Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

135 0 Новини високих технологій

У світі побутової техніки своя ієрархія виробників, ніяк не пов'язана з світом високих технологій. Приміром, у Apple навряд чи вийде створити хорошу та недорогу пральну машину, а ось Samsung або LG легко можуть це зробити. Але мова сьогодні піде не про цих виробників, а про компанії Electrolux. Вона родом зі Швеції і займається випуском якісною і недорогою побутової техніки. У "Электролюкса" надійні холодильники, плити, витяжки. Але найбільш цікаві їх пральні машини, в особливості пральна машина Electrolux EWT1066EDW. Відгуки про неї (як і технічні характеристики), ми розглянемо трохи пізніше. А поки трохи розповімо про компанію Electrolux та історії її становлення.


Трохи про компанії

Компанія "Електролюкс" була створена у Швеції в 1908 році. Але тоді вона ще називалася Elektomechanika і займалася випуском пилососів. Під час повсюдного поширення електрики компанія скооперировалась з іншим шведським виробником, який називався Lux і займався виробництвом ламп газового освітлення. Але на початку 20 століття така продукція вже нікому не була потрібна. В результаті компанії випустили в тандемі перший компактний пилосос. Важив цей малюк всього 14 кілограм. Повне злиття компаній відбулося в 1919 році. З тих пір виробник став називати себе "Электролюксом". Перший холодильник компанія випускає в 1928 році. І на той час агрегат справив справжню революцію. Перша ж пральна машина була створена в 1959 році. Це був справжній прорив. З тих пір "Електролюкс" стала першою компанією в плані виробництва побутової техніки. І донині продукція виробника користується досить великим і стійким попитом. Яскравим прикладом можна вважати пральну машину Electrolux EWT1066EDW. Огляд її ми почнемо прямо зараз. І першим на черзі буде дизайн і зовнішній вигляд машини.


Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Зовнішній вигляд і дизайн

Ця пральна машина має вертикальним завантаженням. Тому й дизайн у неї специфічний. Зверху знаходиться дверцята для завантаження білизни в машину. Вона позбавлена вікна і володіє цілісною конструкцією. Поруч з дверима розташовується панель управління машинкою. У ній нічого незвичайного немає: круглий селектор вибору режимів прання, інформаційний дисплей для відображення інформації про роботу і кілька кнопок. Лаконічне оформлення. На передній стінці (ближче до низу) розташовується отвір для вилучення сміття. Дуже зручне розташування: не потрібно повзати по підлозі при необхідності почистити машинку. Сама пральна машина Electrolux EWT1066EDW, відгуки про яку ми розглянемо трохи пізніше, виконана з високоякісного товстого металу і пофарбована в білий колір. Вага машини досить пристойний. Самотужки її не перенесеш. А тепер перейдемо до більш цікавого - технічним характеристиками.
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Основні технічні характеристики пральної машини

Отже, характеристики пральної машини Electrolux EWT1066EDW. Як вже говорилося вище, дана машина має вертикальним завантаженням. Максимальна вага білизни, який можна покласти в машину, становить 6 кілограм. Не так вже й багато. Але зараз мало які пральні машинки можуть похвалитися набагато більшою "вантажопідйомністю". Для багатьох набагато важливіше інші характеристики. Наприклад, швидкість обертання барабана під час віджиму. І тут вона не особливо вражає. Всього 1200 оборотів в хвилину. Така швидкість віджиму нехарактерна для машин такого класу. Але, мабуть, в компанії вирішили додати що-небудь бюджетне. Тим не менш пральна машина може похвалитися системою захисту від протікання води. Але захищений від цього тільки корпус. Є ще опція контролю рівня піни, що вже зовсім якось екзотично. Також можна контролювати дисбаланс і кількість обертів при віджимі. Взагалі, дана пральна машина відрізняється досить-таки непоганим набором опцій. Але про них трохи пізніше.
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Режими прання та додаткові опції

