Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?

269 0 Новини високих технологій

Робота з «Андроїдом» часто приносить користувачам проблеми. Вони стикаються з системними збоями, програмними помилками і вірусними шкідливими файлами. Щоб забезпечити безпеку пристрою, необхідно постійно перевіряти його і захищати. Багато хто не розуміють, чому на «Андроїд» вискакує реклама. Як прибрати її, вони теж не знають, оскільки не з'ясували причину її появи.

Проблема і причини

Отже, ви зіткнулися з тим, що вискакує реклама на «Андроїд». Як прибрати її ви не знаєте, а вона стає настільки нав'язливою, що важко працювати з пристроєм. Але тут варто враховувати, що реклама - заробіток для безкоштовних програм, а також для шахраїв.


Щоб впоратися з проблемою, потрібно з'ясувати причини її появи. Їх може бути кілька:
 • заробіток програм;
 • вірусне ПО;
 • прошивка.
 • З'ясувавши, з якої причини вискакує реклама на «Андроїд», прибрати її не складе праці.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?

  Для чого прибирати рекламу?

  Вважається, що вона завдає шкоди мобільного пристрою. Якщо комп'ютер з нею швидко справляється і система може навіть не звернути на неї уваги, то смартфон страждає від банерів і інших вірусів. Реклама незручна з кількох причин:
 • розміри;
 • гальмування;
 • трафік;
 • віруси.
 • Звичайно, в деяких додатках рекламний банер невеликий. Іноді він ледь помітний. Але щоб рекламу було добре видно, розробники використовують великі банери, які деколи перекривають весь екран. Природно, це заважає при роботі з пристроєм. Як правило, реклама може "красти" оперативну пам'ять і перевантажувати процесор. Саме тому багато програм навіть не можуть бути запущені, оскільки не вистачає ресурсів. Телефон починає гальмувати і лагают.


  Трафік - теж важлива проблема. Справа в те, що рекламні банери часто ресурсомісткі. Тому вони підкачують інформацію з Інтернету, а відповідно, витрачають мегабайти. Деякі рекламні банери мають шкідливі скрипти, які можуть зчитувати особисті дані: паролі, дані кредитних карт і телефонні номери.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?

  Заробіток програм

  Отже, найчастіше реклама може вискакувати з-за того, що безкоштовні програми намагаються заробити на користувачах. Звичайно, це не відноситься до популярних додатків типу Google, Twitter, Viber і пр. Зазвичай рекламу впроваджують в ігри, vpn-сервіси, тренажери та інше. Іноді зустрічаються невеликі банери внизу екрану. Вони майже непомітні, тому не заважають використовувати пристрій. Буває і таке, що величезна нав'язлива реклама вискакує на «Андроїд». Прибрати її можна після того, як на екрані з'являється зворотний відлік. Досить почекати 5-10 секунд і натиснути на хрестик, щоб закрити банер. Раніше було так, що умовно-безкоштовні програми не мали реклами зовсім. Але зараз навіть в таких програмах є банери. Іноді вони дозволяють розробникам отримати додатковий заробіток.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?

  Вірусні програми

  Якщо реклама постійно вискакує на «Андроїд», прибрати її можна, перевіривши пристрій на наявність вірусів. Шахраї за допомогою таких банерів заробляють на користувачах. Вони роблять все для того, щоб власник смартфона або переходив з рекламним повідомленням, або постійно їх бачив. Але навіть якщо ви звикли до того, що постійно з'являється реклама, потрібно розуміти, що особливо небезпечні віруси займаються крадіжкою особистих даних. Тому необхідно терміново позбавити пристрій від хробаків і троянів.

  Прошивка

  Проблема часто зустрічається в дешевих китайських смартфонах. Виробники, крім самої операційної системи, часто встановлюють оболонку. Іноді вона буває якісною і не несе нічого шкідливого. Але часом містить програми, які можуть запускати рекламу. При цьому з'являються банери не постійно, а лише в разі запуску певних додатків.

  Як прибрати рекламу?

  Якщо вискакує реклама на «Андроїд» на весь екран, прибрати її можна шляхом пошуку файлів, які могли б принести подібні неприємності.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?
  В цілому, щоб позбутися від банерів, достатньо:
 • видалити відповідну програму;
 • встановити антивірусну програму;
 • перевірити телефон на наявність шкідливих файлів;
 • перепрошити телефон;
 • зробити скидання до заводських налаштувань;
 • встановити необхідні захисні програми.
 • Видалити відповідну програму

  Отже, якщо ви розумієте, що реклама з'являється з-за певної програми, то достатньо його просто видалити. Звичайно, якщо це ваша улюблена гра, такий стан речей доведеться терпіти, адже розробникам теж потрібно їсти. Але якщо є якась програма, яку ви рідко користуєтеся, то краще її стерти з пам'яті.
  Якщо мова йде про фірмових додатках, які були встановлені виробником смартфона, то, швидше за все, цей варіант не підійде, оскільки зазвичай їх видалення неможливо.

