Кавоварка Scarlett SC-037: опис, характеристики, відгуки покупців

96 0 Новини високих технологій

Як ви уявляєте своє ідеальне ранок? З чого воно починається? Напевно багато хто з вас скажуть: "Звичайно, з чашечки кави". Але вранці ми завжди кудись поспішаємо, і часу для кавування залишається зовсім мало, як приготувати улюблений напій швидко, і — що важливо — смачно? На допомогу приходить кавоварка. Щоб визначитися з вибором нового кухонного помічника, обов'язково вивчіть характеристики і функції того чи іншого приладу. У статті розглянемо переваги кавоварка Scarlett SC-037 а також розберемо відгуки покупців.

Опис

Як ви вважаєте, що важливо для гарної кавоварки? Зовнішній вигляд, функціональність, якість збірки або швидкість готування? Орієнтуючись на свої уподобання, ви можете розглянути багато моделей кавоварок різної цінової категорії. Чому Scarlett SC-037 — кращий варіант за свої гроші? Давайте розбиратися. Представлена модель має доступну ціну, компактні габарити, стильний дизайн і навіть функцію приготування капучино. Простота у використанні підкорить будь-якого кавомана. Величезною перевагою є можливість приготування напою на кілька персон. Але деякі вважають це мінусом, адже потрібно наливати воду в колбу кожен день.


Кавоварка Scarlett SC-037: опис, характеристики, відгуки покупців

Плюси і мінуси

Варто окремо відзначити і швидкість приготування, Scarlett SC-037 — дуже швидкий помічник, ви можете ненадовго відволіктися, наприклад, провести ранковий туалет, і приступати до насолоди запашну каву або капучино. Так як ціна на прилад невисока, то не варто чекати від нього занадто багато чого. В кавоварці Scarlett SC-037 відсутній індикатор рівня води, проте не варто вважати це очевидним мінусом, адже виробник запевняє в комфортному домашньому використанні апарату, для обслуговування потоку людей він не підійде.

Характеристики

Компактна, зручна і проста у використанні кавоварка Scarlett SC-037 здатна створити тиск пари дорівнює 43 бар, чого цілком вистачить для домашньої експлуатації. Потужність приладу — 800 Вт. Розмір колби для води не надто великий, але приготувати близько 3-4 чашок улюбленого ароматного напою у вас вийде. Режим роботи регулюється в двох положеннях: кави і капучіно. Модель дуже проста в експлуатації, не вимагає особливого догляду. У кавоварки є спеціальний піддон для збору крапель. Будь-яку господарку порадує новий кухонний помічник, не тільки своєю функціональністю, але і сучасним дизайном.


Кавоварка Scarlett SC-037: опис, характеристики, відгуки покупців
Отже, приступимо до цифр, які допоможуть вам більш детально представити габарити цієї моделі кавоварки. Обсяг колби для води становить 200 мл. Розміри приладу: 326 x 170 x 330 мм Кави використовується тільки мелений, проте на якість напою це не впливає. Ні самоочищення, ні підігрів чашок розглянута модель виконати не може, хоча назвати це вадами можна, адже ціна на прилад непристойно низька.

Відгуки

Scarlett SC-037 — ідеальна кавоварка, і вона підкорила серця багатьох покупців своєю ціною, дизайном і можливістю приготування капучино. Більшість відгуків вкрай позитивні, кожен другий споживач хвалить кавоварку за швидкість приготування напоїв і нескінченно довгу роботу фільтра. Одним з найбільш частих негативних відгуків є те, що колба для води занадто маленького розміру.
Кавоварка Scarlett SC-037: опис, характеристики, відгуки покупців
Багато покупці стверджують, що через деякий час використання цієї кавоварки погіршується смак кави, і функція заварювання працює з перебоями. Виявляється, болтові з'єднання швидко слабшають, і вода сочиться крізь стики, а тиск не утворюється. Потрібно всього лише підтягнути болти, можливо, при транспортуванні збірка кавоварки злегка постраждала, і кріплення ослабли. Для тривалої роботи функції капучіно потрібно стежити за чистотою форсунки, яка знаходиться на кінці трубки. При нагріванні молока вона швидко забивається. Але, як і з будь-яким приладом, потрібно стежити за ним і вчасно ремонтувати, щоб довше насолоджуватися смаком улюбленого напою.

Популярі новини
Загрузка...