Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами

393 0 Новини високих технологій

Китайська корпорація Xiaomi – молода компанія, що отримала широку світову популярність завдяки, в першу чергу, своїм гаджетів: смартфонам, розумним браслетам, електронних приладів побутового призначення та інших пристроїв. Не обійшла фірма своєю увагою і такий поширений девайс, як звичайний електричний подовжувач. Що ж особливого в цьому нехитрому за своїм призначенням пристрої від Xiaomi? До основної «фішці» приладу від китайського виробника можна віднести наявність трьох портів USB, які можна використовувати для підзарядки мобільних гаджетів. Проаналізуємо функціонал подовжувача Xiaomi Mi Power Strip у статті і подивимося, чи варто його купувати.


Комплект поставки

Подовжувач Xiaomi Mi Power поставляється в довгій прямокутній коробці з білого картону. Дизайн упаковки простий, без будь-яких прикрас, на верхній стороні присутній логотип компанії-виробника. На дні упаковки можна прочитати інформацію про основні характеристики пристрою. Комплект поставки приладу небагатий. Крім самого подовжувача, упакованого в поліетиленовий пакет, виробник поклав в коробку тільки коротку інструкцію з використання пристрою. Проте всі питання до комплектації девайса від Xiaomi зникають, варто згадати досить демократичну ціну подовжувача: в Китаї вона становить близько 8 доларів США. Звичайно, при доставці в Росію і купівлі тут ціна вже не така приваблива, але про це можна буде прочитати нижче.
Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами

Зовнішній вид подовжувача Xiaomi Power Strip

Дизайн гаджета проста і саме тому він виглядає свіжо і цікаво. Всі елементи пристрою, в тому числі і кнопка живлення, виконані в білому кольорі. Кути корпусу подовжувача заокруглені, причому вся бічна поверхня пристрою по периметру глянцева, що багатьом користувачам представляється спірним дизайнерським рішенням. А ось верхня і нижня частина Xiaomi Power Strip виконані з приємного матового пластика.


На верхній панелі розташовані подовжувача три розетки для підключення електроприладів (вони універсальні, підходять для вилок будь-яких стандартів), три гнізда USB і вимикач (обладнаний підсвічуванням). Необхідно відзначити той факт, що отвори розеток захищені від дітей спеціальними зсувними шторками, що виключають ураження електричним струмом. Єдиним недоліком конструкції даного гаджета, та й то, швидше, надуманим, є вилка. Вона має три штиря, розташовані під різними кутами (азіатський варіант) і не призначена для підключення до розетки європейського зразка. Доведеться докуповувати якийсь перехідник або самостійно прилаштовувати іншу вилку.
Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами
Незайвим буде відзначити використання якісного трижильного кабелю живлення. Розміри подовжувача наступні: 225х41х26 мм. Вага пристрою становить 300 грам.

Технічні характеристики пристрою

Наведемо списком основні технічні параметри подовжувача Xiaomi з USB:
 • гранична потужність – 2500 Вт;
 • напруга – до 250 вольт (підтримується робота при напрузі 110 вольт);
 • ток – максимум до 10 ампер;
 • наявність виходів USB з напругою 5 вольт і струмом до 2 ампер (в залежності від кількості підключених споживачів енергії).
 • Розбирання електричного подовжувача Xiaomi: а що всередині?

  Для того, щоб самостійно розібрати подовжувач (наприклад, якщо користувач хоче цілком поміняти кабель живлення на аналогічний з відповідною виделкою), необхідно вийняти заглушки на нижній панелі корпусу девайса і відкрутити заховані під ними гвинти.
  Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами
  Перше, що приємно дивує при огляді нутрощів приладу – це використовувані матеріали. Для контактів використовується тільки мідь, а не якийсь її струмопровідний замінник. Також порадувала загальна акуратність складання внутрішньої частини пристрою і приголомшливе якість пайки. Прямо не віриться, що настільки добре зробленого приладу може бути невисока ціна.

  Порівняння з аналогічними пристроями з інших компаній

  Для порівняння були обрані два пристрої, найбільше схожі на Xiaomi Power по функціоналу. Отже, зустрічаємо! Для початку познайомимося з подовжувачем Orico DPC-4A-4U. У пристрої дизайн простіше, ніж у героя огляду. Девайс від Orico формою являє собою звичайний прямокутний брусок рубаних форм. Він і більший за розміром, і важче аналогічного приладу від Xiaomi. Зате DPC-4A-4U може похвалитися наявністю чотирьох портів USB для підключення зовнішніх пристроїв. Електричних розеток теж чотири, їх конструкція така ж, як у подовжувача від Xiaomi, тобто можна використовувати штепселі європейського, китайського та американського стандартів. А ось вилка для включення в електричну мережу азіатського стандарту, доведеться шукати перехідник. До достоїнств гаджета можна віднести і велику потужність портів USB (видається сила струму – до 24 ампера).
  Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами
  Другий подовжувач MPS-EU5U4 виробництва Ntonpower воістину гігантський. Його розміри становлять 242х84х44 мм. Але це виправдано наявністю двох рядів роз'ємів: п'яти електричних розеток і чотирьох портів USB. Кабель живлення дуже товстий і грунтовний. У цьому конкуренти від Xiaomi і Orico йому явно програють. Та й потужність у девайса немаленька, вона складає до 24 ампера на порт USB. До явних переваг пристрою над конкурентами слід віднести використання розеток і вилки європейського стандарту. Хтось може віднести до недоліків, то так часто потрібно підключити штепсель, відмінну від європейської?
  Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами
  Всі представлені пристрої по-своєму гарні, та і ціна відповідає їх можливостям: від 12 доларів США за Xiaomi (хоча можна знайти і дешевше) до 28 за Ntonpower MPS-EU5U4.

  Відгуки про гаджеті

  Користувачі відгукуються про пристрої позитивно. Переваги приладу були описані вище, тому для об'єктивності огляду, наведемо мінуси гаджета:
 • мала довжина шнура живлення (15 м);
 • використання вилки азіатського стандарту;
 • при підключенні європейської вилки через перехідник не буде задіяно заземлення;
 • яскраве підсвічування кнопки включення, в темряві трохи відволікає від роботи;
 • писк з подовжувача Xiaomi при відсутності навантаження;
 • під навантаженням пріор відчутно гріється;
 • брак потужності USB деяким вимогливим покупцям;
 • неможливість підключення пристроїв з новим стандартом USB Type-C.
 • Підводячи підсумок

  У китайській корпорації Xiaomi вийшло цікаве і корисне пристосування, що поєднує функції подовжувача і універсального зарядного пристрою для різноманітних електронних гаджетів. Подовжувач має цікавий дизайн, підтримує підключення електричних приладів з виделками різних модифікацій.
  Подовжувач Xiaomi Power Strip: відгуки та порівняння з конкурентами
  До недоліків подовжувача можна віднести використання виробником вилки азіатського стандарту, а також недостатньої довжини кабелю. Та й ціна на прилад в реаліях російського ринку не така приваблива, як на китайських аукціонах. Але в будь-якому випадку, якщо судити з відгуків у мережі інтернет, пристрій досить популярною у користувачів. Його аналоги хоч і можуть запропонувати розширений функціонал, але коштують набагато дорожче і мають менш привабливий дизайн.

  Популярі новини
  Загрузка...