Огляд і фото сканера Canon Lide 120

131 0 Новини високих технологій

Сканер Canon Lide 120 являє собою бюджетний сканер планшетного типу. Це пристрій набувають ті люди, яким простіше відсканувати фотографії в домашніх умовах, коли не потрібно працювати з плівками і слайдів, а за рідкісні сканування не хочеться платити в сервісах.

Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Опис приладу

У відгуках про Canon Lide 120 пишуть, що прилад важить небагато - не більше 16 кг. Його розміри: 25 х 37 х 04 див. Пристрій являє собою оновлення попередньої версії Lide 110. Саме на його базі апаратної працює описуваний сканер. Дозвіл – 2400 ppi. Між ними є невелика відмінність у програмному забезпеченні. Є особливості у вигляді оновлених функцій і обмежень. Виробник не додав фоторедактор, тому відразу ж відредагувати фотографії не вийде. Однак є My Image Garden, утиліта, яка дозволяє злегка відкоригувати відскановані файли. Крім того, додана функція розпізнавання тексту. Завдяки цьому відразу після сканування в PDF можна здійснювати пошук по тексту.


Як повідомляють у відгуках про сканерах Canon CanoScan Lide 120 прилад не вбудована система, яка імпортувала б всі зроблені зображення на хмари. Однак існує можливість встановити утиліту, що дозволяє зберегти файли в каталозі.
Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Технічні характеристики

Як вище було сказано, сканер є планшетним. Процес копіювання зображення здійснюється за допомогою контактного датчика. Джерело світла: 3-кольорові світлодіоди. Дозвіл 24004 800 точок. Є можливість вибрати дозвіл: діапазон 25-19200. Інтерфейс Hi-Speed USB 2 версії. Кольорова градація на вході 48 біт, на виході 24/48 біт, що стосується чорно-білого сканування, то показники 16 біт, 8 біт відповідно. Максимальний розмір документів – формат A4 і Letter. На Canon Lide 120 є 4 клавіші, які забезпечують сканування.


Пристрій споживає від 15 Вт у режимі очікування до 11 мВт у вимкненому стані. В режимі роботи споживана потужність становить 25 Вт. Сканер може працювати в діапазоні вологості від 10 до 90 % і при температурі від 5 і 35 градусів. Сумісний практично з усіма операційними системами.
Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Опис роботи зі сканером

У відгуках про сканер Canon Lide 120 пишуть, що працювати з приладом легко. Є чотири клавіші управління також здійснюється через комп'ютер. Програма установки інсталює драйвера, які полегшують роботу з сканером. Завдяки клавішам можна скопіювати файл, відправити його по електронній пошті, сканувати в форматі PDF, виконувати функцію AutoScan. Остання функція дозволяє обробляти зображення в форматі JPG та PDF. При цьому сканер сам визначає, який з них потрібно вибирати. У відгуках пишуть, що пристрій помиляється вкрай рідко. У налаштуваннях можна змінити функції кнопок.
Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Якість сканування

Сканер Canon Lide 120 працює добре, як запевняють покупці. Багато воліють працювати з автоматичним режимом. Якщо результат не влаштовує, завжди можна поміняти налаштування сканування. Завдяки режиму Advanced можна отримати доступ до більшості опцій, з якими не рекомендується працювати людям без досвіду. Для новачків є спеціальний режим Basic. У ньому доступні мінімальну кількість функцій.
До базових налаштувань були додані спеціальні: можливість змінити дозвіл, яскравість, контраст доповнені функцією відновлення кольору. Вона працює на відмінно і чудово справляється з «реанімацією» будь-яких відтінків. Дрібні точки від пилу можна прибрати за допомогою функції, призначеної для видалення пилу і подряпин з фото. Проте з останніми боротися важко. Вони навіть після обробки програмою залишаються. Подібний нюанс є типовим для такої функції. Під час тестування Canon Lide 120 показав себе ідеально. Завдяки йому виходять якісні зображення. Перенесення кольорів на хорошому рівні. Причому сканер відмінно передає дрібні деталі, з якими не справляються інші пристосування. Мова йде про такі нюанси, як відблиски і так далі. Відмінності від оригінальних фотографій практично не помітні.
Огляд і фото сканера Canon Lide 120

Сканування документів

На жаль, використовувати такий сканер в офісних цілях заборонено. Автоматичний податчик документів відсутній, тому працювати з великою кількістю паперів буде жахливо незручно. В домашніх умовах роботи з текстовими файлами, коли їх небагато, описуваного приладу буде більш ніж достатньо. Після сканування, якщо файл перетворюється в текст доступний для редагування, то втрачається форматування. З переваг пристрою потрібно відзначити те, що сканер використовує небагато електроенергії. Це пов'язано з тим, що він підключається по USB. Робота сканера забезпечується через світлодіодний джерело світла, який не має ртуті і не вимагає прогрівання. Завдяки цьому енергія заощаджується.

Підсумки

Сканер Canon Lide 120 відмінно підходить на роль недорого пристосування, яке може працювати як з друкованими файлами, так і фотознімками. Прилад має невелику ціну і приємний інтерфейс. Однак якщо потрібен сканер для того, щоб працювати з великою кількістю текстових документів, то краще вибрати більш дорогі варіанти від цього або ж інших виробників. В цілому, по функціональності, вони не сильно відрізняються від описаного пристрою, але по зручності роботи - останній значно поступається спеціалізованим приладів. З достоїнств потрібно відзначити можливість відсканувати текстовий файл у форматі PDF з пошуком, наявність функції відновлення кольору і високу якість одержуваних фотографій. До недоліків покупці відносять погано пророблена програмне забезпечення, яке не дає редагувати відскановані знімки. Якщо покупця цей нюанс не бентежить, то можна сміливо брати сканер!

Популярі новини
Загрузка...