Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки

239 0 Новини високих технологій

Проблеми з гарнітурою зустрічаються досить часто. Найчастіше це пов'язано з неякісною продукцією. Далеко не завжди виробник приділяє багато уваги створенню навушників. Особливо якщо мова йде про бюджетні моделі. Хоча навіть найдешевші варіанти можуть служити роками. Як правило, вартість не завжди відіграє ключову роль. Іноді користувачі скаржаться, що дорогі навушники стали тихіше грати або зовсім зламалися. Відразу панікувати не варто. Деколи можна самостійно вирішити всі питання.

Причини поломок

Для початку важливо розібратися з причинами несправностей: які вони можуть бути і що від них чекати. Якщо навушники стали тихіше грати, значить, проблема може ховатися в неправильній експлуатації. Звичайно, навряд чи хтось буде навмисне занурювати гарнітуру в воду або кидати в пісок. Все це, безсумнівно, призведе до ускладнення, з якими, швидше за все, нічого вдіяти не можна.


Але бувають дрібні поломки, які можуть порушувати працездатність пристрою. Наприклад, навушники стали грати тихіше, тому що на них потрапили краплі води і т. д.

Можливі неполадки

Є все-таки найбільш поширені неполадки:
 • замикання контакту на корпус;
 • размагниченный динамік;
 • сторонній сміття;
 • проблеми з пристроєм, до якого підключені навушники;
 • механічні пошкодження.
 • Звичайно, цей список може бути більше. Наприклад, не можна виключати шлюб, який часто зустрічається в бюджетних моделях.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки
  Виправити вищеописані проблеми самостійно буде непросто. Не маючи належних навичок, перевірити размагниченный динамік або замикання контакту неможливо. А от вирішити питання зі сміттям і пристроєм, до якого підключені навушники, реально.


  Контакти проводів

  Отже, замикання контакту або його шлюб - поширена проблема. Особливо якщо мова йде про штекері. Неякісні навушники особливо схильні до цієї поломки, оскільки виконані з поганих матеріалів. Більшість вакуумних моделей часто використовують щодня. Штекер згинається, висмикується і забруднюється. Все це впливає на нього не найкращим чином. З часом виникають проблеми. Буває, що звук зовсім зникає, а іноді помічаєш, що навушники стали тихо грати. Проблема цієї неполадки в тому, що зовні немає жодних ознак, але всередині перетерся провід, що і призвело до такої поломки.

  Рішення проблеми з контактами проводів

  Найчастіше штекер є нерозбірним елементом. Його не можна відкрутити або дістати для ремонту. В цьому випадку можна придбати новий і замінити ним старий. Звичайно, такий варіант передбачає навички пайки. Просто так відрізати штекер і приклеїти новий не вийде.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки
  Якщо ж самостійно ви з цим впоратися не можете, доведеться нести навушники в ремонт. І робити це раціонально тільки в тому випадку, якщо гарнітура дійсно дорога. Дешеві навушники простіше викинути.

  Обрив пайки

  Це ще одна проблема, яка може призвести до того, що навушники стали грати тихіше. На жаль, навіть дорога гарнітура може бути неякісно спаяна. Це пов'язано і з тим, що виробник намагається всіляко заощадити. Зрозуміло, він намагається менше витрачати фінансів на збірку і матеріали.
  Також найчастіше це викликано маркетинговим рішенням. Якщо ми знаходимо вдале пристрій, ми готові використовувати його роками. Далеко не всі користувачі женуться за модою. Але таке положення речей невигідно виробнику. Тому потрібно створювати пристрої, які б не працювали вічно. Погана пайка може бути викликана екологічними нормами. У цьому випадку виробники використовують ті компоненти, які не шкодять довкіллю. Але часто такі матеріали виявляються крихкими і недовговічними.

  Ремонт обриву пайки

  У цьому випадку знов-таки можна вирішити проблему самостійно. Якщо ви розумієте, як працюють навушники, можете спробувати їх розібрати, щоб замінити пайку. Але це рішення не завжди можливо, оскільки деякі моделі гарнітури надають нерозбірними. Користувач у процесі ремонту може пошкодити інші елементи, які неможливо буде виправити. Тому в цьому випадку також можна звернутися в сервісний центр або придбати нові навушники.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки

  Обрив кабелю

  Ця проблема належить до механічних. Багато хто не розуміють, чому навушники стали тихо грати, хоча саме обрив кабелю може бути головною причиною. Іноді його можна помітити неозброєним оком, а іноді доводиться намацувати, оскільки він стався всередині оболонки. До речі, така проблема часто виникає при різкій фізичного навантаження на провід. Наприклад, ви різко встали або зачепилися кабелем за щось, після чого всередині сталося натяг і обрив. Якщо ви використовуєте навушники за комп'ютером, а дріт такий довгий, що часто плутається під ногами, ви могли наїхати на нього коліщатками стільця, а відповідно, пошкодити їх.

