуги не надаються. Ними можна скористатися тільки за наявності доказів того, що девайс дійсно належить клієнту-заявнику. У нашому випадку це просто неможливо. Так що робити, якщо знайшов айфон 6? Як розблокувати його? І як себе в принципі вести?

Перевірка заряду

Для початку доведеться перевірити, чи включений девайс, чи є у нього SIM-карта, а також звернути увагу на заряд батареї. Бажано тримати пристрій у включеному стані. Це допоможе зв'язатися з власником "яблучного" девайса. Краще всього просто підключити телефон до зарядного пристрою, а потім - до джерела живлення. Тільки так вийде весь час підтримувати батарею смартфона зарядженою.

Перевірка коду блокування

Найчастіше для захисту інформації на пристроях від компанії Apple встановлюється, так званий код розблокування екрана. Без спеціальної комбінації людина не зможе отримати доступ до головного меню смартфона.


Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?
Знайшов айфон 6? Як розблокувати екран? Варто подивитися, чи є захист у вигляді коду розблокування. Відсутність такої - величезна удача. Тоді зв'язатися з власником девайса не складе ніякої праці. Наявність запиту вводу коду розблокування екрану є суттєвою проблемою. Підбирати таємну комбінацію немає ніякого сенсу.

Якщо немає коду

Припустимо, що коду розблокування iPhone немає. Що тепер? Можна користуватися пристроєм, але тільки на свій страх і ризик. Краще відразу спробувати зв'язатися власником девайса і повідомити йому, що той, хто телефонує знайшов айфон 6. Як розблокувати його, думати не доведеться - це зможе зробити тільки господар девайса. Отже, щоб зв'язатися з справжнім власником "яблучного" телефону, потрібно:
 • Відкрити головне меню смартфона і перейти в розділ "Налаштування".
 • Клікніть по напису AppleID.
 • Вивчити інформацію з контактами власника девайса.
 • Після виконаних дій залишається тільки зв'язатися з власником "яблучного" смартфона і обговорити з ним умови повернення телефону. Нічого важкого або особливого в цьому немає. Важливо! Також можна зателефонувати кому-небудь з телефонної книги iPhone і повідомити про знахідку.
  Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?

  Підключаємося до Мережі

  Як розблокувати айфон 6 якщо він заблокований? Відповідь на це питання повинен шукати тільки власник "яблучного" девайса. Іншим замислюватися над завданням марно - будь-які спроби злому пристрою призведуть до його псування. В кінцевому підсумку замість багатофункціонального телефону людина отримає лише даремний "цеглина" з заліза і пластику.
  Якщо знайдений iPhone не має коду розблокування екрану, а також він перебуває у включеному стані, саме час підключитися до інтернету. Наприклад, за допомогою Wi-Fi. Це допоможе швидше зв'язатися з власником "яблучного" гаджета.

  Опція "Знайти айфон"

  Отже, був знайдений гаджет. Як розблокувати телефон? Айфон 6 як і інша продукція Apple, в чужих руках майже даремний. Пов'язано це з тим, що виробник потурбувався про різноманітні засобах захисту своєї продукції. Як тільки людина знайшов iPhone, йому необхідно перевірити, чи не активовано на смартфоні режим "Знайти iPhone". Якщо подібна опція має місце, можна навіть не замислюватися над самостійної розблокуванням. Навіть скидання налаштувань до заводських не допоможе отримати доступ до системи пристрою.

  Якщо телефон шукають

  Як розблокувати айфон 6 не знаючи пароля? Зазвичай це не найкраща ідея. Більше того, вона часто закінчується невдачами. Особливо якщо власник "яблучного" девайса активує опцію "Знайти iPhone". Як тільки відповідний режим буде запущений за допомогою iCloud, на екрані телефону з'явиться повідомлення з інформацією для зв'язку з власником девайса. За допомогою неї вийде повернути собі смартфон.
  Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?
  Важливо. В чужих руках iPhone з активованим режимом "Знайти" даремний. Для його розблокування потрібні дані від AppleID.

  Siri і його допомогу

  Чоловік знайшов айфон 6? Як розблокувати його в тому або іншому випадку? Ми вже говорили про те, що в чужих руках відповідний девайс майже марний. Розблокування оного можлива у виняткових випадках. І тому найчастіше доводиться шукати власника смартфона і повертати його за винагороду.
  Справитися з цим завданням допоможе вбудований голосовий помічник від Apple під назвою Siri. Його потрібно увімкнути, попередньо підключившись до Мережі. Після цього варто поставити питання, який допоможе відшукати контакти для зв'язку з власником телефону. Наприклад, "Подзвони брата" або "Покажи пошту AppleID".

