Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

150 0 Новини високих технологій

Багатофункціональні пристрої зараз набагато вигідніше купувати, ніж класичні принтери. Адже перше можна використовувати як принтер, сканер і копір. А принтер - він і в Африці принтер. Саме тому багато користувачів і індивідуальні підприємці вибирають МФУ. Це пристрій здатний замінити відразу кілька компонентів. Навіть в невеликому офісі. До речі, саме для невеликого офісу відмінно підійде МФУ Canon MAXIFY MB2340. Відгуки про цьому девайсі майже повністю позитивні. Тому і є сенс розглянути його детальніше. Але спочатку кілька слів про виробника. Як зазвичай.

Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Про компанію Canon

Компанія була заснована в Японії в 1937 році. Саме в цей час був створений перший японський дзеркальний фотоапарат за зразком кращих німецьких моделей. Називався він Hansa Canon. З цього часу почалася історія компанії як виробника фототехніки. Випуск принтерів був налагоджений ближче до дев'яностих років двадцятого століття. Компанії вдалося сходу створити легендарний принтер для потреб професіоналів. І справа пішла.


До 2007 року обсяг продажів принтерів перевершив класичні фотоапарати. І тоді в «Кенон» вирішили випустити перше багатофункціональний пристрій. Новинка була прихильно зустрінута користувачами, і конвеєр заробив. На терені випуску багатофункціональних пристроїв компанія добилася приголомшливих успіхів. Доказом тому служить МФУ Canon MAXIFY MB2340. Огляд даного пристрою почнемо прямо зараз. І першим ділом ми розберемо комплект поставки.
Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Упаковка і комплект поставки

Отже, багатофункціональний пристрій поставляється в коробці з переробленого картону. На передній стінці розташовується барвисте зображення самого девайса і не менш барвистий логотип виробника. Всередині розташовується сам Canon MAXIFY MB2340 інструкція з експлуатації, гарантійний талон, кабель для підключення до комп'ютера, диск з драйверами та іншим програмним забезпеченням. Більше нічого в коробці немає. Але і цього цілком достатньо. Особливо якщо врахувати, що багатофункціональний пристрій відноситься до розряду бюджетних. До речі, про інструкції. Остання виконана на декількох мовах. Є і російська. Причому переклад цілком нормальний. І там вказана вся необхідна інформація про те, як підключити ПРИНТЕР до комп'ютера і як його використовувати. Все розкладено буквально по поличках. Трохи не забули ще про одну особливості комплекту поставки Canon MAXIFY MB2340. Картридж девайса не встановлено в нього, а знаходиться поруч, в спеціальному блоці. Для більшого збереження. Тепер перейдемо до дизайну.


Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Зовнішній вигляд і дизайн

Що можна сказати про зовнішній вигляд даного багатофункціонального пристрою? Його дизайн такий, що пристрій легко впишеться в будь-який інтер'єр. У невеликому офісі або вдома. Корпус девайса зроблений з високоякісного пластику, пофарбованого в чорний колір. Сам пластик матовий, що невимовно тішить. Менше буде відбитків на корпусі. Зверху розташовується панель управління з інформативним екраном і безліччю кнопок. На передній стінці розташовується щілину для виходу надрукованого і два контейнери для чистого паперу. Кути корпусу заокруглені. Це дозволяє розмістити БФП практично скрізь. Хоча це як сказати. Пора перейти до габаритам і вазі Canon MAXIFY MB2340. Відгуки користувачів ми розглядатимемо в наступних розділах.
Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Габарити і вага

Насправді багатофункціональний пристрій "Кенон" дуже велике. Тримати таку вдома - та ще задачка. Особливо якщо квартира маленька. Висота цього монстра 463 міліметра. Довжина і ширина 459 і 320 міліметрів відповідно. Для комп'ютерної периферії це дуже багато. А важить цей девайс 122 кілограма. Ось саме тому використовувати цей багатофункціональний пристрій рекомендується в невеликих офісах. Вдома це трохи проблематично. Хоча тут є опція бездротового підключення. Так що, якщо помістити цей принтер в шафу, то він не буде займати дуже багато місця. Але це вже зовсім інша історія. А тепер перейдемо до основних технічних характеристик девайса.
Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Основні технічні характеристики

Продовжимо розглядати МФУ Canon MAXIFY MB2340. Характеристики цього девайса досить-таки непогані. Принтер використовує технологію струменевого друку і має п'єзоелектричних голову. Місячний ресурс становить 15000 сторінок. Це означає, що він легко впорається з обсягом робіт в невеликому офісі. Швидкість друку залежить від типу документа. Монохромний текст МФУ друкує зі швидкістю 23 сторінки в хвилину. Кольорове зображення друкується зі швидкістю до 15 сторінок в хвилину. Непоганий результат. Перша сторінка після включення випускається вже через 7 секунд. Дозвіл друку складає 1200 точок в довжину і ширину. Є опція двостороннього друку. А ще є досить непоганий сканер з роздільною здатністю 1200 DPI. Копір справляється зі своєю роботою навіть без участі комп'ютера. Також в пристрої є вбудований факс. Canon MAXIFY MB2340 фото відправляє, бере і роздруковує в дуже високій якості. Є також Wi-Fi передавач з опцією підключення до хмарних сховищ документів. Багатофункціональний пристрій має лоток для паперу на 500 аркушів і може похвалитися низьким енергоспоживанням. А ще у нього є спеціальний безшумний режим. Ідеально для домашнього використання. Також МФУ вміє друкувати прямо з флешки. А тепер розглянемо відгуки тих, хто вже придбав собі цей апарат.
Принтер Canon MAXIFY MB2340: відгуки і характеристики

Відгуки власників про БФП

Що говорять користувачі про Canon MAXIFY MB2340? Відгуки про даному багатофункціональному пристрої здебільшого позитивні. Практично всі власники даного девайса відзначають, що він забезпечує найвищу якість друку. Ідеально підходить як для роздруківки офіційних документів, так і для майже професійної друку фотографій. Також багато відзначають досить пристойний ресурс картриджів - 1500 сторінок. Це хороший результат. Ще сподобалася користувачам можливість друкувати напряму зі смартфона. Це можливо завдяки наявності Wi-Fi передавача на борту пристрою. Юзери відзначають і наявність факсу. Хоча в домашніх умовах ця функція марна. А ось для малого офісу - те, що потрібно. Тих, хто використовує даний багатофункціональний пристрій будинку, порадувала опція безшумної друку. Вона дуже виручає в тих випадках, коли потрібно працювати вночі. Ще з позитивних аспектів вказує на відносну дешевизну матеріалів. Картриджі на цей апарат коштують недорого. Немає сенсу використовувати неоригінальні. Однак є і кілька негативних відгуків. Один з них пов'язаний з горезвісної бездротовим зв'язком. Юзери відзначають, що такий спосіб зв'язку не є стабільним. Можливі збої. Але не часті. Також деякі користувачі скаржаться на габарити пристрою. Але це вже дрібниці.

Висновок

Отже, вище було розглянуто багатофункціональний пристрій Canon MAXIFY MB2340. Відгуки про нього чітко дають зрозуміти, що це чудове пристрій, що забезпечує високу якість друку і володіє цілим набором додаткових функцій. Ось тільки використовувати його краще в офісі, так як розміри у нього досить значні.

Популярі новини
Загрузка...