Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

148 0 Новини високих технологій

Вибір хорошої пральної машини - справа непроста. В даний момент на ринку є безліч моделей від різних виробників за різною ціною. Однак далеко не всім по кишені круті апарати зі штучним інтелектом на борту. А бюджетний варіант вибрати дуже складно, так як серед цих машин є величезна кількість неякісних продуктів. Так як же бути? Є відмінний варіант, який коштує недорого і володіє всіма необхідними опціями - пральна машина BEKO WKB 51001 M. Відгуки про неї несподівано позитивні. Тому й варто розглянути цю пральну машину докладніше. Але спочатку кілька слів про виробника.

Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Про компанію ПОВІКУ

Бренд ПОВІКУ є турецьким і існує з 1997 року. Однак левова частина продукції виробляється в Росії. Як це можливо? Дуже просто. У 2006 році на території РФ був запущений перший завод. Компанія завжди займалася випуском побутової техніки. Це були холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини і багато іншого. Проте з часом бренд почав випускати і менш габаритні товари: фени, тостери та інше. Варто зазначити, що справи в компанії йдуть добре. Їх продукція активно продається на російському ринку. Холодильники і пральні машини користуються досить стійким попитом. Іноді на виробництві навіть не встигають випускати нові партії. Відсоток заводського шлюбу аж ніяк не низький. Але це ніяк не впливає на популярність. Мабуть, вся справа в тому, що продукція є однією з найдоступніших. Продається все з цілком адекватними цінами. Без переплати за бренд. Прикладом такого товару є пральна машина-автомат BEKO WKB 51001 M. Відгуки та фото будуть представлені трохи пізніше. А поки розглянемо зовнішній вигляд техніки.


Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Зовнішній вигляд і дизайн

Отже, перед нами пральна машина з фронтальним завантаженням. Це значить, що попереду у неї розташовується ілюмінатор, що дає доступ до барабану. Він виконаний з товстого скла. Місця стиків з корпусом машинки мають гумові прокладки високої якості. Сам пристрій виконано з металу, покритого товстим шаром білої емалі. Трохи вище ілюмінатора знаходиться панель управління. Поруч з нею - відсік для порошку. На самому видному місці розташовується колесо для вибору програми прання. Праворуч від нього знаходяться необхідні кнопки для управління процесом. Ніякого дисплея, який повідомляє про час прання, немає. Хоча він би тут не завадив. Ближче до днища машинки (і знову на лицьовій стороні) розташовується отвір для зливу води. Якщо така опція знадобиться. Взагалі, пральна машина BEKO WKB 51001 M, опис яких представлено в статті, виглядає цілком гідно. Що навіть дивно, так як пристрій відноситься до бюджетного сегменту. Однак продовжимо. На черзі інші параметри техніки.


Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Габарити, вага і особливості конструкції

Дана пральна машинка дуже компактна. Її висота становить 85 сантиметрів, ширина - 37 і довжина - 60 см відповідно. З такими габаритами вона поміститься в будь-якій ванній кімнаті. Навіть якщо місця дуже мало. Що стосується ваги, то він становить 51 кілограм. Одному потягти її буде проблематично. Потрібно чия-небудь допомогу. Особливо при установці. Багато моделі пралок від інших виробників важать набагато більше. Та й за розмірами вони не настільки компактні. З іншого боку, такий розмір - тільки плюс. Тепер про інші особливості конструкції. Верхня кришка пральної машини є знімною. Це зроблено спеціально з розрахунку на те, що машинку будуть вбудувати в кухонний гарнітур. Також корпус машини має частковий захист від протікань. Ніжки приладу мають унікальну конструкцію, яка гасить вібрації, які з'являються при підвищених обертах. Сам барабан виконаний з пластика. А ось прямого приводу немає. Хоча він би не завадив. Отже, пральна машина BEKO WKB 51001 M (відгуки покупців ми розглянемо у наступних розділах) відрізняється досить сучасною конструкцією, яка забезпечує її надійність. А як йдуть справи з енергоефективністю та іншими характеристиками? Спробуємо розібратися.
Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Споживання енергії і води. Рівень шуму