  Способи розблокування

  Знайшов айфон 6? Як розблокувати його в тому або іншому випадку? Якщо з якихось причин чоловік отримав дані від AppleID, можна впоратися з поставленим завданням в найкоротші терміни. Розблокування "яблучних" девайсів може здійснюватися:
 • через iTunes;
 • за допомогою скидання налаштувань до заводських;
 • через iCloud.
 • Насправді все не так важко, як здається. Головне - знати інформацію про профілі AppleID. Поки цих даних немає, всі маніпуляції користувача виявляться марними.
  Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?

  Через скидання

  Чоловік знайшов заблокований айфон 6? Як розблокувати цей пристрій? Зазвичай подібним питанням може задаватися тільки власник девайса. Треті особи не зможуть досягти бажаної мети ніякими засобами. Для початку можна провести розблокування через iTunes або за допомогою скидання налаштувань. Для цього доведеться заздалегідь провести синхронізацію девайса з комп'ютером. Бажано зробити резервну копію даних. При подібному розкладі ніяких проблем з розблокуванням і відновленням даних на телефоні бути не повинно.

  Інструкція з розблокування iPhone через функціональне меню виглядає так:
 • Підключити смартфон до ПК за допомогою дроту.
 • Вимкнути мобільний пристрій і натиснути одночасно кнопки Home і Power.
 • Затиснути клавішу "Додому".
 • Відпустити кнопку після того, як на пристрої з'явиться повідомлення про знаходження системи в режимі "Відновлення".
 • Вибрати опцію "Відновити".
 • Як правило, тепер залишається тільки чекати. Нічого важкого або незрозумілого. Після відновлення телефон можна включити, а потім пройти авторизацію в AppleID.

  iTunes в допомогу

  Як розблокувати айфон 6 якщо він заблокований? На жаль, не завжди вдається впоратися з цим завданням. Особливо якщо мова йде про знайдений "яблучного" пристрою.
  Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?
  Як тільки смартфон повернуть власнику, він може спробувати провести розблокування і відновлення ОС через iTunes. Зазвичай доводиться діяти так:
 • Здійснити підключення "яблучного" телефону до комп'ютера і запустити "АйТюнс".
 • Дочекатися синхронізації пристроїв.
 • Відкрити головне меню смартфона через iTunes, перейти у вкладку "Загальні".
 • Вибрати параметр "Відновлення".
 • Підтвердити операцію.
 • Через деякий час система відновить iPhone і зробить скидання пароля. Можна відновлювати дані з резервної копії!

  iCloud і скидання

  Потрібно розблокувати айфон? iCloud - сервіс, який допоможе досягти бажаного результату. Тільки спочатку на смартфоні доведеться активувати опцію "Знайти iPhone". Припустимо, що вона має місце. Що тепер?
  Далі пропонується діяти наступним чином:
 • Підключити "яблучний" телефон до Інтернету.
 • Відкрити з будь-якого іншого пристрою сайт iCloud.com пройти авторизацію за допомогою AppleID.
 • Зайти в розділ "Знайти iPhone".
 • Вибрати серед доступних пристроїв те, яке хочеться розблокувати.
 • Клікнути по "Стерти".
 • Підтвердити операцію шляхом зазначення даних від AppleID.
 • На цьому етапі залишається лише почекати. Чоловік знайшов айфон 6? Як розблокувати цей девайс? Ми розібралися з відповідями на такі запитання. Як можна було помітити, без інформації про AppleID всі перераховані вище маніпуляції марні.

  Висновок

  Розблокування "яблучних" пристроїв - справа непроста. Людині доведеться неабияк постаратися, щоб домогтися бажаного результату. Деякі шахраї досі успішно зламують продукцію Apple, але відбувається це не так вже й часто. Тому не можна сподіватися на подібний розклад.
  Що робити зі знайденим айфоном 6? Як розблокувати пристрій?
  Як вчинити з знайденим айфоном? Наприклад, можна спробувати зв'язатися з його власником або звернутися в поліцію. Залишати девайс у себе не рекомендується. І перепродувати його на чорних ринках теж.

  Популярі новини
  Загрузка...