Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

160 0 Новини високих технологій

Компанія Xiaomi відома всьому світу своїми недорогими і потужними смартфонами. Але мало хто знає, що виключно мобільними телефонами виробник не обмежився. В його арсеналі є найрізноманітніші пристрої: скутери, телевізори, розумні пилососи та інші товари. Але сьогодні ми розглянемо про мережевий фільтр Xiaomi. Це пристрій з області "розумних" побутових приладів. Ми обов'язково розглянемо всі технічні характеристики та особливості цього приладу. Але спочатку кілька слів про самого виробника.

Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Про компанію Xiaomi

Компанія "Сяоми" була заснована в 2010 році в Китаї. Спочатку планувалося випускати виключно смартфони. Перший апарат Mi 2 був випущений в 2012 році. Це був перший масовий смартфон компанії. Однак аж до 2013 року продукція "Сяоми" поставлялася виключно на китайський ринок. Вихід на міжнародну арену відбувся в 2013 році з відкриттям представництва в Сінгапурі. Вже в 2014 про новому виробнику заговорив увесь світ. Апарати "Сяоми" були доступними і володіли чудовими технічними характеристиками. Природно, вони стали досить популярними. Перший побутовий прилад "Сяоми" був випущений в тому ж таки 2013 році. Це був телевізор з 3D. Але він призначався виключно для внутрішнього ринку. Однак стало зрозуміло, що компанія бажає наповнити своїми гаджетами всі галузі торгівлі. Саме це і стало передумовою до випуску мережевого фільтра Xiaomi. Розглянемо його докладніше. І почнемо з дизайну.


Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Зовнішній вигляд і дизайн

Варто зазначити, що у даного пристрою лаконічний дизайн, який дозволить розмістити його практично в будь-якому інтер'єрі. Мережевий фільтр Xiaomi Mi Power Strip - це невелика плоска коробка прямокутної форми із закругленими краями і проводом. Пристрій виконаний у традиційному білому кольорі. Ніяких інших кольорів немає. На верхній панелі розташовуються всілякі роз'єми для підключення різних мережевих вилок. Також є порти USB для зарядки мобільних гаджетів. Ближче до кінця верхній панелі розташована кнопка включення, яка запускає пристрій і подає живлення на підключену електроніку. Мережевий кабель вмонтований в корпус і виконаний з якісного мідного дроту з прогумованої опліткою. Він теж білого кольору. Ось так виглядає цей мережевий фільтр. Просто і лаконічно. Однак варто розібрати технічні характеристики мережевого фільтра Xiaomi Power Strip.


Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Основні технічні характеристики

Чим може здивувати користувачів цей мережевий фільтр? Розглянемо його основні особливості. Це прилад з трьома розетками для різних типів вилок, трьома USB портами і шнуром довжиною 18 метра. Сила струму, що подається на USB, становить 2 А. Цього цілком достатньо для стандартної зарядки мобільних гаджетів. Сумарна приєднувальна потужність - 2500 Ватт. Тобто, до цього фільтра при бажанні можна підключити цілий комп'ютер і ще пару приладів. Потужність просто відмінна. Сумарний підключається ток - 750 А. Теж відмінний результат. Крім того, у пристрої є передавач для WiFi. Мережевий фільтр Xiaomi можна експлуатувати за допомогою смартфона. Передавач дозволяє відключати і включати фільтр, настроїти автоматичний запуск (наприклад, для зарядки за розкладом) та зробити багато чого ще.
Сам прилад виготовлений з вогнетривкого пластику. Він здатний витримувати температуру аж до 750 градусів за Цельсієм протягом досить тривалого часу. Тобто, пожежі при використанні цього фільтра станеться не повинно. Крім того, є спеціальна захист від перепадів напруги. Цей момент буде більш детально розглянуто нижче.
Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Захист фільтра

Мережевий фільтр Xiaomi з USB портами має досить продуману захист. Так, якщо на нього протягом довгого часу буде подаватися струм, на який він не розрахований, то спрацює захист від перегріву і фільтр просто вимкнеться. Якщо ж у фільтрі виникне коротке замикання, то ніякої пожежі не станеться, так як корпус пристрою виконаний з вогнетривкого пластику. Є також і вельми непогана захист від дітей. Всі роз'єми на мережевому фільтрі (навіть USB) прикриті спеціальними шторками, які прибираються тільки якщо увіткнути вилку в розетку. Загалом, мережевий фільтр Xiaomi - одне з найбільш безпечних пристроїв такого плану.
Мережевий фільтр Xiaomi: опис, характеристики і відгуки

Відгуки користувачів про мережевому фільтрі

Для того, щоб дізнатися, як працює пристрій в реальних умовах і збігаються його заявлені технічні характеристики з реальними, потрібно розглянути відгуки тих, хто вже придбав собі такий апарат і успішно його протестував. Те ж стосується і цього мережного фільтра. Варто відразу зазначити, що більшість відгуків мають позитивний характер (як і відгуки про інших девайсах від "Сяоми").
Власники даного мережевого фільтра відзначають, що працює він чудово. За деякими даними, він навіть має опцію вирівнювання напруги та його стабілізації. Саме це і помітили користувачі. Відзначено було також висока якість матеріалів. Чудова збірка також не була обділена увагою. Ніде немає люфтів, скрипів і нестиковок. Воно й зрозуміло, адже недбалість у виготовленні таких пристроїв може призвести до наслідків набагато страшнішим, ніж проста відмова гаджета. Також користувачі відзначають, що мережевий фільтр стабільно (і дуже швидко) заряджає смартфони, планшети й іншу мобільну техніку. Причому апарати від Сяоми заряджаються швидше, ніж телефони інших виробників. Однак є й ті, кого з якихось причин не влаштував мережевий фільтр Xiaomi. Варто розглянути ті особливості, які користувачі віднесли до недоліків. На думку споживачів, він тільки один: мережева вилка австралійського типу. Підключити мережевий фільтр до нашої розетки можна тільки за допомогою перехідника. Але це досить дрібний недолік на тлі всіх переваг.

Висновок

Отже, ми розглянули мережевий фільтр Xiaomi, який відрізняється просунутими опціями (зразок Wi-Fi передавача), наявністю портів USB для зарядки гаджетів і потужною системою захисту від перепадів напруги. Коштує такий прилад відносно небагато - близько 1200 рублів. Його зможе дозволити собі практично будь-який користувач. За невеликі гроші споживач отримує сучасне розумне пристрій з поліпшеним захистом. Чим погано? Тільки от мережева вилка не нашого зразка, але ця особливість легко виправляється перехідником.

Популярі новини
Загрузка...