Продовжимо розбирати цю цікаву пральну машинку. Що у неї з енергоспоживанням? Наскільки вона економічна? Варто зазначити, що даний пристрій відноситься до класу енергоспоживання А+. Це означає, що при досить високій питомій потужності машинка досить економічна. В числах це буде 017 квтг. Тепер про споживання води. За одне прання йде всього 41 літр. Це набагато менше, ніж у конкурентів. Для багатьох така економічність стане вирішальним фактором при виборі пральної машинки. Тепер про рівень шуму. В режимі стандартної прання машина не видає гучних звуків. Рівень шуму складає всього 59 дБ. Це мало. Але от коли включається віджим, то тут шум різко зростає. На високих оборотах він складає вже 72 дБ. І це багато. Навіть занадто. Тим не менше багато потенційні покупці обирають саме цю пральну машину. А тепер розглянемо основні технічні характеристики приладу.
Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Основні технічні характеристики

Продовжимо розмову про BEKO WKB 51001 M. Пральна машина, характеристики якої ми зараз розглядаємо, може похвалитися максимальною завантаженням в 5 кілограм. Не так вже й багато, якщо врахувати, що більшість конкурентів здатні на більше. Максимальна кількість обертів при віджиманні - 1000. Це теж не рекордний показник. Мабуть, саме з цим і пов'язаний низький рівень вібрації при віджиманні. Також пральна машина має цілих 13 програм, замок від дітей, опцію контролю рівня піни, функцію швидкої і попереднього прання, спеціальний режим для вовни, можливість вибору температури і регулювання обертів при віджиманні. Це практично стандартний набір функцій. Є також контроль балансу і спеціальні програми для делікатних тканин, економічною прання, супер-полоскання. Загалом, дана пральна машинка відповідає майже всім сучасним нормам. І при цьому коштує не так дорого, як аналоги від інших виробників.
Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Позитивні відгуки власників

Що кажуть ті, хто вже придбав собі пральну машинку BEKO WKB 51001 M? Відгуки користувачів неоднозначні. Деякі не можуть натішитися такому вдалому придбання, а інші вважають, що просто викинули гроші на вітер. Спробуємо розібратися, хто з них прав.

Почнемо з позитивних коментарів. Перше, що сподобалося покупцям у цій пральній машинці - ціна. І це дійсно так. На даний момент це найдешевше пристрій такого плану з усіх, наявних на ринку. Друге - велика кількість програм для прання. Зазвичай бюджетні пралки не оснащуються таким значним набором. Третє - наявність електронного управління процесом прання (одна з різновидів штучного інтелекту). Ще власники ради пристойному кількості додаткових функцій (контроль рівня піни, замок від дітей і так далі). Багато користувачів стверджують, що машинка при включеній центрифузі майже не вібрує. Це теж викликало захоплені коментарі. Загалом, функціоналом і ціною задоволені всі. А чому ж тоді засмучені користувачі? Про це в наступному розділі.
Пральна машина Beko WKB 51001 M: відгуки покупців

Негативні відгуки власників

Чому ж не могла влаштувати покупців настільки доступна і функціональна пральна машина BEKO WKB 51001 M? Відгуки негативного характеру стосуються самого процесу роботи пристрою. Так, наприклад, власників не влаштовує те, що по закінченні прання машина не видає ніяких звуків. Доводиться самим здогадуватися про те, що вона вже закінчила. Дійсно, це досить незручно. Також багатьох засмутило відсутність екрану. Толком незрозуміло, який етап прання в даний момент відбувається. Але найгірше те, що при розгоні для віджиму машина реве, як реактивний двигун. І від цього нікуди не дітися. Також власникам категорично не подобається робота машини в економному режимі. Чому-то ніякої економії не спостерігається. Це всі негативні відгуки. Не так вже багато для продукту за такі смішні гроші. Могло б бути і гірше.

Висновок

Отже, вище ми розібрали бюджетну пральну машину-автомат з фронтальним завантаженням BEKO WKB 51001 M. Відгуки власників даного пристрою чітко дають зрозуміти, що переваг більше, ніж недоліків. Але найголовніший привабливий момент - ціна. Вона дійсно смішна.

Популярі новини
Загрузка...