Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

73 0 Новини високих технологій

На ринку з'явилася величезна кількість холодильників, тому складно підібрати для себе певну модель. З-за великої кількості імпортних варіантів вітчизняні пристосування стали менш популярними. Думка про те, що вони сильно поступаються за своєю якістю в корені невірний. Недорогі холодильники «Бірюса» відомі ще з радянських часів, і вони зарекомендували себе відмінно. Вони відрізняються низькою ціною, відмінною функціональністю і надійністю.

Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

Опис продукції

Компанія була заснована в 1963 році. Назва була запозичена у припливу великої річки Єнісей. Перший випуск холодильників «Бірюса» на заводі в місті Красноярську ознаменувався величезним успіхом. Примірники збиралися рік, однак воно того варте. Перший випуск у більш ніж 300 тис. одиниць був швидко розкупили. Завод успішно працював навіть під час кризи, асортимент поступово розширювався. Компанія крім холодильників стала виготовляти медичне і торговельне обладнання. Комплектація і дизайн пристроїв постійно змінювалися.


На сьогоднішній день виготовляються не тільки звичайні холодильники, але і винні шафи, кулери для зміни температури води, льодогенератори, морозильники-лари і деякі інші пристрої. З продажу підприємство входить у першу трійку лідерів на території Російської Федерації. Товари також експортується в Казахстан, Білорусь і деякі інші країни СНД.
Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

Переваги холодильників

У відгуках про холодильники «Бірюса» більше присутній позитивних моментів, ніж негативних. Мінуси у даних приладів несуттєві. Якість збірки, функціональний набір, характеристики, ціни – все це на кращому рівні. Багато покупці відзначають, що ці холодильники здатні змагатися навіть з імпортними приладами.


У відгуках відзначають такі переваги: місткість, економічність, якісний холодоагент, а також наявність додаткових технологій. Розглянемо всі окремо.
 • Морозильні та холодильні пристрої мають велику кількість полиць, ящиків, а також камер. Завдяки цьому вони здатні вміщати велику кількість продуктів. Судячи за відгуками покупців, для сімей краще всього купувати холодильник на дві камери. А в офіс або кабінет підійдуть більш компактні моделі.
 • Клас електроспоживання - A. За рік холодильник витрачає близько 270 кВт, це підтверджено покупцями.
 • Холодоагент встановлений марки R600a. Він вважається найбільш нешкідливим, так як не має синтетичних компонентів. Крім цього, він не руйнує озоновий шар, володіючи при цьому хорошим холодильним коефіцієнтом.
 • Покупці підтверджують, що холодильник має дві додаткові технології: No Frost і Low Frost. Остання являє собою крапельну систему. Холодильники з такими опціями не слід розморожувати, вони відтають самі.
 • Та додаткових переваг у відгуках виділяють електронне управління за допомогою спеціальних кнопок і хороші кріплення. Холодильники здатні витримувати механічні пошкодження.

  Мінуси холодильників

  Звичайно ж, у відгуках про холодильники «Бірюса» є і негативні зауваження. Покупці помічають не сильно критичні мінуси, але вони можуть деяким принести дискомфорт.
  Якщо двері не закрити в протягом 10-20 секунд, то спрацьовує неприємний звук. На дверцятах незручні полиці. Ручки зроблені з надто крихкого пластику. Деякі покупці повідомляють, що деформували їх випадково. По задній стінці пристрою стікають краплі води. Ці недоліки неістотні, а враховуючи, що холодильники недорогі, багато покупців закривають на них очі.
  Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

  «Бірюса-6»

  Цей холодильник випускається в білому кольорі. Конструкція невелика, завдяки цьому прилад можна встановлювати в невеликих приміщеннях. Пристрій поділено на дві секції: холодильник та морозильна камера. Обсяг їх обох становить 280 літрів, енергоспоживання класу A. Холодильна камера отримала обсяг 252 літра. Вона ділиться на кілька частин за допомогою скляних полиць. Внизу є полички для зберігання фруктів та овочів. На дверцятах розташувався контейнер для яєць. Розморожування здійснюється за краплинної системи. У відгуках про холодильник "Бірюса-6" багато пишуть про те, що це вкрай незручна функція. Морозильна камера отримала обсяг 28 літрів. Мінімальний температурний режим у ній дорівнює -12 градусів. Разморозку доводиться здійснювати ручним способом. Покупці стверджують, що холодильник не споживає багато електроенергії. Споживання становить 219 квтг/рік. Рівень шуму теж мінімальний – 42 дБ, тому ніхто з купили цей холодильник не скаржиться на зайві звуки від холодильника "Бірюса-6".
  Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

  Холодильник 129-ї моделі

  Даний холодильник має привабливу ціну, хоча він дозволяє задавати самостійно температуру, має відмінне оформлення, якісну систему охолодження і збірку матеріалів, а також отримав від виробника «Антифриз». Завдяки такій функціональності і маленькою вартості (16 тис. рублів), багато покупців віддають перевагу саме його. Холодильник сріблястого кольору, в нього вбудовано два мотора, висота – 205 див. Морозильна камера досить містка, в ній можна зберігати не тільки м'ясо і рибу, а й продукти на зиму. Розморожувати його не потрібно, саме тому багато хто вибирає холодильник "Бірюса-129".
  Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

  R110Ca

  Цей холодильник вважається компактним і універсальним. Виконаний у білому кольорі. Завдяки тому, що холодильник має невеликі розміри, його вага всього лише 38 кг. Багато купують його для дачі. Загальний обсяг приладу складає 180 літрів, з яких 130 відносяться до холодильній камері. У ній встановлено три полки. У відгуках про холодильники «Бірюса R110Ca» описано, що вони скляні, але зроблені з надійного і міцного матеріалу. Під овочі і фрукти є окремі полки. Освітлення всередині відмінне. Морозильна камера здатна заморожувати за добу не більше 4 кг. Розморожування здійснюється крапельною системою.

  «Бірюса 10»

  Це пристрій має одну лише двері. Є економним варіантів. Оформлений у класичному відтінку. Холодильник легко обслуговувати, крім того, він тихо працює. Обсяг камер – 235 літрів. Холодильний відсік отримав 207 к. У відгуках про холодильники «Бірюса-10» пишуть те, що морозильна шафа розчаровує. Його обсяг лише 28 літрів. Більш того, кожну з камер доводиться розморожувати вручну.

  Холодильники "Бірюса": відгуки, моделі, характеристики

  «Бірюса-132»

  Цей холодильник був випущений відносно давно, але він користується попитом через обсягу камера. Сумарно виходить 330 літрів. Така характеристика для холодильників «Бірюса» ідеальна. Морозильна камера має два відсіки. Розморожувати їх доводиться вручну. Для складання талих вод використовується спеціальний лоток. Коли в камері підвищується температура повітря, що автоматично вмикається система заморозки. Холодильна камера розморожується сама. Багато покупців хвалять за це виробника. Полиці в ній зроблені з товстого скла і здатні витримати 22 кг ваги. У відгуках покупці підтверджують, що вони дійсно витривалі і їх важко зламати.

  «Бірюса-149»

  Це пристрій отримує хороші відгуки від споживачів. В холодильник вбудований звуковий індикатор. Коли двері відкриті тривалий час, він спрацьовує. Холодильний відсік отримав 225 літрів. Він розділений на певні зони: полиці з скла, підставки на дверцятах для напоїв і соусів, а також два ящики для овочів. Морозильна камера отримала об'єм 95 літрів. Вона розділена на чотири окремі скриньки. У добу камера може заморозити до 7 кг продуктів, що є високим показником.

  Популярі новини
  Загрузка...