А тепер найцікавіше (для домогосподарок). Пральна машина (вертикальна) Electrolux EWT1066EDW володіє великим набором режимів прання і інтелектуальною системою контролю процесу. Отже, тут є режим прання делікатних речей, спеціальний режим для запобігання зминання речей, режим для постільної білизни, вовни, джинсів, спортивного одягу (в тому числі і взуття), пуховиків, курток тощо. Тобто питання про те, як випрати кросівки в цій пральній машині, не виникне. Також є опція попереднього прання, суперполоскания, швидкої та економічною прання. А ще є таймер відстрочки початку прання, спеціальні режими для сорочок, жіночої білизни, штор, опція автоматичного позиціонування барабана, можливість вибору температури і функція плавного відкриття стулок барабана. Загалом, з набором режимів у даної пральної машини все в порядку. А як йдуть справи з вібрацією, енергоспоживанням і рівнем шуму? Про це в наступному розділі.
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Енергоспоживання, вібрація і рівень шуму

Пральна машина відповідає класу енергоспоживання А++. Це означає, що "їсть" вона не так вже й багато електроенергії. При цьому потужність у неї досить-таки вражаюча. Проте компанія «Електролюкс» піклується про економічності, і тому їх машини при подібної потужності споживають набагато менше електроенергії, ніж апарати конкурентів. І це доведений факт. А як йде справа з рівнем шуму? Варто відзначити, що в звичайному режимі роботи машинка пере досить тихо: всього 57 дБ. Багато конкуренти помітно голосніше. Гучність роботи даного девайса збільшується тільки в тому випадку, якщо він набирає обертів для віджиму. Тоді рівень шуму зростає до 73 дБ. Теж прийнятний результат. Певно, такий результат безпосередньо пов'язаний з тим фактом, що у даної пральної машини вертикальне завантаження. Такі агрегати, як правило, шумлять менше за своїх "колег" з ілюмінатором. А ось вібрація у машини досить-таки сильна. Хоча вона і не особливо відчутна з-за унікальної конструкції ніжок. Вони гасять всі вібрації. Отже, продовжимо розглядати пральну машину Electrolux EWT1066EDW. Відгуки про нею ми розглянемо трохи пізніше, а поки уявімо найближчих конкурентів цієї пральної машини.

Конкурент № 1. Zanussi ZWY 180

Хороша машина. Навіть нібито від італійського бренду. Але мало хто знає, що в нинішніх реаліях «Зануссі» є дочірньою компанією «Електролюкс». Бренд давно вже викупив компанію. Але це не заважає їй створювати досить-таки непогані пральні машини. Ця модель «Зануссі» теж відрізняється наявністю вертикальної завантаження. Максимальна вага білизни той же - 6 кілограм. Але ось інтелектуального управління немає. Також немає захисту від протечек і автоматичного позиціонування барабана. Що ще відрізняє її від пральної машини Electrolux EWT1066EDW? Ціна. Коштує вона набагато менше, ніж оригінальний продукт від шведів. Але порівнювати ці дві машини як-то неправильно. Все-таки один концерн.

Конкурент № 2. Ariston ARTF 1047

Ще одна машина з вертикальним завантаженням від досить відомого виробника. Максимальна маса білизни - 6 кілограм. Тут є інтелектуальний контроль режимів прання, захист від протікань, автоматичне позиціонування барабана і опція відстрочки початку прання. Але немає спеціального режиму для спортивної форми та взуття. Тому питання про те, як випрати кросівки за допомогою цієї пральної машинки, залишається відкритим. Взагалі, у «Аристона» і «Электролюкса» дуже мало відмінностей. Якщо не брати до уваги ціну. Так, «Арістон» на порядок дорожче. Хоча і не зрозуміло, чому. Мабуть, вся справа в бренді. Хлопці з «Аристона» явно цінують свою працю більше, ніж інженери «Электролюкса».
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Позитивні відгуки користувачів про пральній машинці

