Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

175 0 Новини високих технологій

Вибір недорогих навушників для повсякденного використання - дуже непроста справа. Це тому, що ринок завалений різними моделями за викидними цінами. Однак майже всі вони мають сумнівним китайським якістю і явно не зможуть забезпечити якісний звук. Якісні навушники внутрішньоканального типу повинні забезпечувати значну звучання. Саме такими є JBL T100. Відгуки про цей товар ми неодмінно розберемо. Але трохи пізніше. А поки скажемо кілька слів про виробника.

Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Про компанії JBL

Дана компанія була заснована в 1946 році містером Лэнсингом. Він був видатним інженером-акустиком. Вже перша акустична система, випущена під брендом JBL, стала дуже популярною. З цього часу компанії супроводжував успіх. І все б нічого, але містер Лэнсинг був поганим бізнесменом. Він увігнав процвітаючу компанію в борги і потім повісився. Справу успадкував віце-президент. І вже при ньому компанія розгорнулася на повну. Вона випустила кілька акустичних систем, які стали воістину народними. Потім фірму продали відомого концерну "Харман". Але це ніяк не вплинуло на якість продукції. Бренд JBL існує до цих пір і радує користувачів якісними акустичними системами. Окремої згадки заслуговують навушники. В активі виробника як професійні накладні моделі, так і внутрішньоканальні навушники для повсякденного використання. Яскравий представник останнього класу - наушники JBL T100. Відгуки про них ми розглянемо пізніше. А поки поговоримо про комплекті поставки.


Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Комплект поставки

Отже, розглянемо комплект поставки. Дані навушники продаються в картонній, непрозорою упаковці. На фронтальній частині розташовується зображення самих навушників і логотип компанії. На задній панелі - деякі характеристики продукту. Усередині знаходяться внутрішньоканальні навушники закритого типу JBL T100 відгуки про яких ми розглянемо трохи пізніше, і набір змінних амбушюр. Більше нічого в коробці немає. Навіть інструкції. Воно і зрозуміло. Навіщо інструкція для звичайних навушників? Комплект поставки, звичайно,спартанський. Але не варто забувати і про ціну продукту. Це бюджетні навушники. З усіма витікаючими наслідками. Однак продовжимо розглядати JBL T100 Black. Відгуки про них в наступних главах. А поки звернемося до дизайну.


Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Дизайн і якість збірки

Навушники виконані з високоякісного пластика і відповідають своєму класу. Є кілька колірних рішень: біле, чорне і червоне. Дроти досить жорсткі. Але це плюс. На морозі не задубеют. Позолочений Штекер, що позитивно впливає на якість звуку. Взагалі, форма у даних внутрішньоканальні навушники дуже продумана. Вони відмінно сидять у вухах. І це можна записати в плюси. Якість збірки теж на найвищому рівні. Ніде немає зазорів, навушники не тріщать, навіть при стисненні вони ведуть себе адекватно. В цілому конструктори і дизайнери потрудилися на славу. А тепер перейдемо до технічних характеристик навушників JBL T100 Black. Відгуки про них будуть розглянуті трохи пізніше.
Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Основні технічні характеристики

Дані внутрішньоканальні навушники забезпечені випромінювачем динамічного типу діаметром 8 міліметрів. Очікувати чогось більшого від продукту за такі смішні гроші не варто. Однак і цей випромінювач забезпечує досить високу якість звуку. Нижня планка діапазону відтворюваних частот починається на 20 герцах. Максимальна частота дискретизації - 22000 герц. Це відмінний показник для дуже бюджетних навушників. Чутливість даних внутрішньоканальні навушників знаходиться на рівні 100 дБ. Це відмінний результат. Опір же у них таке, що розкачати їх зможе практично будь-який смартфон, не кажучи вже про спеціалізовані програвачах. Довжина проводу - 12 метра. Тип штекера - 35 міліметра. Сам роз'єм позолочений і прямої форми, що робить його використання зі смартфоном ще зручніше. А тепер поговоримо про якості звуку JBL T100. Характеристики вже розібрали. Прийшов час перевірити їх на відповідність реальних параметрів.
Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Якість звуку

