Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування

279 0 Новини високих технологій

Під час використання мобільного пристрою, можуть відбуватися різні збої в результаті яких може знадобитися повний скидання налаштувань. Як наслідок, видаляються всі програми, встановлені користувачами гаджетів. В такі моменти виникає питання, а як відновити «Ватсап» і чи можна повернути вилучену листування? Це цілком можливо зробити «Андроїд».

Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування

Відновлення програми

Почати процедуру відновлення WhatsApp слід зі скачування самої програми. Після її установки, запускаємо. У вікні вводимо номер телефону. Він повинен бути чинним, так як на нього прийде СМС-повідомлення з кодом активації. Далі вводиться ім'я користувача. Воно буде відображатися на всіх пристроях, у яких користувач не внесений в контакти. Ім'я може бути відредагований в будь-який момент.


А як відновити «Ватсап» на пристрої, на якому раніше він стояв? Для цього виконуються ті ж дії, що описані вище. Єдина відмінність в тому, що програма може знайти резервні копії. При перевстановлення їх можна відновити або не відновлювати. У будь-якому випадку будуть відображатися останні чати.
Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування

Відновлення листування

А як відновити «Ватсап» стару листування? Програмою передбачена можливість повернути листування під час переустановки «Ватсапа». Для цього в процесі активації користувач повинен вибрати, чи буде відновлюватися резервна копія чи ні. При виборі «Відновити резервну копію», «Ватсапе» відновляться всі чати.


Відновлення старих чатів

Іноді при випадковому видаленні пропадають потрібні відомості, які були отримані раніше. В такі моменти виникає питання: "Як відновити «Ватсап» з листуванням більш раннього періоду"? Щоб подбати про своїх повідомленнях і завжди мати можливість їх відновлення, необхідно дотримувати наступні правила.
 • Створювати резервну копію. Зазвичай програма зберігає резервну копію всіх листувань протягом місяця, потім відомості губляться.
 • При запуску програми використовують старі резервні копії.
 • Вручну запускають збереження передачі даних і медіафайлів. Для цього користувачеві необхідно зайти в налаштування програми вибрати пункт «Чати і дзвінки», потім «Резервне копіювання».
 • Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування

  Відновлення з резервної копії

  А як відновити листування в «Ватсапе» вручну з резервної копії? Зробити це нескладно. Для початку необхідно активувати резервне копіювання даних. Для того щоб відкрити потрібну копію, потрібно виконати наступні дії.
 • Відкрити папку, де зберігаються резервні копії. Швидше за все, дана папка розташовується на вбудованої пам'яті телефону або ж може зберігатися на картці пам'яті. Називається вона - WhatsApp. Якщо програма скидання налаштувань видалила «Ватсап», як відновити його, описано вище.
 • Далі відкривається папка з файлами, де зберігаються резервні копії. Вона називається Databases.
 • На екрані з'явиться список резервних копій з датами їх створення. Залишається вибрати ту, що необхідна.
 • Вибравши базу, залишається тільки її перейменувати. Для цього виділяється файл msgstore.db.crypt7 у випадаючому меню вибирається пункт «Перейменувати». Замість наявного імені сюди вписується будь-яке інше.
 • Перейменовується потрібна резервна копія. Всі вони мають літерне позначення і дату у своїй назві. Щоб програма активувала саме цю базу даних, необхідно з назви видалити дату, залишивши всі інші символи. Наприклад, файл називався msgstore-2018-10-10.db.crypt, він повинен перетворитися в файл під назвою msgstore.db.crypt.
 • Після цієї процедури залишається заново перевстановити «Ватсап». Простіше стерти з пам'яті телефону зберігаються всі відомості, очистити кеш. Це дозволить не перевстановлювати програму повністю. Про те, як відновити видалений «Ватсап», написане вище. Вам залишиться тільки пройти активацію облікового запису, вказавши відновлення програми з резервної копії. Після завершення установки, на екрані з'являться всі відомості, які зберігаються в резервної копії.
  Як відновити «Ватсап» на «Андроїд». Як відновити листування

  Рекомендації

  Щоб не втрачати свої повідомлення, варто включити резервне копіювання даних. Це допоможе надалі уникнути небажаної їх втрати, якщо раптом ваш гаджет вийде з ладу або знадобиться перенести програму на новий смартфон. В останньому випадку резервні копії баз переносяться з картою пам'яті на новий пристрій, звідки проводиться їх активація у заново встановленою програмою.

  Популярі новини
  Загрузка...