Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи

282 0 Новини високих технологій

Як би добре не вели себе сучасні діти, і що б вони не думали, батьки завжди про них турбуються. І якщо одного разу нащадок забуде попередити, що затримається в спортивній секції або на уроках, то батьки собі створюють чимало приводів для хвилювання і тривоги. Вихід з ситуації є і він дуже зручний. Недарма вчені вкладають стільки сил і грошових коштів в розвиток інформаційних технологій. Сучасний стрибок в цій області дозволяє втілити бажання батьків стежити за телефоном дитини через телефон, в реальність. Причому для цього не потрібно додаткове обладнання, досить встановити на смартфон потрібну програму і діти завжди будуть під наглядом.

Батьківський контроль на телефоні

Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
Контролювати переміщення дитини необхідно не тільки для власного заспокоєння батьків, але і для забезпечення безпеки дитини. Згідно зі статистикою, в Росії щороку зникає близько 15 тисяч дітей, 10 % з яких вважаються безвісти зниклими.


Як правило, постійно перебувати під суворим контролем діти не можуть, проте стежити за їх пересуваннями цілком можливо. Фахівці розробили два варіанти: використання спеціальних додатків для Android або iPhone, і послуг операторів стільникового зв'язку.

Контроль пересування дитини за допомогою мобільних додатків

Google play і AppStore пропонують величезний асортимент програм батьківського контролю. Під час вибору необхідної утиліти, розробники рекомендують орієнтуватися на її опис, технічні характеристики гаджета, а також приділити особливу увагу реальними відгуками користувачів.

«Де Мої Діти»

Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
Додаток «Де Мої Діти» - своєрідний локатор для телефону і GPS годин. Завантажити додаток можна в Google Play або AppStore. Програма містить дві основні опції: можливість стеження за місцезнаходженням дитини і контроль рівня заряду його смартфона. Якщо він стає критично низьким, то на телефон батьків приходить відповідне сповіщення. Саме таким простим способом працює додаток. Стежити за дитиною через телефон сьогодні стало набагато простіше, так як програма містить ще й наступний функціонал:


 • Можливість прослуховування голосових повідомлень. Ця своєрідна і унікальна функція властива деяким сучасним розробкам. Батькам надається можливість не тільки прослуховувати, а навіть записувати звук навколо телефону дитини.
 • Встановлення зон переміщень. Дана функція не настільки унікальна, проте від цього вона не стає менш цінною. Батьки можуть задати певну зону, і як тільки дитина покине її межі, додаток миттєво відправить повідомлення.
 • Збереження і контроль історії пересувань. Програма налаштована не тільки на те, щоб стежити за телефоном дитини через телефон, але і надає можливість зберігати історію пересування за останні 2-3 дні.
 • Додаток «Де Мої Діти» підтримує два режими роботи: «Батько» і «Дитина». Тому проблем, пов'язаних з його установкою і налаштуванням не повинно виникнути. Режим «Батько» дозволяє стежити за пересуванням дитини, в той час, як режим «Дитина» призначений виключно для підтвердження спостереження.

  GPS-трекер KidControl

  Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
  Стежити за дитиною через телефон на Android безкоштовно можна з допомогою унікального додатки KidControl, яке являє собою спеціальний трекер для сучасних смартфонів. Основна перевага програми полягає в тому, що контролювати дитину можна через комп'ютер. Для цього достатньо перейти на офіційний сайт проекту. Додаток за аналогією з проектом «Де Мої Діти» містить дві важливі функції: можливість моніторингу дітей та рівня заряду батареї. Крім того, розробники продумали і впровадили спеціальну кнопку SOS на випадок тривоги. За встановлення GPS-трекер KidControl ніяка плата не стягується. Програма оснащена цілком зручним інтерфейсом і своєрідними нескладними настройками, що дозволяє батькам стежити за дитиною через телефон безкоштовно, так і поставити на карті геозони для отримання повідомлення на випадок, якщо дитина покинув їх межі.

  «Знає Мама»

  Незважаючи на те що додаток «Знає Мама» не може похвалитися певними інноваціями, воно також допомагає вирішити таку глобальну сучасну завдання стежити за телефоном дитини через телефон.
  Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
  Програма, подібно своїм попередникам, здатна встановлювати певні геозони і зберігати дані про всі пересування дитини за останній місяць. Додаток «Знає Мама» володіє такими перевагами, як кросплатформеність, простота і економічність.
  Що стосується установки, то на телефон батьків і дитини повинні бути завантажені різні додатки. Таким чином, батько встановлює програму «Знає мама», а дитина - «мама Знає: GPS-маяк». Обидва додатки взаємопов'язані між собою, що дозволяє повністю контролювати переміщення дітей в режимі реального часу.