  Встановити антивірусну програму

  Багато хто скаржиться на те, що вискакує реклама на телефоні Android. Прибрати її можна шляхом встановлення антивірусної програми. Для смартфонів таких програм багато. Причому серед них є і дуже популярні: Dr.Web, ESET, SYMANTEC, Mcafee. Досить вибрати підходящий.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?
  Звичайно, такі програми не завжди гарантують глибокий аналіз системи та пошук всіх вірусних файлів. Іноді вони знаходять лише ті, які знаходяться на поверхні. Віруси з кореневих каталогів можна вичистити або вручну, або скидання до заводських налаштувань.

  Перевірити телефон на наявність шкідливих файлів

  Для початку потрібно переглянути всі програми, які встановлені на телефон. Можливо, шкідлива була випадково встановлена, і її досить просто видалити. Далі потрібно перевірити у налаштуваннях пункт «Адміністрування». Якщо в списку є сторонні програми, потрібно прибрати галочки, щоб не дозволяти їм запуск у фоновому режимі. Навіть якщо мова йде про віруси, то в даному випадку можна буде і їм заборонити запускатися автоматично. Буває так, що користувач знаходить вірус, видаляє його, а той автоматично знову встановлюється. Це відбувається з-за завантажувача, який знаходиться в кореневому каталозі системи. Щоб його знайти, потрібно скористатися антивирусником. Програма вкаже шлях, яким і ховається завантажувач. Також багато рекомендують подивитися папку Android/data/app. У разі виявлення сторонніх файлів потрібно почистити її.

  Перепрошити телефон

  Не всі хочуть використовувати кардинальні рішення. Коли вискакує реклама на «Андроїд», прибрати її іноді можна, лише замінивши прошивку. Зазвичай користувачі хочуть зберегти дані і конфігурацію смартфона, але для деяких це не має принципового значення. Головне - позбутися від банерів. Тому вони вирішують перепрошити смартфон.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?
  І тут варто розуміти, що подібне рішення може привести до ще більш тяжких наслідків, ніж нав'язлива реклама. По-перше, це пов'язано з тим, що сам процес перепрошивки непростий. Якщо недосвідчений користувач буде займатися цим самостійно, він може перетворити пристрій в «цегла», і тоді з ним буде складно що-небудь зробити навіть професіоналові. По-друге, знайти прошивку непросто, особливо на рідкісні моделі смартфонів. Найчастіше на форумах викладають кастомні системи, а це черговий ризик. По-третє, деякі прошивки можуть мати ще більше реклами, тому варто уважно вивчати інформацію і читати відгуки.

  Зробити скидання до заводських налаштувань

  Щоб не мудрувати з прошивкою, можна вдатися до ще одного кардинального вирішення - скидання до заводських налаштувань. Багато вважають цей метод панацеєю від всіх проблем і не безпідставно. «Андроїд» - це система, яка схильна до частих збоїв. Вона швидше "підхоплює" вірусні файли і не може з ними впоратися самостійно.
  Тому для багатьох найпростішим рішенням є скидання. Якщо вилазить реклама на «Андроїд», прибрати повідомлення можна через функцію Hard Reset. Зробити це можна через налаштування. Там же рекомендується створити резервну копію, яка збереже конфігурацію апарату. Також можна відключити смартфон, а після затиснути кнопку збільшення гучності або включення. Таким чином вийде перейти в спеціальне меню.

  Встановити захисні програми

  Багато хто не розуміють, навіщо боротися з тим, що стала вискакувати реклама на «Андроїд». Як прибрати її, вони навіть не цікавляться. На ділі ж питання серйозне, оскільки вона помітно гальмує систему.
  Постійно вискакує реклама на "Андроїд": як прибрати?
  Якщо ви жодного разу не стикалися з подібною проблемою, але переживаєте, що вона може відбутися, можете убезпечити себе відповідними програмами. По-перше, при покупці телефону в магазині пропонують встановити відповідне ПЗ, яке блокує рекламу в принципі. І навіть в безкоштовних додатках вона може взагалі не з'являтися. По-друге, можна встановити Adguard - блокувальник реклами, або Mobiwol - фаєрвол. Це прості програми. Їх досить просто включити у фоновому режимі, щоб уникнути появи банерів. Проблема лише в тому, що вони не вказують шлях до рекламних файлів. По-третє, можна завантажити той же антивирусник. Він буде знаходити не тільки рекламне ПЗ, а і шкідливі програми. Тому буде ще більш корисним, ніж попередні додатки.

  Популярі новини
  Загрузка...