Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

99 0 Новини високих технологій

Вбудована побутова техніка набирає все більшу популярність. Воно й зрозуміло, адже так можна заощадити місце і зробити приміщення досить стильним. Найчастіше таку техніку купують для кухні, бо саме там і повинні знаходитися різні побутові прилади. Одним з таких приладів може бути пральна машина зі знімною верхньою кришкою. Вона спеціально створена для того, щоб поміщатися в кухні і економити місце. Але є кілька видів таких машин. Ми розберемо їх кращі моделі.

Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

Види вбудованих пральних машин

Є кілька видів вбудованих пральних машин. Вони не особливо відрізняються один від одного, але деякі відмінності є. Саме тому їх виділили в окремі види. І саме тому треба їх розглянути.


 • Повновбудовувані машини. До них відносяться пристрої, які повністю вбудовуються в шафу або тумбу і мають навіть спеціальні завіси для кріплення дверей. Ці машини можна повністю сховати в тумбі.
 • Машини під стільницю. У цьому випадку передня частина пральної машини залишається на увазі. Просто замість верхньої кришки встановлюється стільниця. Така конструкція найбільш поширена.
 • Варто відзначити, що багато рекомендують пральну машину зі знімною верхньою кришкою, яка повністю вбудовується в шафу або тумбу. Ці пристрої набагато менше шумлять і вібрують, так як повністю прикриті дверцятами тумби. Але в цьому огляді ми розглянемо різні моделі машинок. Серед них будуть як представники першого типу, так і другого.
  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Bosch WIS 24140

  Дана пральна машина відноситься до класу економічних пристроїв. І вона володіє спеціальними кріпленнями для установки завісів з двох боків корпусу. Пральні машини "Бош" зі знімною верхньою кришкою відрізняються винятковою надійністю. Тому вони так популярні. А конкретно ця модель володіє захистом від протікань (причому повноцінної), спеціальною конструкцією ніжок (яка гасить вібрацію) і наявністю інверторного двигуна. Останній набагато тихіше класичного і набагато надійніше. В цю пральну машину можна завантажити 7 кілограм речей. Максимальна швидкість барабана при віджимі становить 1200 обертів. Цього цілком достатньо для якісного віджимання. Є також і вельми інформативний РК-дисплей. Управління у машини інтелектуальне, електронне. В наявності цілих 18 програм. Правда, коштує ця машина дорогувато. Але за якісний німецький продукт слід платити.


  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Відгуки про Bosch WIS 24140

  А про що говорять користувачі цій пральній машині із знімною верхньою кришкою? Відгуки про неї виключно позитивні. Все-таки це "Бош". Практично всі власники відзначають незвично низький рівень шуму. Її майже не чути при роботі. Тільки при віджимі з'являється невелике дзижчання. А якщо закрити дверцята шафки, то і його чутно не буде. Також всі користувачі відзначають виключно вдалу конструкцію ніжок. Вібрації немає взагалі. Але тільки за умови, що машинка встановлена правильно. А для того щоб бути в цьому впевненими, краще довірити цю роботу професіонала. Тоді проблем з машиною не буде. Що стосується якості прання, то тут теж ніяких претензій немає. Користувачі відзначають, що речі стираються відмінно. А після віджиму їх потрібно всього лише півгодини просушити. Однак пора розглянути інші моделі. Вони ще цікавіше, ніж продукт від "Бош".
  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Electrolux EWG 147540 W

  По суті, перед нами брат-близнюк попереднього "Боша". Навіть дизайн дуже схожий. Тут теж є спеціальні кріплення для завісів. А це означає, що дана пральна машина зі знімною верхньою кришкою є полновстраиваемой. Машина відрізняється вельми міцним корпусом і відмінною надійністю. Тут встановлено все той же інверторний двигун. От тільки кількість обертів при віджимі збільшено до 1400 оборотів в хвилину. Відмінний результат. В цю пральну машину можна завантажити 7 кілограм брудної білизни. Є спеціальні програми для прання вовни, делікатної тканини, пуховиків, спортивного одягу і взуття, іншого. Є спеціальна захист від протікань і опція для економії електроенергії. Працює машина дуже тихо і відмінно пригнічує вібрацію. Кількість програм прання - 18. Але коштує це диво техніки дешевше, ніж попередній "Бош".
  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Відгуки про Electrolux EWG 147540 W

