Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки

179 0 Новини високих технологій

Кожен хоча б раз ловив себе на думці, як хочеться свята в нудний зимовий вечір. Виявляється, не обов'язково скликати багато гостей – є більш простий спосіб підняти настрій. Достатньо лише оновити інтер'єр правильними декораціями. Одним із способів це зробити є світлодіодний завісу, який створить атмосферу свята в квартирі або приватному будинку, і допоможе забути про зимову нудьгу. Про те, що це таке, сьогодні і піде мова.

Що таке плей-лайт і як його використовувати

Світлодіодна гірлянда-завіса лише частково є тими вогниками, які ми звикли вішати на ялинку. Насправді це ціла система проводів з лампочками, яку можна порівняти із суцільним покривалом. Якщо проводити аналогії, то виглядає виріб, як перемет (рибалки зрозуміють). Зверху протягнуть основний живильний провід, від якого вниз звисають відгалуження, посипані світлодіодами. Довжина їх може бути однаковою або різною – не має значення.


Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки
Використовуються світлодіодні LED-завіси для декорування стін, дверних або віконних прорізів. Залежно від моделі, можуть мати різну ширину і довжину. Вибір розміру буде залежати від передбачуваної області застосування виробу. Застосовуються вони і для прикраси фасадів будівель. Гірлянди, призначені для вуличного застосування, захищені від вітру, дощу, снігу і пилу. Вартість таких завіс вище, ніж їх інтер'єрних різновидів. Якщо постаратися і докласти фантазію, звичайного заміського будинку можна зробити справжній казковий палац, виблискує різнокольоровими каменями.

Критерії вибору завіс на світлодіодах

Основне, на що слід звернути увагу, вибираючи подібне виріб – це клас захисту (для вуличного варіанту проставляється спеціальна маркіровка), ширину і довжину. Від цього буде залежати, де завісу можна буде розташувати і наскільки він буде функціональна. Також важливо наявність такого сайту, як контролер. Його відсутність у схемі світлодіодного завіси призведе до того, що гірлянда буде горіти постійно, без заміни режимів і одним кольором. Але якщо необхідно заощадити – це якраз той варіант, який збереже гроші, вартість таких виробів значно нижче.


Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки
Більш дорогі моделі можуть складатися з безлічі окремих ширм, об'єднаних загальним контролером. При цьому на кожен з світлодіодних завіс для вулиці можна виставляти певну програму, не виходячи з дому. Але подібні гірлянди купуються досить рідко через дорожнечу. Простіше купити окремо кожну зі своїм контролером. У Мережі можна знайти безліч відгуків про світлодіодних занавесах. Покупці здебільшого задоволені покупкою. Виключення складають лише користувачі, які придбали гірлянди з категорії дешевого китайського ширвжитку чи кустарного виробництва.

Форми гірлянд, пропоновані виробником на російському ринку

Сьогодні випускаються різні завіси для оформлення інтер'єрів і фасадів. До того ж будь-яку форму, передбачену виробником можна видозмінити, залежно від способу застосування. Цікаво, що навіть найпростіший світлодіодний завісу на вікні може кардинально перетворити квартиру. І тут теж все буде залежати від режиму освітлення. Це може бути просте мерехтіння або біжать вниз, ніби скачуються крапельки, вогники. Розглянемо найбільш поширені форми подібних виробів.
Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки

Найпопулярніша гірлянда – «дощ»

Найбільш проста форма, при якій всі «хвости», відходять від основного дроти, мають однакову довжину. Вона може досягати 10 м, а кількість світлодіодів на «нитці» - 2500. На перший погляд здається, що працювати з такою гірляндою буде складно, проте це не так. Кожна нитка може від'єднуватися від основного дроти. Для цього на подібних світлодіодних занавесах передбачені спеціальні конектори. Крім того, подібним чином можна поєднати і кілька основних проводів, якщо ширини гірлянди недостатньо.
Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки

«Бахрома» та її відмінності від «дощу»

Пристрій гірлянди аналогічно попередньому варіанту, однак довжина ниток тут не однакова – вони відрізняються одна від іншої. Таким чином, при її розміщенні, наприклад, уздовж карниза, виходить яскраво виражений нерівний край. При правильному виборі режиму можна домогтися приголомшливого результату – як ніби по нерівних бурульок скочуються синьо-білі краплі талої води. Хоча подібні гірлянди непогано виглядають і в статичному світінні, без контролера. Якщо у дворі приватного будинку варто ялина, то подібна бахрома буде чудовою прикрасою для зеленої красуні. При недостатній довжині такий світлодіодний завісу можна наростити, приєднавши до одного основного шнуру іншого. Примітно, що навіть при комутації декількох гірлянд в одну, можна не боятися за стан мережі – потужність світлодіодів мінімальна, а значить, велике навантаження на точку підключення не буде.
Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки

Цікава форма «танучих бурульок»

Тут світлодіоди одягнені у прозорий стрижень, що має форму конуса. Програма встановлена таким чином, що білі і сині вогники як-би стікають по склу, створюючи повне, реальне враження танення. Особливо дивно виглядає така гірлянда у сильний мороз. Насправді будь-яку форму подібних виробів можна застосувати по-своєму, створивши неповторний фасад будівлі. Одним вдалим рішенням здається розміщення світиться декору тільки по карнизах будови, інші покривають будинок гірляндами, як павутиною – тут справа смаку. У будь-якому випадку виглядати такі декорації будуть прекрасно, створюючи святкову атмосферу.

Переваги завіс на світлодіодах

Як не дивно, але недоліки у таких гірлянд відсутні. Що ж стосується переваг, то серед них можна відзначити:
 • Низьке енергоспоживання без втрати сили світлового потоку.
 • Широка область застосування – завіса можна використовувати як усередині приміщення, так і на вулиці.
 • Довговічність. У середньому такі гірлянди легко переступають межу 50000 годин безперервної роботи.
 • Електробезпека – світлодіоди працюють від напруги 12 Ст.
 • Світлодіодні завіси: огляд, виробники, види та відгуки

  На закінчення

  Завіси на світлодіодах – це дійсно зручний і не занадто дорогий спосіб декорування як інтер'єру, так і екстер'єру. Завдяки подібним гірляндам можна прикрасити будь-які предмети без особливих трудовитрат. І хто знає, може бути, господар не захоче знімати з фасаду будівлі після новорічних свят. Якщо вибрати якісний виріб, літо воно переживе без проблем і зможе порадувати проходять повз на наступну зиму.

  Популярі новини
  Загрузка...