Як відновити айпад: перевірені способи

101 0 Новини високих технологій

У наше століття сучасних технологій більшість цінної інформації зберігається або в телефоні або планшеті. Електронні гаманці, паролі від банківських карт вимагають надійного захисту від шахраїв. Але буває так, що код "вилітає" з голови, і спроби згадати його марні. В результаті цього пристрій блокується, і доводиться йти в сервісний центр і витрачати гроші, щоб вирішити проблему. У цій статті ми розглянемо всі варіанти того, як відновити айпад в домашніх умовах.

Як відновити айпад: перевірені способи

Непотрібні поради з Інтернету, які варто ігнорувати

Кожен з нас при виникненні будь-якої проблеми насамперед заходить в Глобальну мережу, щоб отримати корисну інформацію. Але часто трапляється так, що рекомендації "порадників" помилкові, або ж версія прошивки, з якою вони працювали, відрізняється від вашою. Однозначно не будуть працювати наступні варіанти:


 • Спроба обійти захист через екстрений виклик (цей спосіб колись застосовувався для айфона).
 • Використання софту "Знайти айфон".
 • Якщо ви шукаєте дієвий спосіб того, як відновити пароль на айпад, не варто навіть дивитися огляди, в яких згадуються застарілі iOS. Моделі пристроїв постійно удосконалюються, тому використання багатьох програм і додатків для відновлення паролів безглуздо.
  Як відновити айпад: перевірені способи

  Спосіб, який точно спрацює

  Як відновити айпад через itunes просто і швидко:
 • Планшет необхідно підключити до комп'ютера. Після підключення програма itunes почне зберігати всю інформацію з айпада на комп'ютер. Однак запаролених планшет доведеться вручну синхронізувати.
 • Якщо до цього інформація зберігалася на "хмару", то тепер потрібно поставити галочку "зберегти на комп'ютер". Всі дані з айпада будуть перенесені на ПК.
 • Як відновити айпад: перевірені способи

  Обхід блокування

  Детальна інструкція - як відновити айпад, якщо забув пароль:


 • Для початку планшет потрібно ввести в режим відновлення. Пристрій попередньо вимкнути. Одночасно утримувати кнопку живлення і кнопку "Додому". На дисплеї повинен з'явитися "яблучний" логотип. Прибрати палець з кнопки живлення і утримувати тільки клавішу "Додому" в протягом декількох секунд. Через деякий час пристрій вимагає підключення до itunes через шнур USB.
 • Необхідно синхронізувати дані методом перенесення їх назад на айпад. Пристрій запитає персональний айді, прив'язаний до планшету. У підсумку виходить пристрій, ідентичне початкового, але без секретного коду.
 • При підключенні до itunes з'явиться запит про те, чи згодні ви пройти процедуру відновлення інформації айпада.
 • Настійно не рекомендується вводити пароль навмання, якщо ви хоча б приблизно його не пам'ятаєте, тому що після декількох провальних спроб планшет відключиться. Відновити його можна лише як "новий пристрій", тому якщо ви не перенесли інформацію на комп'ютер, то всі дані зникнуть. Тепер ви знаєте, як відновити айпад, і ця місія більше не буде здаватися нездійсненною або вимагає особливих навичок. Але варто взяти на замітку, що перед прошивкою необхідно перенести всі важливі документи на комп'ютер, інакше вони будуть безповоротно загублені.
  Як відновити айпад: перевірені способи

  Як відновити "Айпад 2" в режим DFU

  Режим DFU призначений для повної переустановки гаджета. Спершу треба від'єднати айпад від комп'ютера і вимкнути його. Пристрій відновлюється наступним чином:
 • Завантажити прошивку iOS 8.
 • Вийти з itunes на комп'ютері.
 • Потім необхідно підключити планшет до вашого ПК.
 • Повністю вимкнути пристрій натисканням кнопки живлення і переміщення слайдера "Вимикання".
 • Одночасно натиснути клавішу "Додому" і кнопку живлення протягом декількох секунд.
 • Потім відпустити кнопку живлення, але продовжувати натискати на "Додому". Це необхідно для того, щоб комп'ютер виявив ваш планшет. Процес займе близько 10 секунд.
 • Дисплей пристрою під час прошивки буде чорним, без змін.
 • Увійти в itunes.
 • Щоб почати перепрошивку, затисніть клавішу Shift (в макбуке - клавіша option) і натисніть "Відновити". У вікні вибору файлів виберіть нову прошивку.
 • Режим перепрошивки запущений. Залишається тільки почекати його закінчення.
 • Після цього систему можна оновити стандартним способом. Тепер питання про те, як відновити айпад, не буде вас турбувати. Тільки не забудьте зробити резервну копію пристрою.
  Як відновити айпад: перевірені способи

  Помилки під час відновлення

  Іноді в системі програми itunes трапляється збій, і вискакує помилка 4013. У такому разі як відновити айпад? Причин виникнення цієї проблеми декілька. Але не варто переживати, що доведеться йти до професіоналів, щоб вирішити проблему. Звичайному користувачеві теж під силу позбутися від цієї помилки, потрібно лише дотримуватися перевірених рекомендацій. Помилка 4013 виникає тоді, коли відбувається збій в процесі відновлення айфона або айпада. Причина в тому, що під час оновлення оперативної системи раптово перервався зв'язок з комп'ютером. Вирішити проблему можна і нестандартним способом.
  Пристрій можна повернути до звичайного життя методом заморожування. Як відновити айпад, попередньо охолодивши його? Для цього вимкнений планшет потрібно герметично упакувати і помістити в морозилку приблизно на чверть години. Потім витягніть пристрій з холодильника, зніміть пакет і дозвольте йому зігрітися до кімнатної температури. Увімкніть. Під'єднайте айпад до комп'ютера і увійдіть в itunes. Помилка 4013 повинна зникнути.

  Висновок

  Навіть гаджети такого якісного бренду Apple не застраховані від помилок. Проблема забутого пароля легко вирішується, досить оновити операційну систему, скинувши старі налаштування. Єдиний важливий момент, на який треба звернути увагу: визначити версію прошивки конкретної моделі. Тоді відновлення пройде успішно.

  Популярі новини
  Загрузка...