Отже, що можуть запропонувати пересічному користувачеві ці внутрішньоканальні навушники? Звук у них досить своєрідний. Інженери компанії явно робили акцент на низькі і високі частоти. В результаті середина вийшла трохи змащеній. В цьому випадку непогано виручить еквалайзер. Варто тільки трохи викрутити середину і прибрати високі. А баси можна взагалі не чіпати. Ось тоді навушники заграють. Проте із-за особливостей звучання достовірно вони грають лише в деяких жанрах. Добре вдається електронна музика, попса і інші прості стилі. Любителям інструментального року, метала, панку, дума та іншого доведеться довго возитися з еквалайзером. Але воно того варто. Якщо знайти оптимальні налаштування, то дані навушники зазвучать не гірше "Сеннхайзеров", які коштують досить дорого. Наушники JBL T100 (чорні і білі -інших варіантів не передбачено) грають набагато краще, ніж належить "затычкам" такого класу. А тепер перейдемо до відгуками користувачів.
Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Позитивні відгуки про навушниках

Будь-яка техніка може вести себе в реальних умовах зовсім не так, як задумав виробник. Реальні технічні характеристики можуть дуже відрізнятися від заявлених. Для цього і варто вивчати відгуки про продукт. Тільки вони можуть дати реальну картину того, як поводить себе той або інший пристрій в реальних умовах. А що говорять користувачі про білих або чорних навушниках JBL T100? Відгуки мають здебільшого позитивний характер, але є й негативні. Але почнемо ми з коментарів зі знаком "плюс". Практично всі власники даних внутрішньоканальні навушники хвалять якість зборки. І це дійсно так. Зібрані "затички" добротно. Чимало позитивних відгуків і про якість звуку. Багатьом сподобався баланс частот. Але це ті, хто не вибагливий до звуку. Також власники даних внутрішньоканальні навушники високо оцінюють їх надійність. Є навіть коментарі про те, що такі "затички" запросто служать 5 років і більше. І це абсолютна правда. Також багатьом сподобався якісний дріт, що не дубіє на морозі, і позолочений роз'єм 35. Це ознака якісного продукту, говорять користувачі. І вони абсолютно праві. Однак далеко не всі поділяють такий ентузіазм.

Наушники JBL T100: відгуки, характеристики

Негативні відгуки про навушниках

Знайшлися й ті, хто розкритикував JBL T100. Відгуки негативного характеру на подив конструктивні. У гарнітури є проблеми. І це користувачі відзначають. Наприклад, справжні цінителі звуку кажуть, що навушники звучать в корені неправильно: середина провалена, низькі і високі викручені на максимум. І це дійсно так. Врятувати ситуацію може тільки якісний еквалайзер. Також власники відзначають, що хоч провід і якісний, але при найменшому торканні він шумить в самих навушниках. І це не є добре. Ще одна скарга - прямий конектор 35 мм. Більшість користувачів були б раді, якщо б він був у формі букви "Г". Так зручніше. Ще одна скарга - відсутність спеціальної кліпси для проводу. Начебто дрібниця, але приємно, коли дроти не бовтаються де попало. Негативних коментарів удостоїлися і самі навушники (точніше, їх конструкція). Місце розташування мембран не кругле, а овальне. Це створює певний дискомфорт при вдавлюванні виробів у вушну раковину. Також власники кажуть, що при активних заняттях спортивною діяльністю дані внутрішньоканальні навушники вивалюються з вух. Однак приймати це за недолік не будемо, так як ця проблема характерна для всіх "затичок".

Вердикт

Так чи варто купувати JBL T100? Відгуки користувачів чітко дають зрозуміти, що варто. Дані внутрішньоканальні навушники виконані добротно, з самих високоякісних матеріалів. Вони мають відносно вдалу конструкцію і відмінний звук для пристроїв з свого сегмента. Також дані "затички" можуть цілком замінити собою більш дорогі моделі. При всіх своїх недоліках гарнітура здатна порадувати користувачів, які звикли до посереднього звуку. Вона здатна відкрити нові горизонти. А ще варто врахувати, що за такі гроші більш якісні навушники знайти неможливо.

Висновок

Отже, ми розібрали бюджетні внутрішньоканальні навушники JBL T100. Відгуки користувачів про них говорять про те, що у даної моделі є свої переваги і недоліки. Однак останніх набагато менше. А якщо взяти до уваги відносно низьку ціну, то недоліків і зовсім немає. Бо колупатися в зубах майже дарованого коня - моветон. Дані внутрішньоканальні навушники показані до придбання тим, хто хоче придбати якісний продукт з хорошим звуком за адекватну ціну. У деякому роді, ці навушники будуть краще, ніж більш дорогі моделі з більш крутими характеристиками. Інженери компанії JBL явно знали, що робили.

Популярі новини
Загрузка...