Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

182 0 Новини високих технологій

Серед виробників побутової техніки не часто з'являються нові імена. Ця галузь вже давно і міцно вподобана такими гігантами, як "Самсунг", LG, "Електролюкс", "Арістон" та іншими відомими компаніями. Новачкам прорватися на цей блискучий Олімп дуже важко. Практично неможливо. Тому поява нової компанії завжди подія. Саме так вийшло з Schaub Lorenz. Що за фірма така? Ще зовсім недавно про неї ніхто не чув. Але пральні машини у неї якісні. Ми розберемо основні характеристики цих пралок, розглянемо відгуки власників і спробуємо зрозуміти, чи так хороші дані пральні машинки. Але спочатку кілька слів про виробника.

Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Про компанію Schaub Lorenz

Технічно компанія з'явилася в 1889 році. Але тоді вона називалася просто Lorenz. По імені свого творця. Випускалися приймачі, апарати для зв'язку та інші речі. У передвоєнні роки компанія переходила з одного синдикату в інший. Після Другої світової левова частка виробничих потужностей лишилася на окупованих радянською владою територіях НДР. Компанії довелося заново відновлювати виробництво. У 1988 році компанію викуповує фінська Nokia. З цього моменту знову починається подорож по різних торговельних груп.


Така основна історія Schaub Lorenz. Що за фірма, яка, по суті, ніколи не могла похвалитися незалежністю? Все не зовсім так. У 2007 році компанія звільняється з-під ярма" інших виробників і починає власне виробництво. Однак перша модель вбудовуваної побутової техніки була випущена у 2015 році. Виробничі потужності компанії розташовані в Туреччині. Однак всі деталі привозять з Німеччини. Все стало на круги своя. Проте настав час детальніше розглянути пральну машину Schaub Lorenz. Відгуки про неї ми розглянемо трохи пізніше. А поки поговоримо про комплекті постачання цього продукту.
Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Комплект поставки

Пральна машина Schaub Lorenz, відгуки про яку ми будемо розглядати в наступних главах, поставляється у великій картонній коробці зі вставками з пінопласту. Днище машини надійно зафіксовано на дерев'яному піддоні. Всередині знаходиться сама пральна машинка, шланг для підключення до відливу, гарантійний талон та інструкція по експлуатації. Стандартний Комплект поставки у пральної машини Schaub Lorenz.


Інструкція заслуговує окремої згадки. Це досить товста брошура з максимально докладним викладом всіх особливостей пральної машини на багатьох мовах. Є навіть російська. Причому дуже правильний. В інструкції навіть є повністю описаний процес установки і підключення даної пральної машинки. Все розписано до дрібниць. Тобто проблем з установкою, настроюванням, підключенням та використанням точно ні в кого не виникне. А тепер перейдемо до зовнішнього вигляду пральної машинки. Його варто розглянути.
Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Зовнішній вигляд і дизайн

Взагалі, у виробника багато моделей, але ми зупинимося на SLW MW6110 як на найпоширенішою. За зовнішнім виглядом машинки питань немає. Дизайн чудовий. Машина виконана з якісного металу. Є величезний вибір кольорів: білий, червоний, сріблястий, коричневий і навіть чорний. Тип завантаження - фронтальна. Тип конструкції - зі знімною кришкою (вбудована техніка). Люк завантаження досить великий. У нього дуже зручно закидати речі. Скло люка тоноване (чорне). Виглядає все це чудово. У компанії Schaub Lorenz різнокольорові пральні машини. Це є своєрідною візитною карткою. А тепер розглянемо основні технічні характеристики машини.
Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Основні технічні характеристики

Пральна машина Schaub Lorenz, відгуки про яку ми розглянемо трохи пізніше, може прийняти на борт 6 кілограм брудної білизни. Максимальна швидкість при віджимі становить 1000 оборотів в хвилину. Не так вже й багато. Зате машинка майже не вібрує, що важливо для вбудованої техніки. Є опція вибору швидкості віджиму (підходить для делікатних тканин). Також віджим можна повністю скасувати. Машинка повністю захищена від протікання й має унікальну конструкцію ніжок, яка майже повністю гасить вібрацію. Також є опція вибору температури прання і можливість прання сорочок. Продовжимо розглядати пральні машини Schaub Lorenz. Огляд був би неповним без розбору режимів прання та додаткових опцій. Ось до цього зараз і розглянемо.
Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Режими прання та додаткові опції

Якими режимами прання може порадувати дана машинка споживачів? Тут є спеціальні режими для постільної білизни, джинсового одягу, делікатних тканин, вовни та бавовни, пухової верхнього одягу, змішаних тканин, просто верхнього одягу та інших тканин. Що стосується опцій прання, то набір їх тут досить-таки вражаючий. Тут є опція економічною прання, швидке прання, є опція запобігання зминання, є захист від дітей є контроль дисбалансу і опція реєстрації рівня піни. А ось вбудованої сушіння, на жаль, немає. Хоча вона б не завадила. Варто відзначити, що у цієї машинки досить-таки делікатний віджим. Він жодним чином не впливає на тканину. І це сміливо можна записати в переваги даної пральної машинки. Продовжимо розглядати пральну машину Schaub Lorenz. Виробник заявляє, що його пральні машини дуже тихі. Чи це Так? Спробуємо розібратися.
Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

Рівень шуму і енергоспоживання

Отже, чи сильно шумить машина під час прання? Не особливо. В режим полоскання рівень шуму не перевищує 58 дБ. А якщо машина вбудована, то і того менше. Насправді, це найбільш тиха з усіх сучасних пральних машин такого ж класу. При віджимі рівень шуму зростає до 77 дБ. Але і його не можна назвати критичним. В цілому машина працює досить тихо в будь-якому режимі. А тепер про енергоспоживання. Дана пральна машинка відноситься до класу енергоефективності А++. Це означає, що при досить високій питомій потужності вона споживає до смішного мало електроенергії. Звичайна мікрохвильова піч споживає в рази більше.