  Ті, хто придбав собі цю пральну машину, дуже задоволені покупкою. Вони кажуть, що машина безумовно коштує своїх грошей і працює дуже добре. Особливо порадувало користувачів те, що зняття верхньої кришки пральної машини відбувається дуже легко. Вона навіть не прикручена до корпусу. А докладний алгоритм по зняттю описаний в інструкції. І в ній навіть є нормальний російська мова. Що теж не може не радувати. Що ж стосується інших особливостей пралки, то тут власники одностайні: її технічні характеристики повністю збігаються з заявленими. Машина працює дуже тихо і майже не вібрує. А для вбудованої техніки це дуже важливо. Якість прання у даної машини чудове. Вона здатна справлятися з найскладнішими забрудненнями. А особливо користувачів порадувало те, що є спеціальні режими для прання різних типів тканин. І навіть є спеціальний режим для взуття. Відмінна універсальна пральна машина для дому. Багато користувачів рекомендують до купівлі саме її.
  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Hotpoint-Ariston ARSF 105 S

  Пральна машина від "Арістон" зі знімною верхньою кришкою. Виконана в кращих традиціях компанії. Але у співавторстві з Hotpoint. Так як сам по собі "Арістон" не виробляє вбудовану техніку. Спеціальних кріплень для установки завісів тут немає. А значить, машина відноситься до класу "під стільницю". Максимальне завантаження даної пральної машини - 5 кілограм. Не дуже багато. Максимальна швидкість віджиму - 1000 оборотів в хвилину. Не дуже вражаючий показник. Зате у машини є значна кількість програм для прання (18) і частковий захист від протікань. Але не повна. Є також режими для прання делікатних тканин, пуховиків і спортивного одягу. Але немає опції гасіння вібрації. Та й води машинка споживає забагато. Тим не менше багато купують цю модель, так як коштує вона копійки. Та й виглядає дана пральна машина привабливо. Але так і повинно бути, якщо вона не може бути прикрита дверима шафи.

  Пральна машина зі знімною верхньою кришкою: огляд моделей, опис, характеристики, відгуки, фото

  Відгуки про Hotpoint-Ariston ARSF 105 S

  Тих, хто придбав собі цю пральну машинку, не так вже мало. І вони залишають вичерпні коментарі про її роботу. Перше, що не сподобалося користувачам, - інструкція. Якщо керуватися нею, то абсолютно незрозуміло, як зняти верхню кришку пральної машини. Також власники відзначають, що дана пральна машина дуже голосно працює. І знизити рівень шуму не представляється можливим. Ще б. Тут же встановлений барабан із класичним двигуном. І опції гасіння вібрації немає. Що стосується якості прання, то з цим все в порядку. Але деяких користувачів не влаштовує те, що після віджимання речі дуже мокрі. А це тому, що оборотів всього 1000. Ще одна особливість, яка не сподобалася власникам, - відсутність повноцінного дисплея для відображення інформації. Замість нього - якийсь калькулятор. Не влаштувало власників і відсутність режиму економії енергії і води. А адже в сучасних реаліях це дуже актуально. Загалом, дана пральна машина рекомендується до покупки тільки в тому випадку, якщо грошей більше ні на що не вистачає. Якщо ж фінанси не обмежені, то краще підібрати щось більш адекватне. Приміром, "Бош" або "Електролюкс". А від покупки даного "Аристона" краще утриматися. А якщо так подобається компанія, то у неї є й інші моделі. Більш просунуті.

  Висновок

  Отже, ми розглянули найкращі пральні машини з знімною верхньою кришкою. Вони відносяться до класу вбудовуваної техніки і володіють деякими особливостями, притаманними саме таким пристроям. Кращими в цьому класі є пральні машини від "Бош" та "Електролюкс". А ось модель від "Арістон" (розглянута в рамках даного огляду) не вразила. Однак тільки користувачеві вирішувати, яка саме модель підходить конкретно йому. Ми ж можемо тільки порекомендувати. І більше нічого. У будь-якому разі на ринку багато і інших моделей вбудованих пральних машин.

  Популярі новини
  Загрузка...