Продовжимо розглядати пральну машину Electrolux EWT1066EDW. Відгуки щасливих володарів цього дива техніки в основному позитивні. Наприклад, користувачі стверджують, що така машина здатна відіпрати все, що завгодно. І це так. У неї навіть є режим для складних забруднень. Також власникам подобається те, що машина акуратно звертається з нижньою білизною і постіллю. Ніяких пошкоджень на ніжних тканинах немає і бути не може. Власники також відзначають простоту управління машиною. З нею впорається навіть дитина. Зручний селектор режимів дозволяє швидко вибрати потрібну опцію. А запуск певного режиму здійснюється за допомогою всього однієї кнопки. Також користувачі хвалять антивібраційну конструкцію ніжок машини. Навіть при максимальних обертах в режимі віджимання вібрації майже непомітно. А працює машина дуже тихо. З цим згодні навіть ті, хто залишає негативні коментарі. Такі основні позитивні відгуки про пральній машині Electrolux EWT1066EDW. Виробник явно постарався зробити якісний продукт. І це у нього чудово вийшло.
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Негативні відгуки користувачів про пральній машинці

А тепер розглянемо коментарі тих, хто з якоїсь причини залишився незадоволений цією пральною машинкою. Перше, що не сподобалося користувачам в пральній машині Electrolux EWT1066EDW - інструкція. Вона зроблена досить незграбно. По-перше, російська мова якийсь кривий. Складається враження, що перекладали текст з допомогою перекладача від «Яндекс». По-друге, процес установки машини та її використання описаний так, що взагалі нічого не зрозуміло. Загалом, за інструкцію компанії «Електролюкс» жирний мінус. Також багато власники скаржаться на те, що машина позбавлена вбудованого випрямляча напруги. Найменший стрибок - і вона вимикається. Це серйозний недолік для наших широт. Всім добре відомо, як у нас йдуть справи зі стрибками напруги. А ще дратує користувачів незрозуміло звідки взявся неприємний запах в пральній машині. Як позбутися від нього? Швидше за все, цей захід пов'язаний з тим, що машина нова. З часом він сам зникне. Як тільки машина пройде "обкатку". Загалом, якщо і є якісь недоліки у цій пральній машинці, то вони не заслуговують особливої уваги, так як досить дрібні. Перевага все одно набагато більше.

Вердикт

Отже, варто рекомендувати цю пральну машинку до покупки? Безперечно варто. Це якісна, надійна і багатофункціональна пральна машина з дуже низьким енергоспоживанням. Зручна панель управління допоможе швидко вибрати потрібний режим прання, а вбудований інтелект не дасть тканини зіпсуватися під час прання. Звичайно, у цього продукту є певні недоліки, але переваг все ж таки більше. Так і мінуси недостатньо серйозні для того, щоб звертати на них хоч якусь увагу. До речі, ще одна перевага - ціна пристрою. Вона цілком адекватна. Дану машину може дозволити собі людина навіть з вельми скромним достатком. Загалом, якщо є можливість придбати цю якісну пральну машинку від «Електролюкс», то не варто її упускати.
Пральна машина Electrolux EWT1066EDW: відгуки, опис, характеристики, інструкція, виробник

Висновок

Отже, ми представили інформацію про пральній машині Electrolux EWT1066EDW. Відгуки тих, хто вже придбав цей агрегат, чітко дають зрозуміти, що продукт якісний. На даний момент - це найбільш надійна і доступна пральна машинка з вертикальним завантаженням на сучасному ринку побутової техніки. У конкурентів є схожі моделі, але вони або недостатньо функціональні, або володіють набагато більш високою ціною. Тому саме пральна машинка від «Електролюкс» має найкращим співвідношенням "ціна-якість". Не варто упускати шанс придбати якісний і надійний продукт за привабливою ціною. Потім будете кусати лікті.

Популярі новини
Загрузка...