  MobileKids

  Проблему більшості батьків - стежити за телефоном дитини через телефон — ця програма вирішує досить успішно. Крім вбудованого радара, який дозволяє знати розташування дитини, додаток містить функції відстеження додавання нових контактів, часу використання смартфона, а також встановлення нових програмних забезпечень.
  Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
  MobileKids дозволяє батькам встановлювати ліміт на обсяг переданого трафіку, кількість повідомлень, тобто повністю контролювати дії дитини. Додаток містить кнопку термінового виклику і загальний сімейний чат. Система батьківського контролю MobileKids дозволяє стежити за дитиною через телефон на Android, так і використовувати гаджети виробника Apple. Цікавий той факт, що батьки і діти не обов'язково повинні використовувати телефони з однаковою операційною системою для підтримки зв'язку між собою.

  «Маяк»

  Аналогічно додатком «Знає Мама», утиліта «Маяк» не вражає своїм функціоналом, проте порадує блискучим виконанням дизайнерської задумки. Серед усіх програм батьківського контролю, «Маяк» володіє найбільш красивим і зручним інтерфейсом.

  Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
  Додаток миттєво надає інформацію про нинішнє місцезнаходження нащадка, рівень заряду батареї на його смарфона, а також аналізі історії пересувань. У разі надзвичайних ситуацій дитині досить скористатися кнопкою «Тривога», як на екрані телефону батьків висвітиться повідомлення про ймовірну небезпеку та адресу, за якою можна знайти дитину. Незважаючи на ряд певних переваг, додаток містить істотний мінус – користуватися їм у безкоштовному режимі можна лише протягом двох тижнів, після чого для подальшого користування доведеться заплатити від 169 до 229 рублів залежно від підтримуваної операційної системи.

  Як стежити за дітьми за допомогою послуг операторів?

  Як стежити за телефоном дитини через телефон: кращі програми і способи
  Якщо у батьків під рукою не виявилося телефону, то рекомендується скористатися альтернативним методом – підключити мобільний опцію для дистанційного нагляду за дітьми. Найкращі оператори пропонують наступні опції:
 • «Дитина під наглядом» від МТС. З недавнього часу стежити за дитиною через телефон МТС, стало більш ніж можливим. Послуга дозволяє визначати приблизне місцезнаходження дитини за допомогою СМС-запитів. Її щомісячна вартість становить 100 рублів, і по 5 рублів буде списуватися за запит, якщо один абонент контролює більше трьох осіб.
 • «Радар плюс» від «Мегафон». Послуга дозволяє контролювати переміщення дитини в межах певної геозони і повідомляє у випадку виходу за її межі. Вартість послуги — 7 рублів в день.
 • «Координати» від «Білайн». Опція «Білайн» надає користувачеві можливість розпізнати місцезнаходження іншого абонента, який попередньо дав згоду на те, щоб бути контрольованим. Послуга «Координати» не така дорога. Тестовий період розрахований на один тиждень, після чого вартість послуги становить 17 рублів в день. Тому стежити за дитиною через телефон «Білайн» не тільки зручно, але й вигідно.
 • «Геопошук» від «Теле2». Послуга дозволяє цілодобово контролювати переміщення іншого абонента з його схвалення. Опція підключення безкоштовно, а абонентська плата становить лише 2 рубля в день.
 • Всі оператори стільникового зв'язку надають послуги-локатори, проте із-за ряду певних причин користувачам смартфонів рекомендується використовувати сторонні програми. Система батьківського контролю – коштовна зброя в руках дбайливих і відповідальних батьків. Вибір відповідного програми повинен здійснюватися, виходячи з його функціоналу і місця проживання. Наприклад, для жителів великих міст ідеальним варіантом буде GPS-трекер KidControl, в той час як провінційному користувачеві рекомендується стежити за пересуваннями дитини, використовуючи додаток «Де мої діти». У житті доводиться стикатися з різними ситуаціями, тому подібні додатки вкрай необхідні для спокою батьків і безпеки їх дітей.

  Популярі новини
  Загрузка...