Детально про те, чому не перевертається екран на айфоні

126 0 Новини високих технологій

Часто перед новоявленими власниками айфона виникає питання про те, чому не перевертається екран на айфоні. Справа в тому, що дана можливість забезпечується невеликим, вбудований у пристрій, приладом — гіроскопом, і він, як будь-яка інша деталь, може вийти з ладу, проте причина може бути в іншому. Як же з'ясувати, чому не перевертається екран на айфоні і що з цим робити?

Ознаки несправної роботи гіроскопа

Зрозуміти, що гіроскоп перестав працювати, дуже просто. Існує ряд ознак, які вказують на наявність проблем:
 • зображення не змінюється при зміні положення гаджета в просторі;
 • робочий стіл повертається не завжди, довільно змінює своє положення і не збігається з положенням пристрою.
 • Варто враховувати, що екран може не повертатися, коли iPhone знаходиться на горизонтальній поверхні. Крім того, автоповорот підтримується далеко не всіма програмами, тому кращий спосіб перевірити справність роботи гіроскопа — запустити яку-небудь стандартний додаток, наприклад «Калькулятор». Якщо при повороті смартфона орієнтація і розміри калькулятора не змінилися, проблема існує.


  Неправильно встановлені налаштування

  Для початку потрібно виконати найпростіші дії: перезавантажити айфон і покопатися в налаштуваннях. Дуже часто причина може бути в тому, що функція просто-напросто вимкнена.
  Детально про те, чому не перевертається екран на айфоні
  Перевірити це легко - при відключеній опції в рядку стану з'являється характерний піктограма (зображення з замочком і стрілкою, яка йде по колу). Якщо на екрані смартфона є цей значок, то ось як запустити функцію, яка буде перевертати екран на айфоні:
 • зайти в «Настройки» з допомогою «свайпа», вгору на головному екрані від нижній частині дисплея;
 • знайти і натиснути на значок, описаний вище;
 • перевірити роботу автоповороту в «Калькуляторі».
 • Включені заважають режими

  Володарі iPhone недавніх моделей, таких як 6 Plus, 6S Plus, 7 Plus, теж можуть задаватися питанням про те, чому не перевертається екран на їх айфоні. В їх випадку це може бути із-за того, що включена функція збільшення. Такий режим дозволяє відображати значки більшого розміру. Це дуже зручно для користування дрібними елементами меню, але перешкоджає повороту картинки. Для того щоб виправити ситуацію, потрібно:


 • зайти в «Налаштування»;
 • вибрати пункт «Яскравість»;
 • у меню збільшення знайти і вибрати рядок «Вид», після цього натиснути на кнопку «Стандартно» і «Встановити»;
 • перевірити в «Калькуляторі».
 • Детально про те, чому не перевертається екран на айфоні

  Механічна поломка

  Сама неприємна і складна для виправлення причина того, чому не перевертається екран на айфоні, може переховуватися в механічної поломки. Гіроскоп дуже крихкий і часто ламається при падінні девайса або при сильному його ударі. Особливість механічної поломки полягає в тому, що її наслідки починають з'являтися поступово:
 • спочатку iPhone починає неправильно реагувати при повороті екрану;
 • потім орієнтація робочого столу на екрані починає змінюватися по кілька разів, незалежно від зміни положення смартфона в просторі;
 • в кінцевому підсумку зображення взагалі перестає перевертатися.
 • Детально про те, чому не перевертається екран на айфоні

  Допомога професіоналів

  Якщо причиною непрацюючого повороту екрану є все-таки механічна поломка, виправити проблему без фахівця не вийде. Рекомендується звернутися в сервісний центр Apple, особливо якщо iPhone на гарантії. При цьому слід пам'ятати, що гарантійний ремонт пристрої найчастіше займає деякий час, тому що фахівці проводять діагностику та повну експертизу не тільки дисплея, але і всього смартфона в цілому.

  На закінчення

  Сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні проблеми, і тепер ви знаєте, чому не перевертається екран на айфоні . Якщо причина все ж апаратна, то ми настійно не рекомендуємо вам нести ваш смартфон сертифіковані майстерні, вас можуть обдурити.

  Популярі новини
  Загрузка...