Як поміняти звук будильника на Айфоне: які маніпуляції потрібно зробити

115 0 Новини високих технологій

У цій статті ми розглянемо, як поміняти звук будильника на айфоні, як його встановити, як змінити і багато іншого. Розберемося, зробимо висновки і зрозуміємо, що таке будильник в цьому гаджеті і як його завести на потрібний вам час. Приступимо!

Як поставити будильник на Apple iPhone

Як поміняти звук будильника на Айфоне: які маніпуляції потрібно зробити
Для початку потрібно отримати доступ до будильника вашого смартфона. Це можна зробити цими трьома способами, а саме:
 • Клікнути на іконку програми "Годинник".
 • Зробити свайп зверху на вашому екрані iPhone і вбити в пошук ваших додатків слово "Годинник".
 • Викликати панель управління свайпом знизу догори і натиснути на відповідну іконку таймера (будильник).
 • Коли ви потрапили в додаток "Годинник", щоб включити будильник, потрібно діяти наступним чином:


 • Увійти в потрібну нам вкладку "Будильник".
 • Натиснути на "+", який ви знайдете на наступній вкладці. Він дає доступ у вкладку зміни часу будильника.
 • Потрапивши в цю вкладку, ви налаштовуєте той час, який вам потрібно, після чого очікуєте, що будильник спрацює, коли необхідно.
 • Але ще є і налаштування будильника. Давайте розберемося, що вони означають. Перший Параметр - "повторювати". Користувач Apple iPhone може вибрати, в які дні він буде звучати. Він може вибрати тільки по буднях, тільки по вихідних, тільки по понеділках і так далі. Другий Параметр - "назва". Тут позначення відповідає самій функції. Просто позначення певним словом допоможе вам пригадати, для чого ви його поставили. Третій Параметр - "повторення сигналу". Користувач може вибрати функцію, забезпечує сигнал з певною періодичністю. Коли ви виберіть час повтору, вимкнення будильника відбудеться на деякий час, після чого він задзвенить ще раз через задану кількість хвилин.


  Загальний список будильників поповниться новим будильником, а саме - ваших. Щоб відключити його - переведіть повзунок в потрібну сторону.
  Як поміняти звук будильника на Айфоне: які маніпуляції потрібно зробити

  Налаштування гучності вашого будильника на Apple iPhone

  Як поміняти звук будильника на "Айфоне-5S"? На жаль, це неможливо. Версія 2018 року не дозволяє поміняти звук будильника на айфоні. Такої функції попросту немає. По суті, можна зробити звук тихіше або голосніше, але разом з цим піде і звук повідомлень і дзвінків. Тому користувачеві, який не хоче вночі чути гучні повідомлення, слід вимикати звук, але потім вранці включити його знову. Однак автоматизувати це не вийде, що є великим мінусом для будильників iPhone. Можливо, в нових версіях, які вийдуть в 2019 році, ця опція з'явиться.
  Як поміняти звук будильника на Айфоне: які маніпуляції потрібно зробити
  Змінювати гучність будильника і разом з цим усіх повідомлень можна за допомогою відповідних клавіш на самому корпусі телефону. Але ще є спосіб поміняти через налаштування в розділі "Звук". Але про це не зараз. Можна взагалі відключити звук на будильнику? Звичайно, можна. Користувач може при зміні налаштувань вказати, щоб при дзвінку айфон лише вібрував, а не видавав сигнал.

  Як змінити мелодію будильника на Apple iPhone?

  Крім вбудованих мелодій, ваш смартфон можна поставити і свою пісню/рінгтон. Для цього на етапі установки, виберіть пункт "вибір пісні", після чого ви потрапите в Apple Store. Тут потрібно буде знайти пісню, яку ви хотіли, клікнути на кнопку "+" на ній. Таким чином, питання про те, як змінити звук будильника на Айфоне-6 відпадає.
  Якщо потрібен рінгтон, там же, в магазині Apple, викличте команду "Купити ще звуки" і виберіть потрібний рінгтон. Придбайте і встановіть на ваш Apple iPhone.

  Чому не спрацював будильник на вашому смартфоні?

  Як поміняти звук будильника на Айфоне: які маніпуляції потрібно зробити
  Якщо будильник, який ви завели, не спрацьовує, перевірте, чи все ви зробили правильно? Можливо, ви просто не включили його або натиснули щось не так. Але якщо ви зробили все правильно і спливає вікно будильника, а звуку немає - що робити? Швидше за все, поломка апаратна. У вашого iPhone зламався динамік або сигнал. В цьому разі треба звертатися за допомогою до хорошого майстра Apple. Не дивуйтеся, якщо ціна буде високою, адже це дорога техніка. Ось причини, чому будильник може не спрацювати:
 • Неправильний часовий пояс iPhone.
 • Будильник без звуку і вібрації.
 • Ваш телефон знаходиться на беззвучному режимі, а на будильнику не включений вібросигнал.
 • Смартфон неправильно налаштований перше включення після покупки.
 • Смартфон неоригінальний, з поганою прошиванням або не поновлений.
 • Способи вирішення проблеми:
 • Повне перезавантаження. Видалення всіх додатків, будильників, закриття всіх додатків. Після чого робите Hard Reset, затиснувши одночасно кнопки Home і Power. Така перезавантаження допомагає позбутися багатьох проблем.
 • Установка альтернативних додатків будильника. Якщо і вони не працюють, проблема точно у ваших динаміках.
 • Висновок

  Розібратися, як поміняти звук будильника на "Айфоні 7 S" зовсім не складно. Для людей, які зовсім не розбираються в цій марці техніки, створена ця стаття. Тут ми дізналися, що робити, якщо гаджет не спрацював, описали основні функції будильника і частина додатків телефону, пов'язаних з гучністю.

  Популярі новини
  Загрузка...