Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

159 0 Новини високих технологій

Сучасні мобільні пристрої (смартфони і планшети) на платформі Android" - це високотехнологічні і складні гаджети. Іноді вони починають працювати дуже дивно. І справа тут зовсім не у виробника. Страждають такою хворобою гаджети від "Самсунг", "Хуавей", "Леново" та інших виробників. Вся справа в тому, що з операційною системою пристрою щось сталося. І тому вона стала працювати з рук геть погано. Допоможе лише скидання до заводських налаштувань. "Леново", як і багато інші виробники, спростила цей процес з тією метою, щоб цей самий скидання міг проводитися силами користувачів. Ми розповімо, як скинути смартфон або планшет до заводських налаштувань. Але спочатку поговоримо про причини поганої роботи гаджета.


Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

Чому пристрій раптом стало погано працювати?

Причин для цього може бути декілька. Найпоширеніша - вірус. Справа в тому, що під ОС "Андроїд" пишуть неабияку кількість вірусів. Причому мобільні антивіруси зовсім не вміють їх визначати і усувати. Якщо яке-небудь шкідливе ПО потрапило в систему, то вона почне глючити і гальмувати. Ще одна поширена причина - захламление системного диска. Коли там накопичується занадто багато файлів і вільного місця залишається катастрофічно мало, ОС також може вести себе неадекватно. У будь-якому з цих випадків може допомогти скинути "Андроїд" до заводських налаштувань. "Леново" теж реалізувала в своїх пристроях таку можливість. Тепер розглянемо всі способи скидання.
Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

Способи скидання до заводських налаштувань

Що стосується скидання параметрів, то немає ніяких незвичайних особливостей у гаджетів від "Леново". Скидання до заводських налаштувань телефону відбувається за цілком звичайним і логічного алгоритму. І здійснити цю операцію можна кількома способами. Всі вони гранично прості і не викличуть ні у кого проблем.


 • З допомогою налаштувань апарату. У всіх версіях смартфонів або планшетів від "Леново" є системна опція скидання до заводських налаштувань за допомогою параметрів самого апарату.
 • Примусовий скидання. Якщо дана опція чомусь не працює, тобто варіант примусового скидання через рекавері телефону або планшета. Але використовувати його потрібно в самому крайньому випадку.
 • Ось і всі способи. Але якщо потрібно здійснити скидання ноутбук "Леново" до заводських налаштувань, то тут все трохи складніше. Хоча є один досить простий варіант - розібрати лептоп і вийняти батарейку (таблетку), яка відповідає за збереження налаштувань Біоса у вимкненому стані. Налаштування моментально скинуться до стандартних. Варто також врахувати, що скидання до заводських налаштувань "Леново" буде супроводжуватися видаленням всіх користувальницьких даних і додатків з внутрішнього накопичувача пристрою. Тому настійно рекомендується створити резервну копію даних. А тепер можна приступати до самому процесу скидання.
  Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

  Використовуємо налаштування операційної системи Android

  Це самий простий і доступний будь-якому користувачеві спосіб. Так можна змусити працювати і планшет "Леново". Скидання до заводських налаштувань здійснюється за гранично простим алгоритмом. Нічого складного в цьому немає. А зробити потрібно наступне:
 • Відкриваємо меню налаштувань за допомогою відповідного ярлика на робочому столі пристрою (зазвичай це шестірня).
 • У блоці "Система" клацаємо пункт "Відновлення та скидання".
 • Далі вибираємо пункт "Скидання".
 • З'явиться повідомлення про те, що всі користувальницькі дані з апарату будуть видалені.
 • Підтверджуємо дію за допомогою кнопки "Скинути установки телефону".
 • Чекаємо завершення процесу (зазвичай він займає 5-7 хвилин).
 • Перезавантажуємо девайс.
 • Заново налаштовуємо його і вводимо дані користувача.
 • Ось і весь процес скидання. Від користувача не потрібно ніяких спеціальних знань. Апарат все зробить сам. Але буває і так, що даний пункт меню налаштувань чомусь не працює. У цьому випадку потрібно скористатися альтернативним способом.
  Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

  Використовуємо стандартне рекавері

  Це альтернативний спосіб скидання до заводських налаштувань. "Леново" (як і інші апарати) повністю підтримує цю можливість. Тут потрібно трохи знань. Непогано буде, якщо користувач буде підкований в англійській мові. Також потрібно не забути зробити резервну копію даних. А інструкція по здійсненню скидання така:
 • Повністю відключаємо апарат.
 • Включаємо смартфон з затиснутими кнопками харчування і збільшення гучності.
 • Чекаємо завантаження логотипу Android і відпускаємо кнопки.
 • Чекаємо завантаження рекавері.
 • В ньому вибираємо пункт "Wipe Data/Factory Reset".
 • Чекаємо завершення процесу.
 • Вибираємо пункт "Reboot system now".
 • Чекаємо повного завантаження ОС.
 • Налаштовуємо апарат і вводимо необхідні дані користувача.
 • Такий спосіб скидання спрацює зі стовідсотковою гарантією. Варто зазначити, що перша завантаження девайса після скидання може зайняти від 5 до 10 хвилин. Потрібно запастися терпінням. А тепер подивимося, що говорять користувачі про те чи іншому способі скидання.
  Гаджети "Леново": скидання до заводських налаштувань - способи, порядок виконання дій, відгуки

  Відгуки користувачів

  Який варіант скидання до заводських налаштувань "Леново" вибирають користувачі? Тут немає єдності думок. Ті, хто придбав смартфон на ОС "Андроїд" нещодавно, віддають перевагу варіант з налаштуваннями. Вони кажуть, що так набагато простіше. А ось ті, хто виріс на стареньких "Андроїдах", які потрібно було скидати раз в тиждень (і ні про які налаштуваннях мови бути не могло), заявляють, що спосіб з рекавері більш надійний і "правильний". Тим не менш юзери відзначають, що обидва методи працюють добре. Але тільки не в тому випадку, якщо в системі вірус. Часто він блокує можливість скидання системними засобами. Тому знати, як скинути апарат до заводських налаштувань за допомогою рекавері, точно не завадить. Юзери відзначають, що другий варіант працює в ста відсотках випадків. Бо він і є найбільш кращим.

  Висновок

  Отже, вище ми розглянули варіанти скидання апаратів від "Леново" до заводських налаштувань. Зробити це можна за допомогою двох варіантів. Перший більш лояльний по відношенню до користувачів, а другий більш радикальний. Однак останній ще й найбільш ефективний. Але тільки юзеру вирішувати, який з них використовувати. Якщо один не спрацює, то завжди є інший. Головне - пробувати. А також виконувати все по інструкції. Тоді проблем не буде.

  Популярі новини
  Загрузка...