Переваги даної пральної машинки

Варто виділити окремим списком ключові особливості пральної машини Schaub Lorenz. Переваги будуть першими. І ви помітите, що їх дуже багато. Принаймні, точно більші, ніж недоліків:

 • стильний і сучасний дизайн;
 • висока якість матеріалів;
 • багата колірна гамма;
 • якість збірки на самому високому рівні;
 • унікальна конструкція, гасящая практично всі вібрації;
 • великий люк для завантаження білизни;
 • захист від протікання;
 • електронне інтелектуальне управління процесом прання;
 • наявність величезної кількості режимів прання для різних тканин;
 • пристойні обертів при віджиманні;
 • функція контролю рівня піни;
 • замок від дітей;
 • контроль дисбалансу;
 • опція вибору температури прання;
 • низький рівень шуму;
 • низький рівень енергоспоживання;
 • вибір швидкості віджиму.
 • Всі перераховані вище переваги чітко дають зрозуміти, що у виробника вийшов якісний і заслуговує уваги продукт. А тепер перейдемо до інших особливостей даної пральної машинки.
  Пральна машина Schaub Lorenz: відгуки, огляд моделей, виробник, переваги і недоліки

  Недоліки даної пральної машинки

  У кожного товару є мінуси. Не є винятком і пральна машина Schaub Lorenz. Недоліки її не так виражені, як переваги. Так їх не особливо багато.
 • Немає сигналу про закінчення прання (дуже знадобився б).
 • Немає інформації про час прання на екрані.
 • Програми прання дуже довгі.
 • Цій машинці не завадили б обороти побільше.
 • Немає вбудованої сушіння.
 • Це всі недоліки. Самі можете бачити, що їх не дуже багато. Однак реальну ситуацію з переваг і недоліків можуть дати тільки відгуки власників даного чуда техніки.

  Огляд моделей

  У даного виробника є різні моделі пральних машин, але відрізняються вони один від одного мало. Все це вбудована техніка. А тут кардинальних відмінностей бути не може. Все та ж фронтальне завантаження, все та ж опція зменшення вібрації. Єдине, чим можуть відрізнятися моделі, - це дизайн і колір. Щодо кольору, до речі, вельми актуально, адже користувачеві потрібна машина, яка ідеально впишеться в інтер'єр. Ось чому у виробника багато пральних машин різних кольорів. А технічні характеристики майже не відрізняються.

  Позитивні відгуки власників

  Отже, про що говорять користувачі пральній машині Schaub Lorenz? Відгуки в основному позитивні. Але є і ті, кого з якихось причин не влаштувала ця машина. Однак спочатку ми розглянемо коментарі задоволених і тільки потім перейдемо до незадоволеним. Щасливі власники відзначають, що перше, що привернуло їх у цій пральній машинці, - дизайн. Вона схожа на девайс з майбутнього. Тому її і придбали. Далі порадувала багатьох інструкція російською мовою з повним описом процесу установки апарату і його використання. Далі - більше. Власники відзначають, що працює дана пральна машинка майже ідеально. Ніякого дивного шуму немає, лічильник електроенергії не крутиться як скажений. Диво. Також багато власників зазначають, що навіть при максимальних обертах віджиму машинка примудряється не пошкоджувати ніжні тканини. І це дійсно добре. Користувачі говорять про те, що пере машина добре. Всі речі виключно чисті. Після віджимання вони майже сухі. І це не може не радувати. Позитивних коментарів удостоїлася і інтелектуальна система керування пранням. Вона точно знає, що потрібно робити з тією чи іншою тканиною. Багато хто відзначає, що антивібраційна система пральної машинки працює тільки в тому випадку, якщо вона правильно встановлена. По-іншому ніяк. Загалом, більшість явно задоволені покупкою.

  Негативні відгуки власників

  Турецькі пральні машини Schaub Lorenz зібрали певну кількість негативних відгуків. Назвати їх неконструктивними не можна, так як майже всі вони чітко аргументовані. Що ж не сподобалося користувачам у цій пральній машині? По-перше, відсутність звукового сигналу про закінчення прання. Він був би якраз до речі, а то деяким користувачам незручно, коли вони знаходяться в іншому приміщенні. Весь час доводиться ходити і перевіряти. По-друге, інформаційний дисплей не показує, скільки часу залишилося до завершення прання. Незрозуміло, з чим це пов'язано, але виробник не додав таку опцію. І це дійсно незручно. По-третє, всі програми прання якісь надто довгі. В той час, як інші пральні машини завершують прати, "Шауб" продовжує роботу. Як-то дивно. Ще багатьох власників засмутив сервіс підтримки клієнтів. Простіше туди взагалі не дзвонити, так як вони задають купу непотрібних питань. Мабуть, так вони заробляють гроші. Але все одно неприємно. Також власники відзначають, що машинка не запам'ятовує програми. Після виключення їх потрібно виставляти заново. Але це вже не так критично. Все ж у даної пральної машинки набагато більше переваг, ніж недоліків. І це не може не радувати.

  Висновок

  Отже, ми розглянули дуже цікаву пральну машину Schaub Lorenz. Відгуки користувачів про цей продукт точно дають зрозуміти, що товар досить-таки якісний. Німецька компанія з виробництвом в Туреччині випускає якісні, сучасні і функціональні пральні машинки. І не потрібно боятися їх купувати.

  Популярі новини
  Загрузка...