Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації

282 0 Новини високих технологій

Телефони часто страждають від дефіциту пам'яті. Навіть якщо покупець вибирає саму містку версію, рано чи пізно він все одно зіткнеться з подібною проблемою. Найчастіше це пов'язано з тим, що разом з програмами та іграми встановлюються системні файли, які вимагають додаткового місця. Тому корисно знати, як очистити пам'ять на «Самсунг», щоб не допускати кардинальних заходів.

В чому проблема?

На всіх смартфонах Samsung встановлена операційна система Android. Це, в свою чергу, призводить до ряду неприємностей. Справа в тому, що системна пам'ять пристроїв на «Андроїд» - найвразливіше місце. Багато смартфони страждають від того, що виникають помилки, пов'язані з заповненим архівом. Іноді проблема полягає в неправильній експлуатації смартфона, іноді причиною можуть стати віруси та інші шкідливі програми. Іноді запобігти це неможливо, але іноді дбайливе використання може допомогти уникнути подібних проблем.


Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації

Пам'ять смартфона

Перш ніж розбиратися з тим, як очистити пам'ять на «Самсунг», потрібно зрозуміти, який саме архів необхідно очистити. Виробники намагаються випускати моделі, які б містили такий обсяг внутрішньої пам'яті, щоб користувачеві не доводилося купувати додатково карту пам'яті. Але іноді і 256 Гб пам'яті буває недостатньо. Тому власник набуває SD-карту, яка розширює цей обсяг.

Зовнішня пам'ять

Як очистити пам'ять на «Самсунг» в цьому випадку? Маючи карту пам'яті, з цим питанням розібратися набагато простіше. Зазвичай в комплекті з нею пропонують картрідер, який дозволяє підключати її до комп'ютера. В цьому випадку не обов'язкова наявність смартфона. Досить помістити карту пам'яті в такий адаптер, і підключити до ноутбука або ПК.


Система визначить наявність накопичувача. Відкриє його в окремому діалоговому вікні, звідки і можна буде провести видалення файлів. Зазвичай варто звертати увагу на папки Download і ваші особисті дані. Там зберігається та інформація, яку можна видалити без шкоди для системи.
Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації
Якщо серед файлів є важливі, можна перенести їх на зовнішній жорсткий диск або ПК.

Внутрішня пам'ять

Як очистити пам'ять на «Самсунг»? В даному випадку справи йдуть трохи інакше. Все пов'язано зі структурою архіву системи. Там присутня велика кількість файлів, які відповідають за працездатність Android. Якщо видалити щось зайве, може знадобитися допомога фахівців. Є кілька способів звільнити місце:
 • перевірити програми в телефоні;
 • видалити файли з провідника;
 • використовувати диспетчер завдань;
 • очистити дані месенджерів;
 • встановити спеціальний софт;
 • використовувати хмарне сховище;
 • скинути або перепрошивку.
 • Перевірити додатки на телефоні

  Як очистити пам'ять на телефон «Самсунг»? Спробуйте позбавитися від всіх ігор і додатків. Буває так, що багато з них були встановлені на смартфон, але пізніше про них забули. Такі програми продовжують отримувати оновлення, відповідно, і завантажувати в архів свої файли.
  Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації
  Також варто розуміти, що є деякі ігри, які в процесі проходження записують в пам'ять дані і статистику. Іноді вони можуть займати більше 1 Гб вільного простору. Якщо ви перестали грати в гру, краще видалити її.

  Видалити файли з провідника

  Цей варіант підходить тим, хто розуміє, в якій папці які файли знаходяться. Наприклад, в Download зазвичай зберігаються всі завантажені документи. Іноді там залишаються файли для установки утиліт. Можливо, сюди потрапили фото з інтернету, які вам потрібно було швидко завантажити, а після ви забули їх видалити. Від всього цього потрібно швидко позбавлятися. Досить розуміти, що для вас важливо, а що ні. Як очистити пам'ять на «Самсунг Галаксі»? Для цього достатньо перейти у властивості файлу і вибрати пункт «Видалити» або затиснути файл і виділити відразу декілька, а після натиснути на іконку кошики.