  Ремонт обриву кабелю

  Якщо сталася така поломка, рішення одне - міняти повністю кабель. Звичайно ж, самостійно це зробити непросто, особливо якщо не мати належних навичок. Тому багато звертаються в сервісний центр. Але потрібно розуміти, що якщо провід дуже тонкий, то в майбутньому з ним часто будуть відбуватися подібні проблеми. Простіше буде замінити навушники на нові.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки

  Потрапила вода або сміття

  Що робити, якщо навушники стали тихо грати? Можливо, у них потрапила вода або сміття. Це найбільш поширені причини неполадок. Деякі навушники можуть постраждати навіть після того, як на них потрапила пара крапель води або накопичилося трохи пилу. Якщо швидко зробити всі необхідні заходи, то можете самостійно виправити неполадки.

  Що робити, якщо потрапила вода?

  Для початку необхідно висушити навушники. Робити це можна декількома способами. Спробуйте покласти їх поруч з теплою батареєю. Але ні в якому разі не зверху. Батарея може виявитися дуже гарячою і зашкодить плату всередині пристрою. Як варіант, можна відправити гарнітуру в пакет з сухим рисом. Крупа швидко вбирає вологу і вже через добу може забрати всю зайву воду, яка була в навушниках. Але тут варто розуміти, що окислення контактів відбувається дуже швидко. Якщо перші пару тижнів навушники ще будуть справно працювати, то згодом ви станете помічати проблеми зі звуком. Він буде ставати тихіше, пристрій буде гудіти або шуміти. В цьому випадку допомогти зможуть фахівці в сервісному центрі.

  Що робити, якщо скупчився сміття?

  Амбушюри будуть забруднюватися з часом. Це необхідно розуміти і подбати про них заздалегідь. Буває, що навушники стали тихо грати на телефоні з-за того, що сіточка забилася вушною сіркою і пилом. З часом ви станете помічати, що один навушник став набагато тихіше.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки
  В цьому випадку доведеться самостійно почистити їх. Для цього потрібно взяти перекис водню. Вона потрібна для того, щоб промити сіточки від бруду. Чистити їх можна в будь-якої ємності, наприклад, в кришці від пляшки. В залежності від будови, доведеться по-різному купати навушники. Якщо можливо окремо очистити сітку, то доведеться її зняти спочатку. Якщо ж зробити це не виходить, тоді можна спробувати занурити сітку разом з навушником, щоб вода не потрапляла на динаміки. Після такої чистки важливо покласти навушник сіткою вниз, щоб залишки вологи не затекли всередину. Сушити потрібно більше години.

  Проблеми з пристроєм

  Але не завжди поломка може бути пов'язана з навушниками. Іноді всьому виною пристрій, до якого вони підключені. Наприклад, якщо навушники стали тихіше грати на комп'ютері, спробуйте підключити їх до телефону або до іншого ПК. Може бути так, що налаштування звуку в системі збилися, а тому здається, що гарнітура зламалася. Якщо на іншому пристрої, навушники добре працюють, доведеться налаштовувати комп'ютер. Якщо ж ніяких змін не відбулося, значить, доведеться шукати причину безпосередньо в гарнітурі.

  Відгуки

  Неполадки з навушниками - це не сама рідкісна проблема. Ті, хто часто слухає музику, стикаються з поломками гарнітури дуже часто. Деякі бюджетні навушники не живуть і двох місяців. Навіть дорогі моделі можуть ламатися.
  Навушники стали тихіше грати: можливі неполадки, способи їх виправлення, відгуки
  Більшість користувачів, які стикаються з цією проблемою, кажуть, що вони рідко відносять навушники в ремонт. Найчастіше вони викидають зламане пристрій і набувають нову. Звичайно, якщо мова не йде про дорогою гарнітурі, особливо ігровий. У цьому випадку доводиться звертатися в сервісний центр. Користувачів, які самостійно намагаються полагодити навушники, ще менше, ніж тих, хто йде в сервісний центр. Це пов'язано з тим, що не всі потрібні інструменти і навички для того, щоб впоратися з поломкою.

  Популярі новини
  Загрузка...