  Використовувати диспетчер завдань

  Видаляти програми можна зі спеціального меню. Воно знаходиться в налаштуваннях. В ньому є цілий список утиліт смартфона. Там можна побачити всю інформацію про програми, їх обсяг і призначення.
  Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації
  Фахівці рекомендують з цього меню не тільки видаляти програми, але і очищати кеш. Кожне додаток збирає «сміття», який треба періодично видаляти. Іноді для цього можна використовувати спеціальні програми, а іноді виконати дії через диспетчер завдань. Деякий вважають, що те ж саме можна зробити за допомогою інженерного меню. Але воно відповідає за налаштування смартфона і не розраховане на видалення файлів. Через інженерне меню можна налаштувати частоти GSM зв'язку, протестувати компоненти телефону та ін.

  Очистити дані месенджерів

  Як очистити пам'ять на «Андроїд»? «Самсунг» та інші смартфони зазвичай зберігають практично всю інформацію, яка надходить на пристрій. Не багато знають, що фотографії з месенджерів та інші файли можуть автоматично завантажуватися в пам'ять смартфона. Це призводить до того, що навіть видаливши всі свої фотографії, які зберігалися у відповідній папці, не можна повністю звільнити пам'ять. А все тому, що в корені системи знаходяться файли, які завантажив один або кілька месенджерів. Виправити цю проблему можна легко. Достатньо в провіднику знайти папку, яка називається ім'ям месенджера, й очистити її.

  Встановити спеціальний софт

  Можливо, ваш «Самсунг Галаксі» гальмує. Що робити в цьому випадку? Багато в чому це відбувається за рахунок системних помилок. Але відсутність пам'яті також може впливати на коректну роботу пристрою. Тому ,окрім чищення архівів смартфона, потрібно встановити допоміжну утиліту. Іноді вони бувають встановлені і підходять для подібних завдань. Іноді потрібно встановити їх з Google Play.
  Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації
  Корисною програмою вважається Clean Master. Вона допомагає видалити не тільки «сміття», почистити кеш пам'ять телефону в цілому. Додаток справляється із загальним прискоренням системи, допомагає знаходити помилки і виправляє їх.

  Використовувати хмарне сховище

  Якщо ви часто стикаєтеся з нестачею пам'яті, а можливості придбати карту пам'яті немає, можна встановити мобільну версію хмарного сховища. Наприклад, Google Disk. Утиліта допоможе автоматично синхронізувати файли і відправляти їх на сервер.

  Такий варіант відмінно підходить тим, хто працює відразу з декількох пристроїв, в тому числі і зі смартфона. Можна редагувати файли при можливості, виправлення автоматично будуть зберігатися.

  Зробити скидання або перепрошивку

  Іноді системні помилки змушують користувача на кардинальні заходи. Деколи ні ручне видалення, ні допоміжні утиліти не дають належного результату. Телефон гальмує, а пам'ять заповнена «невидимими» файлами. У цьому випадку варто згадати про таке поняття, як «сірий сектор». Це поширена проблема Android. Пристрої раптово заповнюються файлами, які ні знайти, ні видалити не виходить.
  Як очистити пам'ять на "Самсунг": способи, інструкції, рекомендації
  У цьому випадку доводиться використовувати форматування (у випадку з зовнішньою пам'яттю) або скидання до заводських налаштувань, якщо мова йде про внутрішнє сховище. Деякі також використовують перепрошивку, але при неправильній її установці можна нашкодити системі. Тому краще застосовувати Hard Reset, який позбавить телефон не тільки від системних збоїв, а також від шкідливих програм, які важко виявити антивірусниками або вручну.

  Популярі новини
  Загрузка...